Що робити, якщо Galaxy Tab A працює повільно | виправити повільну продуктивність

Ви помічали, що ваша Galaxy Tab A працює повільно в цей час? Ця стаття допоможе вам виправити повільну продуктивність планшетного ПК. Дізнайтеся, що вам потрібно зробити нижче.

Перш ніж продовжити, ми хочемо нагадати вам, що якщо ви шукаєте рішення для власних проблем #Android, Samsung Galaxy Watch або #Fitbit, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Що робити, якщо Galaxy Tab A працює повільно | виправити повільну продуктивність

Може існувати ряд факторів, які можуть призвести до уповільнення роботи. Якщо вам цікаво, чому і як виправити роботу Galaxy Tab A, яка працює повільно, цей посібник з усунення несправностей може допомогти. Дотримуйтесь наведених нижче пропозицій і переконайтеся, що є рішення, яке може допомогти.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №1: Перевірте пам’ять

Однією з найпоширеніших причин низької продуктивності на Android є погане управління оперативною пам'яттю. Теоретично, операційна система Android повинна управляти оперативною пам'яттю на льоту, але насправді це не завжди відбувається. Іноді можуть виникати проблеми, оскільки оперативної пам’яті мало. Виникаюча проблема часто проявляється як уповільнення роботи пристрою. Якщо ви нічого не робили до того, як помітили проблему, все, що вам може знадобитися, - це просто очистити оперативну пам’ять на вашому пристрої. Ви можете зробити це або закривши програми, або скориставшись опцією Оптимізувати зараз у розділі Налаштування.

Занадто багато програм, що працюють одночасно, може сповільнити роботу системи. Радимо спочатку спробувати закрити програми. Якщо у вас працювали такі вимогливі до ресурсів програми, як ігри або програми для потокового відео, спробуйте спочатку закрити їх.

Щоб закрити програму на вкладці Galaxy Tab A:

 1. Торкніться програмної клавіші Останні програми . Це той, що з самого лівого боку.
 2. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб вибрати програму, яку потрібно закрити.
 3. Проведіть пальцем угору, щоб закрити.

Якщо ви хочете просто закрити всі програми:

 1. Торкніться програмної клавіші Останні програми. Це той, що з самого лівого боку.
 2. Виберіть кнопку Закрити все внизу екрана.

Крім того, ви можете також скористатися опцією Оптимізувати зараз, щоб очистити оперативну пам’ять та провести загальну перевірку системи. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Натисніть Догляд за пристроєм .
 3. Торкніться Оптимізувати зараз.
 4. Зачекайте, поки планшет оптимізується, а потім торкніться Готово внизу.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №2: перезапустіть пристрій

Якщо ваша Galaxy Tab A все ще працює повільно після її оптимізації, наступним кроком є ​​перезапуск. Це може спрацювати, якщо причиною проблеми є тимчасова помилка, яка з’явилася після тривалого запуску пристрою. Спробуйте спочатку перезапустити його, натиснувши кнопку живлення, щоб відкрити меню завантаження. Потім виберіть опцію Перезапустити і перевірте, чи це працює.

Інший спосіб перезапустити пристрій - натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться. Це імітує ефект від'єднання акумулятора від пристрою. Якщо це спрацює, це може розблокувати пристрій.

Якщо звичайний перезапуск не допоможе, спробуйте наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше. 

Друга та третя процедури перезапуску намагаються імітувати наслідки вилучення акумуляторної батареї. На старих пристроях відключення акумулятора часто є ефективним способом виправлення невідповідних пристроїв. Якщо нічого не змінилося, перейдіть до наступних пропозицій.

Регулярне перезавантаження пристрою принаймні раз на тиждень може бути корисним. Якщо ви схильні щось забувати, радимо налаштувати телефон для самостійного перезавантаження. Ви можете запланувати це завдання, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Натисніть Догляд за пристроєм.
 3. Торкніться 3-крапки вгорі.
 4. Виберіть Авто перезапуск.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №3: Очищення кеш-розділу

Деякі пристрої Galaxy можуть перезавантажуватися самостійно, якщо виникає проблема із системним кешем. Це спостерігалося в деяких старих моделях Samsung Galaxy у минулому після того, як оновлення системи пошкодило системний кеш. Щоб перевірити, чи у вас проблема з кешем системи, виконайте наведені нижче дії.

 1. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 2. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку живлення протягом 5 секунд.
 3. Відпустіть кнопки живлення та збільшення гучності.
 4. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. 
 5. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки не виділите "Видалити розділ кешу".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Видалити розділ кешу".
 7. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб продовжити очищення розділу кешу.
 9. Після очищення розділу кеш-пам'яті натисніть кнопку живлення ще раз для перезавантаження системи.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення # 4: Встановіть оновлення

Постійне оновлення операційної системи та програм - недооцінене рішення для більшості людей. Однак більшість користувачів Android не усвідомлюють, що деякі проблеми з їх боку не можна виправити. Деякі з цих програм можуть мати коріння глибоко в програмному забезпеченні, тому виправити їх може лише модифікація кодування. Саме з цієї причини вам слід завжди встановлювати оновлення як для Android, так і для додатків, якщо вони доступні.

Щоб перевірити, чи є нове оновлення системи, відкрийте Налаштування> Оновлення програмного забезпечення> Завантажити та встановити .

У цьому ж ключі важливо також оновити свої програми. Це зменшує шанси розвитку помилок. Щоб перевірити наявність оновлень програми Play Store на своїй Galaxy Tab A:

 1. Відкрийте програму Play Store.
 2. Торкніться значка "Більше налаштувань" у верхньому лівому куті (три горизонтальні лінії).
 3. Торкніться Мої програми та ігри.
 4. Торкніться Оновити або Оновити все.

Якщо ви перебуваєте на з’єднанні стільникових даних, радимо оновити лише через Wi-Fi, щоб уникнути додаткових платежів. Ось як:

 1. Відкрийте програму Play Store.
 2. Торкніться значка "Більше налаштувань" у верхньому лівому куті (три горизонтальні лінії).
 3. Торкніться Налаштування.
 4. Торкніться Налаштування завантаження програми. 
 5. Виберіть Лише через Wi-Fi (виберіть Через будь-яку мережу, якщо у вас немає Wi-Fi).
 6. Торкніться Готово.

Обов’язково постійно оновлюйте свої програми, увімкнувши опцію автоматичного оновлення.

 1. Торкніться Автооновлення програм.
 2. Торкніться Над Wi-Fi (виберіть Над будь-якою мережею, якщо у вас немає Wi-Fi).
 3. Торкніться Готово.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №5: дотримуйтесь безпечного режиму

Запуск планшетного ПК у безпечному режимі може допомогти, якщо ви підозрюєте, що проблема може бути пов’язана з поганою програмою. Якщо ви нещодавно встановили нову програму, можливо, ця програма може бути винна. Щоб перевірити, спробуйте запустити пристрій у безпечному режимі. У безпечному режимі жодна стороння програма не може бути активована. Якщо ваш планшет нормально працює в безпечному режимі, ви можете припустити, що винна одна з програм.

Щоб запустити Galaxy Tab A у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск. Це може зайняти до 1 хвилини. Тільки наберіться терпіння, щоб дочекатися цього.
 6. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли на пристрої з’явиться безпечний режим.

Пам’ятайте, що сторонні програми у цьому режимі вимкнені, тож ви можете використовувати попередньо встановлені програми. Видаліть нещодавно встановлену програму та перевірте, чи це виправить. Якщо проблема залишається, використовуйте процес усунення, щоб ідентифікувати неправдивий додаток. Ось як:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваша Galaxy Tab A працює в безпечному режимі, але не працює нормально, повторіть кроки 1-4.

Щоб повернутися до нормального режиму або вимкнути безпечний режим:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Торкніться Перезапустити.
 3. Пристрої перезавантажуються в звичайному режимі.

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №6: Перевірте на перегрів

Пристрій, що перегрівається, може стати млявим. Якщо ваш Galaxy Tab A все ще працює повільно, переконайтеся, що спочатку вручну перевіряєте на перегрів. Якщо на дотик стає незручно тепло, спробуйте вимкнути його і дати охолонути принаймні 30 хвилин. Потім знову скористайтеся телефоном і перевірте, чи працює він нормально.

Ваш планшет може перегрітися, якщо ви тривалий час використовуєте його для ігор або потокового відео. Щоб запобігти цій проблемі, просто вимкніть її протягом 5 хвилин, використовуючи її протягом години ігор або трансляції. 

На Galaxy Tab A працює повільне виправлення №7: Перевірте наявність зловмисного програмного забезпечення

Ви помітили, що останнім часом на вашому планшеті зростає кількість спливаючих вікон з рекламою? Хоча технічно це не шкідливе програмне забезпечення або віруси, спливаючі вікна оголошень, як правило, є показниками наявності шкідливих програм або шкідливих програм на пристрої. На сьогоднішній день розробники шкідливих програм хочуть заробляти гроші, і найпростіший спосіб це зробити, показуючи незліченну кількість реклами на цільових пристроях. Для цього вони зазвичай використовують погані програми або шкідливі програми для компрометації пристрою. Після того, як вони викрали пристрій, вони можуть запускати рекламу або додавати більше поганих програм, які можуть працювати у фоновому режимі. Наявність цих небажаних шкідливих програм може призупинити ресурси і, зрештою, сповільнити роботу пристрою. У більшості випадків наявність шкідливого програмного забезпечення можна виправити, встановивши хороший антивірусний додаток. Якщо ви все ще можете відкрити Google Play Store (ця програма часто перша, яку вимикає шкідливе програмне забезпечення), спробуйте встановити антивірусну програму та відсканувати пристрій.Швидко пошукайте в Google, які сьогодні хороші антивірусні програми ви можете використовувати. 

Якщо ви більше не можете відкрити Google Play Store або якщо пристрій став занадто повільним, щоб бути придатним для використання, слід виконати наступний крок, це відновити заводські налаштування пристрою.

Galaxy Tab A працює повільно, виправлення # 8: скидання до заводських налаштувань

Якщо говорити про скидання до заводських налаштувань, це ваш останній засіб, якщо жодна з наведених вище пропозицій досі не допомогла. Ви можете зробити це рішення на початку усунення несправностей (якщо планшет більше не працюватиме належним чином), або як остаточне, щоб вирішити проблему цього типу. 

Є кілька способів відновити заводські налаштування Galaxy Tab A. Вивчіть кожен із них нижче. Щоб уникнути втрати незамінних фотографій, відеозаписів, документів, контактів та інших речей, обов’язково спершу створіть їх резервні копії. Для цього ви можете використовувати Smart Switch.

Нижче наведено два методи, як відновити або відновити заводські налаштування Galaxy Tab A.

Спосіб 1: Як здійснити повне скидання на Samsung Galaxy Tab A через меню налаштувань

За звичайних обставин скидання до заводських налаштувань у меню Налаштування має бути основним способом для вас. Це зробити простіше і не вимагає натискання апаратних кнопок, що деяким користувачам може бути важко зробити.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy Tab A за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - планшет не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей спосіб може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку живлення протягом 5 секунд.
 5. Відпустіть кнопки живлення та збільшення гучності.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. 
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Galaxy Tab A працює з повільним виправленням # 9: Отримайте допомогу від Samsung

Якщо ваша Galaxy Tab A все ще працює повільно після відновлення заводських налаштувань, ви можете припустити, що у вашій проблемі може бути глибша причина. Це може бути пов’язано з апаратним забезпеченням чи чимось глибоким у межах програмного забезпечення. У будь-якому випадку ви хочете дозволити Samsung вирішити проблему. За допомогою відвідайте місцевий магазин Samsung або сервісний центр.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням, і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Ви також можете спробувати шукати інші рішення, які ми вже публікували на цьому веб-сайті, дотримуючись цього зразкового формату:

Сайт: thedroidguy.com Galaxy Note10 не вмикається

Цей формат допоможе Google звузити пошук на нашому веб-сайті за допомогою ключових слів “Galaxy Note10 не вмикається”. Наприклад, якщо у вас проблема з тим, що ваш Galaxy Note10 не надсилає тексти, просто введіть: « Сайт: thedroidguy.com Galaxy Note10 не надсилатиме тексти » у вікні пошуку Google. Статті з нашого сайту, які Google вважає доречними, будуть перераховані.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на нашій сторінці у Facebook.