Найкращий додаток для запису телефонних дзвінків для Android у 2020 році

Запис дзвінків - це функція, яку майже всі хочуть на своїх телефонах, але з якоїсь причини виробники Android ще не застосували цю функцію. На щастя, власники пристроїв Android також можуть випробувати сотні та тисячі програм, доступних у Play Store. Але, враховуючи величезний обсяг доступних програм, це може трохи заплутати.

Ось чому ми вирішили поговорити про найкращий додаток для запису дзвінків, доступний сьогодні для Android. Ви можете розпізнати декілька з цих імен, але ми подбали про те, щоб включити різноманітні програми, включаючи деякі недооцінені, з якими ви, мабуть, раніше не стикалися. Ми поговоримо як про безкоштовні, так і про платні пропозиції, щоб надати вам хороший вибір програм. Тож ось найкраща програма для запису дзвінків, доступна сьогодні в Play Store.

Найкращий додаток для запису телефонних дзвінків для Android

найкращий додаток для запису дзвінків

1. Розумний диктофон

Хоча ця програма спеціально не називає себе диктофоном, це зручна програма для запису ваших телефонних дзвінків. Розумний диктофон служить додатком для голосових нагадувань, але також дозволяє вибирати між мікрофоном або телефонним дзвінком як джерелом звуку, дозволяючи безперешкодно записувати телефонні дзвінки.

Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що він може працювати навіть тоді, коли дисплей вимкнений, що в деяких випадках може бути зручним. Ця програма також дозволяє вибирати із зовнішнього мікрофона, який прикріплений до смартфона окремо. Що стосується функцій, то ця програма добре охоплена. Користувальницький інтерфейс зручний для навігації, тоді як ваші старі записи надійно зберігаються в програмі.

Смарт-диктофон можна безкоштовно завантажити для Android і поставляється з рекламою. Тут немає покупок через додаток. У списку додатків згадується, що для запуску цієї програми вам потрібен пристрій з ОС Android 4.1 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

2. Запис дзвінків - ACR

Це одна з перших програм, яка з’являється, коли ви шукаєте програму для запису дзвінків, і з поважною причиною. ACR існує вже досить давно, створивши собі гарне ім’я. Розробники внесли зміни до наступних оновлень, зокрема щодо загального інтерфейсу користувача. Кожен дзвінок автоматично записується, коли функцію активовано, і ви навіть можете синхронізувати контакти з програмою, щоб відкрити записи за допомогою імен контактів.

Ще однією зручною особливістю ACR є можливість автоматичного видалення старих записів, які можуть бути для вас неактуальними. Однак цю функцію можна також вимкнути. Як і слід було очікувати, додаток також має версію Pro, яка включає підтримку хмарного зберігання ваших файлів, зокрема в таких службах, як Dropbox, Google Drive тощо.

Крім того, клієнти також можуть захистити паролем кожен запис дзвінків, який вони вважають чутливим. Розробники програми рекомендують не використовувати ACR разом з іншою програмою для запису дзвінків, оскільки це може спричинити проблеми у функціональності. Call Recorder ACR - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке постачається з рекламою та покупками в додатках. Враховуючи популярність цієї програми, можна з упевненістю сказати, що це одна з найкращих програм для запису дзвінків, доступна там.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

3. Диктофон від Splend Apps

Це ще одна зручна програма для запису диктофона, яка може виконувати функцію запису дзвінків для вашого смартфона Android. Незважаючи на те, що його основна функція залишається приймати короткі або довгі голосові нагадування, вона також може записувати ваші телефонні дзвінки, якщо ви вибрали правильне джерело звуку в налаштуваннях. Кожен запис зручно зберігається в програмі, і ви також можете перейменовувати файли, коли завгодно.

Ця програма підтримує всі високоякісні та низькоякісні аудіоформати, тому ви можете змінити формат, у якому зберігаються файли, якщо в телефоні мало місця. Хоча цей додаток може не обов’язково працювати так само, як спеціальні програми для запису дзвінків, він все одно може виконати свою роботу. Однією з особливостей, яка мені особливо подобається у цій програмі, є наявність миготячого сповіщення. Однак ця функція працює, лише якщо на вашому смартфоні є світлодіодний індикатор сповіщень.

Диктофон можна завантажити безкоштовно та містить рекламу та покупки в додатках, які дозволяють розблокувати додаткові функції. Додаток буде працювати з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

4. Автоматичний реєстратор дзвінків

Це ще одна популярна програма запису дзвінків, з якою стикалися багато користувачів. Але враховуючи особливості, з якими він поставляється, варто згадати в цьому списку. Додаток може автоматично записувати кожен дзвінок, який ви отримуєте, на телефон. Усі записані файли автоматично зберігаються на вашому пристрої. Оскільки кількість дзвінків, яку ви можете зберегти, обмежена, вам потрібно лише достатньо місця на вашому пристрої. Додаток також постачається з інтеграцією Google Drive та Dropbox, якщо ви хочете зберегти свій вміст у хмарі.

Незважаючи на те, що пропонує широкий спектр функцій для безкоштовних клієнтів, автоматичний рекордер дзвінків має кілька бонусів для своїх клієнтів Pro. Сюди входить можливість збереження записів від вибраних контактів, які будуть безпосередньо збережені в хмарі.

Користувачі також можуть контролювати, які дзвінки записувати, вибравши кілька контактів або просто увімкнувши запис для всіх дзвінків з невідомих номерів. Цей додаток можна безкоштовно завантажити та постачається з рекламою. У програмі немає покупок.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

5. Автоматична реєстрація дзвінків

Це проста у використанні програма для запису дзвінків, яка має широкий спектр функцій, які можна знайти в інших програмах цього сегменту. Але що виділяє цей додаток, це його здатність розкривати ідентифіковані ідентифікатори для невідомих номерів, таким чином слугуючи двом цілям з одним і тим же додатком. Записи зберігаються локально на вашому телефоні, тоді як ви можете вибрати групування своїх записів на основі дат, тривалості та інших показників.

Після запису ви також можете поділитися записом із вибраним контактом. Додавання цих простих, але корисних функцій, безумовно, робить це одне з найкращих додатків для запису дзвінків, і ми настійно рекомендуємо вам це перевірити. Незважаючи на те, що програму можна безкоштовно завантажити, вона постачається з рекламою та покупками в додатку.

Це очікується від додатків freemium поточного покоління, і кожна інша програма запису дзвінків, про яку ми вже говорили, нічим не відрізняється. Call Recorder Automatic працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій. Перегляньте програму за посиланням нижче.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

6. Cube ACR - Запис дзвінків

Хоча порівняно новий додаток у порівнянні з деякими ветеранами, про яких ми говорили в цьому списку, Cube ACR - це досить хороший додаток для запису ваших телефонних дзвінків, навіть вибиваючи деякі найкращі в бізнесі. Ще кращим є той факт, що цей додаток дозволяє записувати розмови з інших джерел, таких як Skype, Line, WhatsApp тощо, що робить його справді ефективним інструментом для роботи на вашому смартфоні.

Цей додаток також постачається з безкоштовною та окремою версією Premium. Хоча більшість користувачів неодмінно будуть задоволені безкоштовною пропозицією, платна версія додає до столу більш детально орієнтовані функції, включаючи можливість струшувати телефон під час телефонного дзвінка, щоб позначити його як важливу частину розмови. Підписка також дозволяє створювати резервні копії ваших записів на Google Диску та відновлювати їх пізніше. На жаль, PIN-код блокування доступний лише для користувачів програми Premium.

Cube ACR можна безкоштовно завантажити в Play Store. Він постачається з рекламою та покупками в додатку. Розробники згадують, що додаток буде працювати на смартфонах під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

7. All Call Recorder Lite 2020

З огляду на те, наскільки схожі більшість програм, досить важко розрізнити кілька програм для запису дзвінків. На щастя, цей розробник подбав про те, щоб додаток виділявся серед конкурентів, хоча ми б хотіли, щоб логотип програми був дещо іншим. Додаток готовий до роботи, як тільки ви його запустите, хоча варто зазначити, що запис дзвінків може не працювати на всіх пристроях через обмеження процесора.

Ви можете захистити свої записи дзвінків паролем, тим самим пропонуючи додатковий рівень безпеки для ваших записаних дзвінків. Крім того, кожен записаний дзвінок можна передавати вашим контактам по електронній пошті, сторонніми програмами обміну повідомленнями, а також через Bluetooth. Користувачі також отримують глибокий контроль над форматом, в якому зберігаються аудіозаписи, що робить це загалом досить пристойною програмою. Додаток оновлено для роботи з пристроями 2020 року і його можна безкоштовно завантажити в Play Store.

У системі All Call Recorder Lite є реклама на борту, але в програмі немає покупок. Ця програма працюватиме з пристроями під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

8. Автомагнітофон

Ця програма виділяється серед своїх суперників завдяки своєму світлому інтерфейсу користувача, який також досить простий на око. Що стосується функцій, програма пропонує майже такий самий набір функцій, як і інші програми для запису дзвінків. Ви можете проігнорувати певний розділ своїх контактів або записати все. Додаток продовжуватиме записувати ваші телефонні дзвінки, доки на телефоні залишиться пам’ять.

Користувачі також можуть зберегти свої записи дзвінків на карту microSD, якщо у них недостатньо власного сховища. На автомагнітофоні доступна спеціальна функція білого та чорного списків. Записи дзвінків, що зберігаються у вашому телефоні, також можна передавати вашим контактам за допомогою таких платформ, як Facebook, Dropbox, Google Drive і навіть електронна пошта.

Оскільки ви можете впорядковувати файли та перейменовувати їх за бажанням, пошук певного звукозапису стає досить простим у цій програмі. Автомагнітофон можна дзвонити безкоштовно, але клієнтам доведеться обробляти рекламу. У програмі немає покупок.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

9. Super Call Recorder

Цей додаток дещо відрізняється за зовнішнім виглядом, що, ймовірно, пов’язано з тим, що він давно не отримував макіяж інтерфейсу. Але, незважаючи на це, Super Call Recorder - відмінна пропозиція, яка надзвичайно добре виконує цю роботу. Розробники настільки впевнені в роботі цієї програми, що запевняють кожного користувача, що вона буде працювати на їх пристрої Android. Це необхідно зазначити, оскільки декілька додатків для запису дзвінків не працюють з певним типом процесора, як ми вже згадували вище.

Незважаючи на те, що користувальницький інтерфейс може бути трохи старшим, програма пропонує ті самі функції, що ми бачимо у програмах для запису дзвінків, включаючи можливість обміну записами через електронну пошту, WhatsApp або ряд інших джерел. Якщо у вашому телефоні мало місця, ви можете вибрати резервне копіювання записів на сумісну карту microSD.

Кожен телефонний дзвінок записується у форматі MP3, що дозволяє користувачам щоразу отримувати якісний звукозапис. Super Call Recorder - це безкоштовне завантаження, яке підтримується рекламою та покупками в додатках. Для цього додатка потрібні пристрої з ОС Android 4.3 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

10. Запис дзвінків від Smart Mobile Tools

Це ще одна зручна програма для запису дзвінків, яка може зберегти тонну записів дзвінків на сховищі вашого пристрою, щоб уникнути здивування підозрілим телефонним дзвінком. Він працює у фоновому режимі і може автоматично записувати кожен вхідний та вихідний дзвінок, який ви робите. Більше того, програма доступна кількома мовами.

Однак додаток досить голий з точки зору додаткової функціональності. Хоча більшість програм надають можливість ділитися записами з вашими контактами або за допомогою сторонніх додатків, схоже, ця програма не має такої функціональності. Ну, це свідчить про те, що Call Recorder рекомендується лише тим користувачам, які хочуть проглянути записи своїх дзвінків, щоб згадати розмову або важливу деталь, яку вони могли пропустити.

Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store, включаючи рекламу та покупки в додатку. Додатку потрібні смартфони під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

11. HD Auto Recorder

Це проста, але ефективна програма для запису дзвінків, яка має широкий спектр функцій. На додаток до запису будь-якого дзвінка, який ви отримуєте або робите, програма також може дозволити вам упорядкувати всі файли в тому порядку, який ви бажаєте. Більше того, оскільки він синхронізується з вашими контактами, ви також можете бачити свої імена контактів біля кожного збереженого запису.

Сторінка налаштувань дозволяє змінити місце збереження записів. На жаль, програма, здається, не має можливості передачі даних microSD, тому внутрішня пам’ять телефону повинна виконати цю роботу. Користувачі отримують такі функції, як захист паролем для своїх записів, що, на мій погляд, має мати кожна програма для запису дзвінків.

Цей додаток можна абсолютно безкоштовно завантажити в Play Store і постачається з рекламою. У програмі немає покупок, а це означає, що ви зможете насолоджуватися всіма функціями цього додатка, не витрачаючи ні копійки.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

12. Auto Call Recorder PRO

Хоча більшість додатків поставляються з тегом freemium, це одна з єдиних платних програм, яку ми могли там знайти. Це платна версія популярного безкоштовного додатку для запису дзвінків, тож це, безумовно, коштує ваших копійок. Додаток досить невеликий за розміром і не вимагає активного підключення до Інтернету для роботи. Користувачі також можуть захистити свої записи паролем, тоді як аудіозаписи можна зберігати у таких форматах, як 3GPP або MPEG4.

Також варто зазначити, що програма має досить невеликі розміри, тому вона не займе занадто багато місця на вашому пристрої. Розробники вказують, що додаток не зможе записувати дзвінки, здійснені через Wi-Fi або VoIP-послуги, такі як Viber, WhatsApp, Skype тощо. Отже, незважаючи на те, що він є платним додатком, цей додаток не позбавлений обмежень. У цьому додатку також немає функції хмарного резервного копіювання, тому вам потрібно створити жорстке резервне копіювання ваших записів, якщо ви хочете змінити телефон. Додаток поверне вам $ 2,99 у Play Store.

Завантажити тут: Google Play

найкращий додаток для запису дзвінків

13. Автоматичний реєстратор дзвінків

Це одна з тих програм, яка виконує роботу. Окрім запису телефонних дзвінків з обох напрямків, Call Recorder Automatic також має можливість обмінюватися записами зі своїми близькими. Ви також можете призначити кольоровий спалах для кожного контакту, коли з'являється їх дзвінок.

Кожен дзвінок автоматично записується у високій якості у таких форматах, як mp3, m4a та ogg, які зараз підтримуються. Користувачі також можуть захистити свої записи за допомогою PIN-коду або пароля. Як і додаток, про який ми говорили вище, Call Recorder Automatic може працювати повністю самостійно, не потребуючи з’єднання з Інтернетом. Це робить його доступним у будь-якому місці, незалежно від підключення до Інтернету.

Додаток не може записувати дзвінки, здійснені на платформах VoIP, таких як Facebook, WhatsApp тощо. На щастя, у цьому додатку немає обмежень за часом, тому ви навіть можете економити годинні розмови, якщо на вашому телефоні є вільне місце для зберігання. Call Recorder Automatic можна безкоштовно завантажити в Play Store, постачається з рекламою та не купує в додатку. Незважаючи на свої недоліки, це, безумовно, одна з найкращих програм для запису дзвінків, з якими ви можете зіткнутися.

Завантажити тут: Google Play

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.