Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається та інші проблеми із зарядкою

Важливо, щоб ваш #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) заряджався належним чином, тому що якщо ні, ви не зможете користуватися, коли він розряджається. Однак ми вже отримали кілька скарг від користувачів, чиї нові телефони не заряджаються. Інші повідомили, що їх не заряджається належним чином, тоді як деякі заявляють, що їх блоки взагалі не будуть швидко заряджатися. Проблеми з зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, про які повідомляють власники пристроїв Galaxy, тому ми не дуже здивовані тим, що отримали деякі повідомлення про подібну проблему від перших розробників нового флагманського пристрою від Samsung. Як технічні спеціалісти, ми вже маємо наші процедури виправлення неполадок, яких ми дотримуємось, намагаючись вирішити проблеми, які ми не знаємо, в чому причина. Отже, якщо ви просто сказали нам, що ваш телефон просто перестав заряджатись одного дня без видимих ​​причин,тоді ми пропонуємо вам слідувати нашому посібнику з усунення несправностей нижче. Однак для власників, чиї телефони зазнали рідких та фізичних пошкоджень, усунення несправностей не потрібно. Натомість негайно віднесіть свій телефон до техніка та попросіть його перевірити.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : Режими енергозбереження Samsung Galaxy S7 та способи продовження терміну служби акумулятора

Основний посібник з усунення несправностей для Galaxy S7 Не заряджається

Крок 1: Примусове перезавантаження

Якщо проблема виникла несподівано без видимих ​​причин, тоді існує ймовірність аварійного завершення роботи системи, особливо якщо телефон не реагує або самостійно вимкнений і не реагує при натисканні клавіші живлення.

Перше і найбезпечніше, що ви повинні зробити, це: натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та клавіші живлення разом протягом 7-10 секунд . Якщо в пристрої залишається достатньо заряду акумулятора, і якщо ми маємо рацію щодо збою системи, він повинен завантажитися нормально, як тільки ви успішно зробите процедуру. Після цього пристрій повинен нормально заряджатися за допомогою оригінального зарядного пристрою.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій та USB-кабель

Припускаючи, що телефон добре реагує, але не заряджається, якщо підключений до мережі, то наступне, що вам слід зробити, це перевірити адаптер живлення та кабель, що з'єднує зарядний пристрій з пристроєм. Ось як ...

Перевірте порт на зарядному пристрої та переконайтеся, що ви можете знайти щось, що заважає кабелю, як бруд, ворсинки чи що завгодно, що заважає хорошому контакту між рецепторами. Крім того, двічі перевірте, чи є зігнутий штифт. Якщо є, ви можете вирівняти його, використовуючи пінцет або навіть зубочистку.

Зробіть те ж саме з кабелем, лише щоб вам довелося перевірити обидва кінці. Що стосується зігнутих штифтів, якщо в кінці є один, який підключається до телефону, ви не можете його виправити. Отже, у цьому випадку вам потрібно придбати новий USB-кабель або комплект зарядного пристрою Samsung, який має в комплекті адаптер живлення.

Якщо кабель має обрив, то його також потрібно придбати. Пам’ятайте, шнур живлення єдиний, який підключає зарядний пристрій до вашого телефону, тому без нього або, якщо він зламався, природно, пристрій не заряджається.

ПОВ’ЯЗАНИЙ ПОСТ : Як усунути проблему повільної зарядки Samsung Galaxy S7

Крок 3: Перевірте порт USB на телефоні

Тепер, коли ви зробили примусову перезавантаження та перевірили зарядний пристрій та кабель, але пристрій все ще відмовляється заряджатися, пора перевірити його утилітний порт. Спробуйте перевірити, чи немає всередині ворсу або сміття, що заважає кабелю добре контактувати з рецепторами. Якщо там нічого немає, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте використовувати інший зарядний пристрій та / або кабель

Якщо ви знаєте когось, у кого телефон такий самий, як у вас, спробуйте взяти в борг його / її зарядний пристрій (за допомогою кабелю) і перевірте, чи заряджається ваш телефон, і якщо так, то проблема в зарядному пристрої. Вам потрібно придбати новий.

Однак, якщо ваш телефон все одно відмовляється заряджатись, можливо, це проблема з акумулятором або самим телефоном.

Крок 5: Спробуйте скористатися бездротовим зарядним пристроєм

Перед тим, як ви вирішили надіслати телефон на перевірку, спробуйте скористатися бездротовим зарядним пристроєм, щоб зарядити його, щоб побачити, чи він приймає струм через інший носій. Якщо так, то існує ймовірність проблеми з USB-портом вашого пристрою, а не з батареєю чи апаратним забезпеченням.

Якщо пристрій не заряджається бездротово, зверніться до нього до технічного спеціаліста, інакше спробуйте зробити наступний крок, щоб дослідити далі.

Крок 6: Спробуйте тримати пристрій під різними кутами під час заряджання

Підключіть кабель і спробуйте тримати телефон під певними кутами, щоб перевірити, чи заряджається він. Якщо порт USB вільний, справа лише в позиціонуванні телефону, щоб кабель контактував з рецепторами. Ви також можете спробувати перенести кінець кабелю, підключеного до телефону, вгору-вниз або вбік. Якщо іноді на телефоні відображається піктограма зарядки, це просто розрив зв'язку. На жаль, ви нічого не можете з цим зробити, як дозволити техніку впоратися з цим.

Що стосується усунення несправностей піктограми, що не заряджається, це все, що вам потрібно. Ваш Galaxy S7 все ще новий, і він все ще має гарантію. Відкриття, безсумнівно, анулює гарантію.

Інші проблеми із зарядкою Galaxy S7

Тепер, коли я показав вам, як усунути неполадки у вашому телефоні, який не заряджається, настав час перейти до інших проблем із заряджанням, які можуть виникнути у вашого нового пристрою.

Galaxy S7 не заряджається належним чином

Цей випадок включає пристрій, який реагує, коли зарядний пристрій підключено, але продовжує від’єднуватись і знову підключатись, особливо коли рухається або навіть трохи торкається під час заряджання. Така поведінка говорить про те, що існує проблема із зв’язком між рецепторами телефону та кабельними.

Вам потрібно утримувати або розташовувати пристрій під певним кутом або переконатися, що кабель правильно підключений як до телефону, так і до зарядного пристрою.

Galaxy S7 заряджається дуже повільно

Враховуючи, що телефон має функцію швидкої зарядки, іноді власники дратуються, якщо телефон заряджається нормально (що може зайняти годину-дві), або заряджається повільно (що закінчується назавжди або зовсім не заряджається).

Якщо ваш телефон заряджається нормально - не швидко, а у вас увімкнено цю функцію, спробуйте вимкнути екран. Ви також можете перевірити, чи не нагрівається він, бо якщо так, то це заважає працювати функції швидкої зарядки.

Інша причина, чому телефон повільно заряджається, - це те, що у фоновому режимі працює безліч програм. Інші можуть запропонувати закрити ці програми, але це буде клопотом, особливо якщо їх багато, тому я пропоную завантажити телефон у безпечному режимі, якщо ви хочете продовжувати користуватися телефоном під час зарядки. Або ви можете вимкнути його під час підключення.

Galaxy S7 розряджає акумулятор, а не заряджається

Це також одна з найпоширеніших проблем із зарядкою. Пристрій використовує акумулятор швидше, ніж він міг би зайняти, навіть якщо він підключений до мережі. Це ще одна різновид проблеми “повільної зарядки”, яка полягає лише в тому, що вона насправді не заряджається, але причиною може бути та сама кількість програм, що працюють.

Отже, якщо у вас є ця проблема, ви можете завантажитися в безпечному режимі або вимкнути телефон під час заряджання.

Galaxy S7 не швидко заряджається за допомогою дротової та бездротової мережі

По-перше, просто переконайтеся, що швидка зарядка ввімкнена для обох технологій. На відміну від попередніх галактик, у S7 і S7 Edge тепер є тумблер, який дозволяє власникам вимикати функцію швидкої зарядки як для дротової, так і для бездротової мережі, хоча за замовчуванням це ввімкнено.

Однією з тонких причин, чому пристрій не швидко заряджається, є нагрівання. Отже, переконайтеся, що пристрій не нагрівається під час заряджання, бо якщо воно є, вимкніть його і дайте йому зарядитися без живлення.

Galaxy S7 не заряджається після намокання

Ваш телефон є водонепроникним, а не водонепроникним. Отже, рідина все одно може в неї якось потрапити. Якщо ваш пристрій припинив заряджатись після того, як він змок, є ймовірність потрапляння води. У цьому випадку не виконуйте жодних способів усунення несправностей. Натомість вимкніть пристрій і не намагайтеся заряджати його знову. Потім відвідайте техніка і дозвольте йому перевірити це для вас.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей, а також наші рекомендації щодо різних проблем із заряджанням можуть вам допомогти.