Як перезапустити Fitbit Versa | прості кроки до вимкнення

Одним з основних кроків з усунення несправностей на будь-якому пристрої Fitbit є перезавантаження або перезавантаження. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам кроки щодо перезапуску вашого Fitbit Versa. Обидва методи прості і можуть бути виконані в будь-який час. Ми пропонуємо зробити будь-яку з них, коли зіткнетеся з проблемою з пристроєм.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android або Fitbit, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Як перезапустити Fitbit Versa | прості кроки до вимкнення

Існує два способи перезапустити Fitbit Versa. Дізнайтеся, як це робити, нижче.

Як перезапустити Fitbit Versa через Налаштування

Це найпростіший спосіб перезапустити ваш Fitbit Versa. Робіть це, якщо у вас виникають проблеми або ви хочете заощадити заряд акумулятора. 

  1. На своєму Fitbit Versa перейдіть на головний або головний екран. 
  2. Проводьте пальцем ліворуч на екрані, доки не з’явиться Налаштування.
  3. Торкніться Налаштування.
  4. Прокрутіть вниз і торкніться Про.
  5. Виберіть Вимкнення.
  6. Натисніть Так, щоб підтвердити вимкнення.

Якщо ви хочете знову увімкнути годинник, просто натисніть і утримуйте кнопку Назад (ліворуч) кілька хвилин.

Як перезапустити Fitbit Versa, використовуючи процедуру з 2 кнопками

Альтернативним способом перезавантаження вашого Fitbit Versa є натискання двох кнопок, замість того, щоб переходити під Налаштування. Це корисний спосіб перезапуску, якщо годинник став проблематичним або не реагує. Це не призведе до видалення ваших даних, тому ви зможете зробити це безпечно. Ось як це робиться:

  1. На своєму Fitbit Versa натисніть і утримуйте кнопку Назад і внизу праворуч кілька секунд. 
  2. Як тільки ви побачите екран логотипу Fitbit, відпустіть кнопки.
  3. Зачекайте кілька секунд, поки пристрій не завібрує. Це означає, що перезавантаження було успішним.

ПРИМІТКА. Versa має невеликий отвір (датчик альтиметра) на задній панелі пристрою. Не намагайтеся перезавантажити пристрій, вставляючи в цей отвір будь-які предмети, наприклад скріпки, оскільки ви можете пошкодити свою Versa.


Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Twitter.