Прості способи виправити PS4 не видаючи відео | Не підключатиметься до телевізора

Деякі користувачі PS4 іноді можуть зіткнутися з проблемою, коли їх консоль не відображає відео на телевізорі чи моніторі. У деяких випадках, коли консоль намагається грати в гру або читати диск, є лише порожній або чорний екран. Усі ці ситуації можуть бути спричинені збоєм програмного забезпечення, випадковою помилкою або несправністю обладнання.

Якщо ви нічого не бачите на телевізорі або якщо консоль відображає лише чорний екран, вам доведеться виконати кілька кроків з усунення несправностей, щоб виправити це. Цей посібник покаже вам, що робити.

Причини PS4 відсутність проблеми з відео

Існує низка можливих причин вашої проблеми з відео PS4. Давайте обговоримо кожну з цих причин нижче.

Неправильний порт HDMI.

Якщо ви вперше налаштовуєте PS4, переконайтеся ще раз, чи використовуєте на телевізорі правильний порт HDMI. Вручну прокладіть кабель HDMI від вашого PS4 до телевізора та переконайтеся, що ви правильно підключили кабель.

Поганий кабель HDMI.

Наступне, що ви можете зробити, це переконатися, що кабель HDMI працює. Спробуйте інший кабель, якщо він є. Якщо у вас немає іншого кабелю HDMI, використовуйте той, який вам потрібно, для підключення PS4 до іншого телевізора. Це має допомогти вам ізолювати, якщо проблема пов’язана з кабелем чи ні. Якщо на PS4 досі немає відео при підключенні до іншого телевізора, це або проблема з кабелем, або проблема з самою консоллю. Ви можете звузити причини, виконавши інші кроки з усунення несправностей у цьому посібнику.

Помилка, пов’язана з HDCP.

PS4 використовує розроблену компанією Intel схему кодування високошвидкісного захисту цифрового вмісту (HDCP), яка дозволяє захищати цифровий вміст (як аудіо, так і відео), коли він проходить через різні з'єднання. По суті, це має на меті захистити власників цифрових творінь від піратства.

Якщо DHCP увімкнено, ваша консоль допомагає фільтрувати піратські версії вмісту, що може означати блокування відео- чи аудіосигналів. Така додаткова здатність проти піратства може заважати консолі відтворювати відео на екрані телевізора. Можна спробувати вимкнути DHCP, щоб перевірити, чи допомагає він.

Дізнайтеся, як це зробити нижче.

Випуск програмного забезпечення телевізора.

Запуск застарілої прошивки на телевізорі, консолі PS4 або обох може призвести до деяких проблем. Якщо ваш телевізор постійно підключений до Інтернету, на ньому, ймовірно, встановлена ​​остання версія мікропрограми, але ви можете ще раз перевірити його. Перегляньте документацію телевізора, щоб дізнатись, як вручну перевіряти наявність оновлень мікропрограми.

На вашій консолі переконайтеся, що ваш PS4 також повністю оновлений, особливо якщо ви тривалий час не підключали його до Інтернету.

Випуск програмного забезпечення для PS4.

Іноді програмний збій у консолі може призвести до певних проблем. Це іноді може траплятися, якщо в програмному забезпеченні відбуваються зміни, наприклад після оновлення, або якщо програмне забезпечення було змінено.

Усунення несправностей PS4 не має проблем із відео

Це кроки, які ви можете зробити, якщо ваш PS4 не відображає відео або не підключається до телевізора.

 1. Перевірте порт HDMI.

  Підключіть телевізор до PS4 через HDMI. Оскільки деякі телевізори високого класу 4K мають кілька портів HDMI, ви хочете переконатися, що використовуєте правильний порт, особливо якщо у вас PS4 Pro і ви намагаєтеся транслювати вміст 4K. Якщо ви не транслюєте вміст 4K, ви можете проігнорувати цей крок з усунення несправностей.

 2. Замініть кабель HDMI.

  Поганий кабель HDMI дійсно може зіпсувати ваші ігри. Переконайтеся, що кабель працює, використовуючи його на іншій консолі або підключаючи PS4 до нього до іншого телевізора. Замініть кабель HDMI, якщо та сама проблема виникає на іншому телевізорі.

 3. Вимкніть HDCP.

  Якщо екран PS4 стає чорним під час спроби відтворити диск або гру, можливо, це пов’язано з HDCP. Вимкніть його, виконавши наведені нижче дії.

  -На своєму PS4 відкрийте Налаштування .

  -Виберіть систему

  -Вимкнути HDCP (зніміть прапорець біля пункту Увімкнути HDCP ).

 4. Оновіть прошивку телевізора.

  Оновлення пристроїв може уникнути помилок, а також виправити відомі. Переконайтеся, що і на телевізорі, і на консолі PS4 встановлено останню прошивку. 

  Якщо ви не знаєте, як оновити телевізор, дізнайтеся, як це зробити, з його посібника чи документації.

 5. Встановіть оновлення програмного забезпечення для PS4.

  Для того, щоб перевірити наявність оновлень для PS4, перейдіть у Налаштування> Оновлення системного програмного забезпечення.

 6. Скиньте заводські налаштування PS4.

  Якщо на цьому етапі у PS4 все ще не виникає проблем із відео, вам потрібно буде виконати скидання до заводських налаштувань. Це збирається стерти жорсткий диск, очистивши всі користувацькі дані (завантаження, збережені дані гри тощо), а також поверне програмне забезпечення до стандартних налаштувань. Виконайте наведені нижче дії щодо того, що робити:

  -Увійдіть у свій PS4.

  -Перейти до налаштувань.

  -Виберіть Ініціалізацію.

  - Виберіть Ініціалізувати PS4.

  -Виберіть Повне стирання. 

  Залежно від розміру жорсткого диска, цей процес може зайняти від кількох хвилин до більше години або навіть довше. Просто почекайте, поки завершиться весь процес, і не переривайте його. Якщо перервати процес форматування, ви можете пошкодити жорсткий диск.

Зверніться до Sony: надішліть свій PS4.

Якщо наведені вище рішення не допоможуть, можливо, є глибша проблема, чому на PS4 немає відео. У нього може бути проблема з графічною картою або інша проблема з материнською платою. Зверніться до Sony, щоб ви могли призначити зустріч для ремонту.

Пропоновані показники:

 • Прості способи виправити Xbox One No Sound Issue | Аудіо не працює
 • Що робити, якщо у PS4 немає звуку | Легке виправлення без звуку
 • Легке виправлення проблем з підключенням тварин на перехресті на комутаторі Nintendo
 • Як виправити Borderlands 3 продовжує збій на Xbox One

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.