Як виправити Google Play Store, який перестає працювати або продовжує збій на вашому Nokia 6 2019 (прості кроки)

Як і інші програми для Android, додаток Google Play Store також може відчувати випадкові проблеми та простої через багато факторів. Тим не менше, це, ймовірно, пов'язано з програмним забезпеченням і тому їх можна виправити вдома. Серед найпоширеніших тригерів, на які вам слід звернути увагу при вирішенні цієї проблеми, можна назвати, але не обмежуючись недостатнім обсягом пам’яті, помилками мережевого підключення, пошкодженою SD-картою, непостійними кеш-файлами та даними з менеджера завантажень та служб Google Play. Якщо ви зіткнулися з проблемою з Google Play Store на вашому Nokia 6 2018, наприклад, коли вона раптово перестає реагувати або часто аварійно завершує роботу, перше, що вам слід зробити, це перевірити підключення до Інтернету та переконатися, що він надійний і стабільний.Активне та стабільне підключення до Інтернету є ключовою умовою для того, щоб ваш пристрій міг спілкуватися із серверами Google під час завантаження нових програм або встановлення оновлень програм через програму Play Store. Якщо ви працюєте в Інтернеті, але все ще маєте проблеми з Google Play Store, який постійно збій на вашому Nokia 6 2018, усуньте проблеми з програмним забезпеченням на вашому пристрої, які могли спричинити деякі конфлікти. Наведені нижче наведені серед можливих рішень та запропонованих обхідних шляхів, які ви можете спробувати. Читайте далі і отримуйте допомогуЧитайте далі і отримуйте допомогуЧитайте далі і отримуйте допомогу

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Перше рішення: примусово закрити додаток Play Store.

Просте рішення, яке ви можете зробити, коли будь-яка з ваших програм аварійно завершила роботу або раптово перестала працювати, - змусити нестабільну програму закритись або просто вийти з неї. Ви можете застосувати ту саму процедуру з програмою Play Store на телефоні Nokia 6 2018, коли вона виходить з ладу. Ось як це робиться:

 1. Торкніться клавіші Home .
 2. Потім натисніть X у магазині Google Play або додатку Play Store .

Закриття всіх інших програм, що працюють у фоновому режимі, також може допомогти, якщо проблема спричинена будь-якою з цих програм, яка пошкоджена або аварійно спрацьовує у фоновому режимі.

Щоб вийти з усіх інших програм, що працюють у фоновому режимі, просто натисніть клавішу Home, а потім проведіть пальцем вгору по всій програмі. Щоб підтвердити дію, натисніть Очистити все.

Спробуйте запустити додаток Google Play Store і перевірте, як це працює, після перезапуску.

Друге рішення: перезавантажте телефон (м’який скидання).

М'яке скидання або простий перезапуск пристрою може ефективно виправити незначні збої програмного забезпечення, які могли спричинити припинення роботи або краху Play Store частіше. Якщо ви цього ще не зробили, спробуйте і подивіться, як згодом працює програма. Ось як зробити м’який скидання на Nokia 6 2018:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення .
 2. Натисніть опцію Вимкнути на наступному екрані.
 3. Потім натисніть OK . Потім телефон вимкнеться.
 4. Через 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення ще раз, поки пристрій не завантажиться. Це повинно дати вашому пристрою новий запуск.

Крім того, ви можете змусити Nokia 6 2018 перезапуститися. Це буде потрібно, якщо екран вашого пристрою перестає реагувати або зависає після аварії програми Play Store. Примусовий перезапуск - це процес одночасного видалення акумулятора. І подібно до м’якого скидання, примусовий перезапуск допомагає виправити незначні збої, які спричинили конфлікт з іншими програмами, включаючи Google Play Store. Ось як це робиться:

Одночасно натисніть і утримуйте Голосніше кнопку і кнопку живлення до циклів живлення пристрою або перезавантажується.

Подібно до м’якого скидання, це дає позитивні результати, не впливаючи на будь-які ваші дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті вашого пристрою.

Третє рішення: очищення кеш-пам’яті та даних із сервісів Google Play та менеджера завантажень.

Коли певний кеш-файл із Служб Google Play пошкоджується або ламається, додаток Play Store також може стати помилковим. У цьому випадку це буде виправлено очищенням кешу та даних із Служб Google Play. Для очищення кеш-пам’яті та даних із сервісів Google Play виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Торкніться Програми .
 3. Торкніться значка Більше (три вертикальні крапки).
 4. Виберіть Показати систему з поданих параметрів.
 5. Прокрутіть униз і торкніться Служб Google Play.
 6. Торкніться Зберігання .
 7. Виберіть опцію Очистити кеш.
 8. Торкніться Керування простором .
 9. Виберіть опцію Очистити всі дані.

Відкрийте додаток Google Play Store, а потім подивіться, як це працює цього разу.

Очистити кеш-пам’ять та дані з диспетчера завантажень

Якщо Google Play Store раптово перестане працювати під час спроби завантажити програму, очищення кешу та даних із диспетчера завантажень , швидше за все, це виправить. Виконайте такі дії:

 1. Торкніться, щоб відкрити програму Налаштування .
 2. Торкніться Програми .
 3. Натисніть піктограму Більше (три вертикальні крапки), щоб переглянути інші опції.
 4. Виберіть Показати системний параметр.
 5. Торкніться Менеджер завантажень.
 6. Потім торкніться Зберігання .
 7. Торкніться Очистити кеш .
 8. Торкніться Очистити дані.

Якщо очищення кеш-пам'яті та даних не дають хорошого результату, перейдіть до наступного застосовного рішення.

Четверте рішення: Видаліть та переінсталюйте оновлення Play Store.

Деякі оновлення можуть містити помилки та збої. Тоді це може призвести до того, що ваші програми або сам пристрій стикаються з помилками та збиваються. Щоб виключити це з можливого тригера, спробуйте видалити та переінсталювати оновлення Play Store на своїй Nokia 6 2018. Перш ніж почати, перевірте та переконайтеся, що ваш телефон підключений до стабільного з’єднання Wi-Fi.

 1. Торкніться, щоб відкрити на телефоні програму Налаштування .
 2. Далі торкніться Програми .
 3. Прокрутіть униз і торкніться Google Play Store.
 4. Натисніть піктограму Більше, а потім виберіть опцію Видалити оновлення.
 5. Якщо буде запропоновано повернути програму Play Store до початкової (заводської) версії, натисніть OK для підтвердження.

Перезапустіть телефон, спробуйте відкрити Google Play Store і перевірте, чи він вже працює стабільно.

Окрім оновлень додатків Play Store, встановлення останнього оновлення системи Android також може допомогти усунути проблему, особливо якщо це викликано деякими помилками або застарілими системними файлами.

Щоб перевірити наявність оновлень для Android, перейдіть до Налаштування-> Про телефон-> Меню системних оновлень .

Якщо оновлення доступне, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити та встановити нове оновлення Android на телефоні.

П’яте рішення: Вилучіть і знову налаштуйте свій обліковий запис Google.

Іноді додаток Play Store не працює і не може працювати належним чином, коли щось не вдається з обліковим записом Google, налаштованим на вашому телефоні. Щоб переконатися, що це не завдає вам проблем, спробуйте ще раз видалити та налаштувати свій обліковий запис Google на телефоні.

 1. Щоб видалити свій обліковий запис Google, перейдіть до Налаштування-> Особисті-> Облікові записи-> меню Google , а потім виберіть обліковий запис, який ви хочете видалити. Коли вибрано обліковий запис, натисніть Більше, а потім виберіть опцію Видалити обліковий запис.
 2. Щоб повторно додати свій обліковий запис Google, перейдіть у Налаштування-> Особисті-> Облікові записи-> Додати обліковий запис-> Google. Потім дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес налаштування облікового запису Google.

Після налаштування облікового запису Google перезавантажте телефон, а потім знову запустіть Google Play Store і перевірте, чи проблема вже вирішена.

Попросіть подальшої допомоги

Зв’яжіться зі службою підтримки Google, щоб отримати інші варіанти, якщо жоден із попередніх методів не може вирішити проблему, а додаток Google Play Store все ще не працює на вашому смартфоні Nokia 6 2018. У програмі можуть бути інші серйозні проблеми, які може вирішити лише спеціальне програмне забезпечення від Google. І зараз саме час звернутися за подальшою допомогою.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який тепер працює повільно через місяць використання [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy Note8, який не може надсилати / отримувати текстові повідомлення [Посібник з усунення несправностей]
 • Довгі повідомлення Verizon Galaxy Note 8 діляться на менші, SMS не працюють, інші проблеми з текстовими повідомленнями
 • Samsung Galaxy S7 Edge зависає, а потім перезавантажується при підключенні до зарядного пристрою та інших пов'язаних з цим проблем