9 найкращих бездротових зарядних пристроїв для Pixel 3

Зарядка за допомогою дроту може бути досить неприємним досвідом. Ви можете регулярно стикатися з обривами дроту від стільки використання кабелю, або в кінцевому підсумку можуть виникнути несправності в зарядному порту. Ось чому зарядка через бездротову мережу така чудова - просто встановіть Pixel 3 на зарядну панель, і зарядка розпочнеться автоматично. Не потрібно возитися з проводами або зарядними портами!

Вибір редакції

Нашим улюбленим бездротовим зарядним пристроєм є бездротова зарядна панель Anker потужністю 10 Вт.

Перевірити ціну

Отже, який бездротовий зарядний пристрій слід вибрати для Pixel 3? На вибір є багато різних варіантів, але не всі вони варті вашого часу. Слід також зазначити, що для підключення Google Pixel 3 вам знадобиться адаптер бездротової зарядки. Це пов’язано з тим, що Google зробив щось дивне з Pixel 3 і підтримує лише власну бездротову зарядку за допомогою телефону, а не стандарт Qi, інший телефон. Тим не менш, перед тим, як ми почнемо, спочатку придбайте адаптер Qi, який буде в комплекті з Pixel 3.

Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам кілька найкращих варіантів, доступних сьогодні. Ось наші найкращі вибори.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Бездротова зарядна панель Anker

Бездротовий зарядний пристрій Anker виходить наступним у нашому списку, але це один з найкращих способів отримати гідний бездротовий зарядний пристрій для Pixel 3. Це зміниться, і це може бути значно менше, ніж комбінований зарядний пристрій / кабель. Після налаштування бездротової зарядної панелі Anker просто встановіть Pixel 3 на зарядну панель, і він почне заряджати телефон. Зарядка не найшвидша в цій від Anker, але ви отримаєте стабільну зарядку. І ви захищаєтесь від електричних проблем, таких як перезарядка, перегрів тощо.

Придбайте зараз: Amazon

Зарядний пристрій ліжка Ampula

Якщо ви хочете зарядити свій Pixel 3 стильно, ви не можете помилитися із зарядним приладом Ampula. Цей унікальний, ніж інші, пропонує вам динамік Bluetooth, лампу та бездротовий зарядний пристрій - все в одному пакеті! Він має елегантний та сучасний дизайн, який працює з більшістю сучасних смартфонів сьогодні, включаючи Pixel 3.

Придбайте зараз: Amazon

Станція бездротової зарядки

Yo dawg, ми чули, що вам подобається бездротова зарядка, тому ми поставили бездротовий зарядний пристрій на ваш бездротовий зарядний пристрій. Якщо не брати до уваги меми, ця безпровідна бездротова зарядна станція є однією з найкращих, оскільки вона призначена для заряджання всієї вашої електроніки одним махом. Ви можете встановити свій Pixel 3 з одного боку, а потім AirPods або розумний годинник на ваш вибір з іншого боку!

База бездротової зарядки Mophie

База бездротових зарядних пристроїв Mophie виходить наступним після нашого зворотного відліку і є одним з найкращих бездротових зарядних пристроїв, які ви можете придбати на ринку прямо зараз. Після первинного налаштування ви просто встановлюєте свій Pixel 3 на зарядну пластину, і бездротова зарядна база Mophie розпізнає його, а потім автоматично починає заряджати. Ви отримуєте близько 7,5 Вт потужності, що все ще є відносно швидкою швидкістю.

Mophie включила купу запобіжних заходів щодо заряджання всередині схеми, захистивши ваш Pixel 3 від перезарядки, перегріву, виявлення сторонніх предметів тощо. Перевірте це самі за посиланням нижче!

Придбайте зараз: Amazon

Belkin Boost Up

Belkin Boost Up був створений у співпраці з Apple, але він все ще є чудовим бездротовим зарядним пристроєм, який добре працює з Pixel 3. Він має загальну потужність 7,5 Вт технології швидкої зарядки, щоб ви могли миттєво приготувати свій Pixel 3 . Він може швидко зарядити iPhone, але може працювати і з будь-яким іншим телефоном, наприклад, Pixel 3.

Це, мабуть, один із найбільш стильно виглядаючих бездротових зарядних пристроїв на ринку. Він увесь білий з деякими срібними акцентами на зарядній тарілці, але він підходить практично до будь-якого стилю будинку чи офісу. Це зовсім не буде виглядати недоречно.

Придбайте зараз: Amazon

Швидкий бездротовий зарядний пристрій Cubevit

Якщо у вас бюджет, але ви не хочете економити на якості бездротової зарядки, швидкий бездротовий зарядний пристрій Cubevit - чудовий вибір навіть для Google Pixel 3. Дизайн може бути не таким витонченим, як деякі варіанти від Samsung або Anker, але він все ще має чудовий, текстурований дизайн, хоча ми скажемо, що він не такий чистий і гладкий, як бездротові зарядні пристрої Samsung.

Це бездротовий зарядний пристрій, але явно підтримує зарядку Qi, тому ви можете використовувати його не тільки з Pixel 3, але й з усім іншим, що підтримує Qi. Це також досить швидко - у ньому є цілих 10 Вт потужності швидкої зарядки.

Придбайте зараз: Amazon

Конвертований бездротовий зарядний пристрій Samsung

Далі в нашому списку - конвертований бездротовий зарядний пристрій Samsung. Це один з наших улюблених, оскільки він універсальний. Потрібно зарядити свій Google Pixel 3, але все одно хочете відстежувати сповіщення та телефонні дзвінки? Цей конвертований бездротовий зарядний пристрій дозволяє "перетворити" його в підставку, на якій ви можете встановити свій Pixel 3. Або, можливо, ви закінчили на день або намагаєтесь спати на ніч - "перетворіть" його в традиційне розміщення накладок, встановіть на нього свій Pixel 3, а потім дайте йому заряджатися всю ніч.

Швидкість зарядки досить вражаюча, що стосується бездротової зарядки. Samsung загалом заробив 9 Вт потужності на цьому зарядному пристрої, завдяки чому ви можете порівняно швидко приготувати свій Pixel 3.

Придбайте зараз: Amazon

Scosche MagicMount

Scosche MagicMount посідає наступне місце в нашому списку і є чудовим способом зарядити смартфон, перебуваючи в дорозі. Це працює як портативний зарядний пристрій, тому за допомогою адаптера для банку ви можете заряджати Pixel 3 через бездротову зарядку Qi. Тільки майте на увазі, що MagicMount має ємність 4000 мАг, тому вам доведеться переконатися, що він залишається зарядженим, перш ніж брати його на ходу!

Купуйте зараз: Scosche

Бездротовий зарядний пристрій Yootech

Не хочете витрачати занадто багато на бездротовий зарядний пристрій? Ось чому Yootech - ще один наш фаворит для тих, хто шукає якісний бюджетний бездротовий зарядний пристрій. Їх часто важко знайти, але, схоже, Ютех робить чудову роботу, створюючи ідеальне поєднання бюджету та якості. Це трохи швидше, ніж більшість, завдяки чому Yootech може подавати до 7,5 Вт зарядної потужності. Крім того, він має необхідні заходи безпеки, щоб зарядити ваш Google Pixel 3 та будь-який інший пристрій без будь-яких стрибків напруги або електричних проблем.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

Здається, бездротові зарядні пристрої є скрізь зараз, коли все більше телефонів підтримують бездротову зарядку Qi. Однак не всі бездротові зарядні пристрої є корисними аксесуарами для придбання. Деякі з них мають надзвичайно низьку потужність, а це означає, що ви будете отримувати тривалий заряд. Тим не менш, вибравши один із нашого списку, ви можете переконатися, що отримуєте щось, що принаймні замінить вашу стандартну швидкість зарядки в Google Pixel 3.

У вас є улюблений бездротовий зарядний пристрій? Повідомте нас, що це таке, у розділі коментарів нижче!

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.