Samsung Galaxy S6 не заряджатиметься, якщо підключений випуск та інші супутні проблеми

#Samsung #Galaxy # S6 - одна з флагманських моделей південнокорейського гіганта, яка не має користувацької знімної батареї. Це означає, що якщо власник телефону хоче замінити батареї, це потрібно зробити у сервісному центрі. Хоча це може здатися недоліком, насправді це хороший дизайнерський крок, оскільки робить пристрій елегантнішим і компактнішим.

Samsung-Galaxy-s6

З моменту випуску цього телефону минув більше року, і багато людей досі цілком задоволені використанням цієї моделі. Однак існують випадки, коли на цьому пристрої можуть виникати певні проблеми. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо, що Galaxy S6 не заряджатиметься, якщо підключено проблему та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 не заряджатиметься, коли підключений до мережі

Проблема: Мій телефон не заряджається, коли зарядний пристрій підключено, він реагує і вмикається, але акумулятор становить 0%, тому він вимикається відразу, перш ніж він повністю розрядився. віруси або щось інше, я не створив резервну копію свого телефону, тому я дуже не хочу його повністю скидати, що я все одно не можу зробити, оскільки він не має достатньо заряду акумулятора

Рішення: Оскільки ви не можете увімкнути телефон, то зараз вам потрібно переконатися, що акумулятор заряджається. Виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче, які слід робити у таких випадках.

  • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям або продуваючи в нього соломкою. Ваша мета - видалити будь-який бруд або сміття, які можуть бути присутніми в цьому порту та викликають цю проблему.
  • Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою іншого зарядного кабелю та зарядного пристрою. Переконайтеся, що цей шнур і зарядний пристрій працюють, перевіривши його за допомогою іншого пристрою.
  • Якщо телефон все ще не реагує, спробуйте виконати імітацію витягування батареї. При цьому переконайтесь, що телефон не підключений до зарядного пристрою. Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності принаймні 7 секунд. Якщо все піде добре, телефон слід перезапустити.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам слід перевірити телефон у сервісному центрі.

S6 не вмикається після падіння у воду

Проблема: Мій Samsung впав у воду у листопаді 2015 року і досі не ввімкнувся. Я спробував сушити його феном, поклав у рис на 3 дні, але телефон все одно не вмикається. Це було більш-менш абсолютно новим, ти думаєш, можеш мені допомогти? Дякую

Рішення: На жаль, у цьому випадку виявляється, що вода пошкодила деякі внутрішні компоненти вашого телефону. Найкраще, що потрібно зробити зараз, - це принести телефон у сервісний центр і перевірити його. Таким чином можна визначити конкретний пошкоджений компонент.

S6 Нешвидка зарядка

Проблема: я помітив, що мій Samsung Galaxy S6 більше не заряджається швидко, я вирішив змінити кабель, але проблема не зникла, я спробував стерти кеш-пам'ять і навіть скинув заводські налаштування, і все та ж проблема. Пізніше я помітив, що мій телефон більше не розпізнається моїм ПК. Він буде показувати зарядку, але не буде виглядати як мультимедійний пристрій, як раніше. Зараз це займає близько 6 годин для повного заряджання, і мій ПК вже не бачить

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, це переконатися, що в зарядному порту вашого телефону немає бруду та сміття, оскільки це може заважати процесу зарядки. Очистіть цей порт за допомогою балончика зі стисненим повітрям або продуваючи в нього соломинкою. Після очищення порту спробуйте перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, я рекомендую перевірити телефон у сервісному центрі, оскільки проблема може бути спричинена пошкодженим портом зарядки.

S6 не вмикає спосіб доступу до файлів

Проблема: Телефон взагалі не вмикається, місцеві ремонтні майстерні сказали, що материнська плата добре смажена, щось на їхній лінії, і мені потрібно отримати доступ до важливих файлів із телефону, чи є спосіб отримати до них доступ? Або ремонт телефону?

Рішення: До файлів у вашому телефоні не можна отримати доступ, якщо ви не зможете його увімкнути. Якщо ремонтна майстерня може усунути неполадки на рівні компонентів, вони можуть просто замінити уражений компонент, щоб вирішити проблему. Однак якщо потрібно замінити всю материнську плату, ви не зможете отримати доступ до збережених даних у вашому телефоні, оскільки внутрішня пам’ять вашого пристрою знаходиться на материнській платі.

S6 не працює, якщо його не підключити до зарядного пристрою після того, як телефон намок

Проблема: Samsung відчуває себе у воді протягом 1 секунди. Був професійно прибраний. Телефон працюватиме лише на певних зарядних пристроях. Увімкнеться, але вимкнеться після завантаження. Не працюватиме, якщо не підключений до зарядного пристрою. Виконали генеральний скидання, і проблема все ще залишається. Всі кнопки працюють. Якби батарею та порт зарядки замінили, проблема все ще залишається.

Рішення: Схоже, проблема в дошці вашого телефону. На цій платі знаходиться роз'єм для навушників, програмні кнопки та зарядний порт. Коли на пристрої виникають проблеми із заряджанням, які неможливо вирішити за допомогою основних кроків з усунення несправностей, тоді настійно рекомендується заміна дочірньої плати.

S6 не вмикається

Проблема: Екран чорний із синім світлом, не вмикається. Працює в магазині Sprint, але не вдома. Спробував натиснути всі три кнопки, отримав екран привітання “Samsung”, але не може пройти повз цей екран. Зрештою телефон темніє. Перше синє світло залишається включеним. Екран просто залишається чорним. Магазин Sprint може заряджати телефон (використовуючи той самий зарядний пристрій, що і вони), і вони змушують телефон працювати, але зараз він працює вдома. Будь ласка, допоможіть. Дякую!

Рішення: Спробуйте підключити телефон до зарядного пристрою, а потім увімкніть його. Якщо телефон увімкнеться із підключеним зарядним пристроєм, це може бути проблемою, пов’язаною з живленням, можливо, спричиненою слабким акумулятором. Можливо, вам доведеться замінити акумулятор, щоб вирішити цю проблему.

Якщо проблема все ще залишається, навіть коли телефон підключений до зарядного пристрою, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, я пропоную вам виконати скидання до заводських налаштувань. Зверніть увагу, що це призведе до стирання даних телефону, тому обов’язково підготуйте резервну копію.

S6 вимикається

Проблема: Привіт, мій телефон просто вимкнувся, і я не знаю, чому. Він був заряджений на 50%, тож не вмер, і цього ще ніколи не було. Я спробував вирішити деякі проблеми, наприклад, утримуючи кнопку живлення та кнопку зменшення гучності протягом 7 секунд, але це не спрацювало. Заздалегідь спасибі.

Рішення: Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема виникла через слабкий заряд акумулятора, підключивши телефон до зарядного пристрою принаймні на 20 хвилин. Переконайтеся, що з’явився значок зарядки. Спробуйте увімкнути телефон. Якщо він не вмикається, спробуйте перевірити, чи можете ви ввімкнути телефон у режимі відновлення. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, то я пропоную вам скинути заводські налаштування. Це видалить дані вашого телефону.

Якщо наведені вище дії не вдаються, вам слід перевірити телефон у сервісному центрі.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.