Як виправити Fitbit Flex 2, який не синхронізується

Ваші трекери здоров'я Fitbit Flex 2 працюють дуже просто, і в них є дуже проста система, яка чудово працюватиме з іншими пристроями, які можуть бути належним чином поєднані з ним. Однак бувають випадки, коли можуть виникати проблеми із синхронізацією; або він не синхронізується належним чином, або дані, передані між трекером і телефоном, неточні.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Fitbit Flex 2, яке більше не синхронізується. Отже, якщо ви один з користувачів цього трекера і зараз маєте подібні проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам так чи інакше.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Fitbit Flex 2, оскільки ми вже виправили деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, і сміливо використовуйте наші рішення. Якщо вам все ще потрібна наша допомога, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету та натиснувши кнопку подати.

Повертаючись до нашого способу усунення несправностей, ось що вам потрібно зробити, якщо ваш Fitbit Flex 2 не синхронізується належним чином ...

Спершу перезапустіть Flex 2, оскільки система може просто потребувати оновлення . Це часто трапляється з більшістю проблем, про які повідомляли користувачі. Насправді більшість випадків, про які повідомлялося в Інтернеті, були виправлені простим перезапуском. Ось як ви перезапускаєте ваш Flex 2:

  1. Підключіть зарядний кабель до порту USB на вашому комп'ютері або до настінного зарядного пристрою USB, сертифікованого UL.
  2. Вийміть камінчик з браслета і втисніть його у відсік на зарядному кабелі. Штифти на зарядному кабелі повинні вирівнюватися з відповідними штифтами на тильній стороні гальки, щоб надійно зафіксуватися на місці. Ви дізнаєтесь, що зв’язок надійний, коли галька завібрує, і ви побачите, як блимають індикатори.
  3. Знайдіть кнопку на зарядному кабелі під відсіком трекера.
  4. Натисніть три рази протягом п’яти секунд. Трекер вібрує кожного разу, коли ви натискаєте кнопку. Через кілька секунд після третього натискання всі вогні блиматимуть одночасно. Це означає, що камінчик перезапустився. Якщо ви пропустите світловий спалах, але помітите, що галька відновила зарядку, це теж є підтвердженням успішного перезапуску.
  5. Вийміть камінчик із зарядного кабелю та вставте його назад у браслет.

Оновіть зв’язок між телефоном та вашим трекером . Для цього спершу перезавантажте телефон, і як тільки він стане активним, вимкніть і знову ввімкніть Bluetooth у своєму Flex 2. Перейдіть до Налаштування> Bluetooth і вимкніть та знову увімкніть Bluetooth. Залиште хвилину чи дві, щоб пристрій знову підключився, і після цього спробуйте з’ясувати, чи проблема все ще виникає чи ні.

Примусово закрийте додаток Fitbit і відкрийте його знову . Переконавшись, що зв’язок між вашими пристроями стабільний, а проблема все ще виникає, наступне, що потрібно зробити, - це оновити програму на телефоні. Отже, примусово закрийте програму Fitbit на своєму смартфоні, а потім відкрийте її знову. Якщо проблема все-таки виникає, видаліть програму Fitbit, а потім переінсталюйте її. Це має вирішити проблему. Якщо ні, зателефонуйте у службу підтримки або поверніть свій трекер у магазин чи магазин.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.