Як виправити контролер Xbox One не синхронізується Не підключиться

У вас проблема з контролером Xbox One, яка не синхронізується? Ну, ви потрапили в потрібний блог. У цій статті ми покажемо вам способи, як легко вирішити проблему.

Контролер Xbox One може продовжувати працювати роками, оскільки він побудований з урахуванням довговічності. Хоча яке б велике обладнання не було, деякі користувачі Xbox One можуть зіткнутися з досить неприємною проблемою: бездротовим контролером, який не зможе з'єднатися в пару. Якщо ви один з нещасних користувачів із цією проблемою, дізнайтеся, що ви можете зробити, дотримуючись рішень у цій публікації.

Чому контролери Xbox One не синхронізуються та не підключаються

Існує ряд можливих факторів, які можуть спричинити проблему синхронізації контролера Xbox One. Давайте коротко обговоримо кожен із них.

Помилка контролера або консолі.

Як і будь-який електронний пристрій, і контролер, і консоль Xbox One можуть зіткнутися з випадковими помилками, які можуть перешкоджати нормальній роботі зв'язку. Якщо раніше ваш контролер працював із консоллю Xbox One, можливо, у нього з’явилася помилка підключення. Така помилка може або не може зникнути легко залежно від проблеми.

Несправність обладнання.

Контролери можуть загинути від зносу, а також від фізичних пошкоджень. Оскільки бездротові контролери іноді можуть вислизнути з наших рук, внутрішні компоненти можуть зламатися. Контролер може виглядати бездоганно зовні, але він може мати внутрішній збій після випадкового падіння. Якщо ваш контролер Xbox One взагалі не вмикається, існує інший набір кроків з усунення несправностей, яким потрібно дотримуватися.

Перешкоди сигналу.

Контролер Xbox One використовує той самий бездротовий спектр, що й інші звичайні домашні гаджети. Можливо, один чи кілька пристроїв, які у вас є, можуть перешкоджати сигналам контролера. Ви можете вивчити цю можливість, вимкнувши всі бездротові пристрої, такі як телефони, маршрутизатори, няні, мікрохвильові печі тощо.

Слабкі акумулятори.

Використання старих або слабких батарей все одно може увімкнути контролер, але може бути недостатньо енергії для нормальної роботи системи. Якщо ви використовуєте акумуляторні батареї, спробуйте зарядити їх до 100%, перш ніж перевіряти їх знову на контролері. Або спробуйте використати новий комплект батарей, щоб бути впевненим.

Вирішення проблем із синхронізацією контролера Xbox One

Якщо у вашого контролера Xbox One виникають проблеми при спробі підключитися до консолі або з’єднатися з нею, можливо, це пов’язано із збоями програмного забезпечення, перешкодами сигналу, помилкою обладнання чи іншими причинами. Виконайте наведені нижче дії з усунення несправностей, щоб визначити причину проблеми.

 1. Переконайтеся, що контролер не синхронізований з іншим контролером.

  Якщо у вас є кілька консолей Xbox One вдома, переконайтеся, що та, у якої виникають проблеми із синхронізацією, ще не синхронізована з іншою Xbox. 

  Також майте на увазі, що консоль Xbox One дозволяє використовувати максимум 8 синхронізованих контролерів . Якщо ви намагаєтесь підключити інший поверх поточного 8, це не буде працювати. Від'єднайте інший контролер перед підключенням нового.

 2. Використовуйте контролер біля консолі.

  Контролер Xbox One використовує технологію Bluetooth для встановлення зв’язку з консоллю, і як такий, він обмежений лише приблизно 20 футовим робочим діапазоном. Якщо ви перевищуєте цей діапазон, у вас можуть виникнути труднощі з використанням або синхронізацією контролера з консоллю. Товсті стіни, металеві предмети, скло та інші джерела перешкод сигналу можуть різко зменшити робочий діапазон вашого бездротового контролера. Для усунення несправностей спробуйте наблизити контролер якомога ближче до вашої консолі та перевірити, чи він синхронізується.

 3. Перевірте наявність функції автоматичного відключення.

  Якщо ви помітили, що ваш контролер відключається або вимикається після того, як на деякий час вийшов з нього, не хвилюйтеся. Це конструктивна особливість, а не дефект, щоб продовжити термін служби батареї. Контролер Xbox One самостійно вимкнеться, якщо його не використовувати через 15 хвилин.

  Якщо ви не хочете продовжувати синхронізацію або знову вмикати, спробуйте натиснути хоча б одну кнопку до закінчення 15 хвилин. Один хороший трюк, який ви можете зробити, це задіяти один з аналогових стиків, закріпивши його стрічкою, щоб контролер міг продовжувати надсилати команду на консоль. Будьте обережні, оскільки це може вкоротити акумулятор.

 4. Використовуйте новий комплект батарей.

  Слабкі акумулятори можуть значно зменшити діапазон вашого контролера. Зарядіть батареї або замініть їх на новий комплект, якщо це необхідно. 

 5. Синхронізуйте контролер за допомогою кабелю USB.

  Якщо ваш контролер не може синхронізуватися з консоллю бездротово, спробуйте зробити це, поки він прив’язаний за допомогою кабелю USB. Просто підключіть кабель micro-USB до контролера та консолі, а потім натисніть і утримуйте кнопку Xbox на контролері, щоб з'єднати пристрої. Ваш контролер все одно повинен бути синхронізований з консоллю, навіть після того, як ви від'єднали кабель USB.

 6. Від'єднайте гарнітуру.

  Якщо ваш контролер все ще не синхронізується з вашим Xbox One, спробуйте від'єднати гарнітуру і перевірте, чи це допомагає. Деякі користувачі змогли успішно з’єднати свій контролер і консоль знову після цього обхідного шляху.

 7. Перевірте наявність перешкод сигналу.

  Спробуйте піднести контролер якомога ближче до консолі (між ними не повинно бути стін, скла або металевих предметів). Потім переконайтеся, що у зоні усунення несправностей немає інших бездротових пристроїв. Вимкніть будь-які бездротові пристрої поблизу або навколо консолі та контролера. Майте на увазі, що діапазон Bluetooth обох пристроїв становить приблизно 20 футів (точніше 19,7 футів), тому очистіть будь-які джерела можливих перешкод сигналу в цьому діапазоні.

 8. Оновіть мікропрограму контролера.

  У деяких випадках може знадобитися оновити мікропрограму контролера, перш ніж вона зможе знову працювати з консоллю. Щоб перевірити, чи потрібно контролеру оновлення, виконайте такі дії:

  -Підключіть свій контролер до консолі за допомогою USB-кабелю.

  -Увійдіть в Xbox Live.

  -Натисніть кнопку Меню на контролері та виберіть Налаштування .

  -Виберіть Пристрої та аксесуари .

  -Виберіть контролер, який ви використовуєте.

  -Виберіть Оновлення .

  -Виберіть Продовжити .

  -Нехай система перевіряє наявність оновлень. Після цього ще раз перевірте проблему.

Що ви можете зробити, якщо ваш бездротовий контролер Xbox One все ще не синхронізується?

Якщо жодне з наведених вище рішень взагалі не допомагає, може виникнути глибша проблема з контролером або консоллю. Якщо інший контролер добре синхронізується з консоллю, то контролер, з яким у вас проблема, може мати апаратну несправність. На жаль, це означає, що вам потрібно буде замінити контролер, якщо вам потрібна бездротова функціональність під час ігор.

Якщо лише бездротова функція вашого контролера мертва, ви все одно зможете використовувати її за допомогою кабелю USB.

Пропоновані показники:

 • Як виправити повільне завантаження гри або програми Xbox One
 • Прості кроки для виправлення Xbox One, який не підключатиметься до життя
 • Способи скидання Xbox One (заводський скидання, м'який скидання, жорсткий скидання)
 • Як виправити Xbox One No Video | Випуск чорного або порожнього екрану

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.