Як виправити Samsung Galaxy Note8, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми з заряджанням часто складніші, ніж будь-які інші проблеми із живленням, а телефони преміум-класу, такі як Samsung Galaxy Note8, входять до списку пристроїв, які часто стикаються з цими проблемами. Це пов’язано не з їх обладнанням, а з якихось невідомих причин чи причин, а оскільки телефон все ще новий, може пройти трохи часу, перш ніж ми зможемо вважати проблему широко поширеною.

Однак у цій публікації я розповім вам про вирішення проблем із вашим Note8, який не заряджається. Ми врахуємо кожну можливість і виключатимемо їх одна за одною, щоб ми могли визначити, в чому причина і що потрібно зробити, щоб спробувати усунути проблему. Якщо ви один з нових власників цього смартфона, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може допомогти вам вирішити проблему.

Якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, знайдіть час, щоб відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Note8, оскільки ми вже надали рішення деяких загальних проблем із цим пристроєм. Спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями та способами їх вирішення. Якщо ви не можете знайти щось подібне і вам дуже потрібна допомога, зверніться до нас, заповнивши анкету з питань Android. Обов’язково надайте нам потрібну інформацію, щоб ми могли вам допомогти краще. Не хвилюйтеся, це безкоштовно.

Що робити з вашим Galaxy Note8, який не заряджається

Проблема з зарядкою може бути ознакою проблеми з прошивкою, але може бути і набагато гіршою. Це насправді залежить від того, що сталося з телефоном до проблеми. Тож курс нашого усунення несправностей полягатиме в тому, щоб з’ясувати причину цього, а потім ми спробуємо зробити деякі дії, які можуть змусити ваш телефон знову реагувати на зарядний пристрій. Без подальших подій, ось що я пропоную вам зробити щодо цієї проблеми ...

Крок 1: Переконайтеся, що проблема не пов’язана з фізичними та / або рідкими збитками

Смартфони тендітні, а електрика та вода не дуже добре змішуються. Отже, якщо ви знаєте, що ваш Note8 впав на цементоване покриття, а потім ця проблема почалася, очевидно, що він постраждав від фізичних пошкоджень і, швидше за все, падіння може залишити вм'ятину або подряпини на зовнішній кришці вашого телефону або навіть зламати дисплей. Однак, якщо ви впевнені, що телефон не зазнав жодних фізичних пошкоджень, але занурився у воду до проблеми, то, швидше за все, це пошкодження рідини.

Ваш Galaxy Note 8 має рейтинг IP68, що означає, що він водостійкий, але не водонепроникний. Рідина все ще може потрапити в неї, і тому Samsung вирішив поставити індикатор пошкодження рідини, і ви можете знайти її, коли висунете лоток для SIM-карти та заглянете в слот для SIM-картки. Ви повинні побачити там маленьку наклейку. Якщо він білий, то пошкодження рідиною не є причиною проблеми, однак, якщо наклейка стала рожевою або червоною, то це підтверджує причину, через яку ваш Note8 не заряджається, - це через пошкодження рідини.

Однак, якщо немає ознак фізичного або рідкого пошкодження, але ваш телефон все ще не заряджається, то пора поглянути на нього під іншим кутом.

Крок 2: Фізично перевірте зарядний пристрій, кабель та зарядний порт телефону

Можливо, щось просто заважає протіканню струму, тому наступне, що вам слід зробити, це перевірити порт на зарядному пристрої на наявність сміття, бруду чи корозії. Точно так само до зарядного порту на вашому телефоні, а також фізично перевірте обидва кінці кабелю, який ви використовуєте. Все, що не належить, може заважати струму протікати. Ви можете подати його стисненим повітрям, якщо виявите щось незвичне.

Якщо у вас є інший пристрій, ви також можете спробувати зарядити їх за допомогою зарядного пристрою вашого Note8, але не заряджайте їх занадто довго. Просто спробуйте перевірити, чи реагують вони на ваш зарядний пристрій, тому що якщо він відповість, зарядний пристрій добре. Наступне, що слід перевірити - це кабель. Спробуйте підключити телефон за допомогою оригінального кабелю до комп’ютера або ноутбука. Якщо припустити, що він все ще увімкнений, він повинен повідомити вас, що він підключений до комп’ютера, інакше ваш апарат з’явиться, що пристрій підключено через порт USB. Якщо ваш телефон виявляється комп’ютером, то кабель працює бездоганно, і проблема може бути в телефоні. У цьому випадку перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Вимкніть телефон, підключіть його до мережі та перевірте, чи він нагрівається

Якщо припустити, що в телефоні все ще достатньо акумулятора, щоб зарядити його, і якщо ви не пробували заряджати його, коли він вимкнений, тоді вам слід. Він надасть вам інформацію, якщо ця проблема пов’язана з прошивкою або деякими програмами. Крім того, будьте досить уважні, щоб знати, чи нагрівається він під час підключення до мережі. Ви не можете дозволити собі нехтувати цим, враховуючи той факт, що дуже небезпечно, якщо телефон нагрівається під час зарядки.

Якщо телефон заряджається, коли живлення вимкнено, але нагрівається, припиніть зарядку і віднесіть телефон до техніка, оскільки це, мабуть, проблема з прошивкою. Якщо телефон не заряджається, але нагрівається, зробіть те ж саме.

Однак, якщо телефон заряджається нормально, коли він вимкнений і не нагрівається, то вам слід продовжувати усунення несправностей, і тепер ви можете бути впевнені, що апаратне забезпечення в порядку.

Крок 4: Спробуйте зарядити телефон у безпечному режимі

Зараз ми намагаємося з’ясувати, чи не викликає цю проблему одна чи деякі сторонні програми, які ви встановили на своєму телефоні. Спробуйте усунути проблему, запустивши телефон у безпечному режимі, щоб усі сторонні програми тимчасово були вимкнені. Якщо один із причин, через який Note8 не заряджається, ваш пристрій повинен мати можливість заряджатись належним чином, перебуваючи в цьому режимі. Це може здатися рідкісним, але я особисто стикався з програмами, які зіпсували можливість заряджання мого телефону, перш ніж тому це потрібно виключити. Ось як ви завантажуєте телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо в цьому режимі телефон заряджається штрафом, це підтверджує нашу підозру, що причиною проблеми є одна чи деякі встановлені вами програми. Спробуйте знайти цю програму, а потім видаліть її з Note8, видаливши її:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Коли ви вже встановили багато програм, і ви не здогадуєтесь, хто з них винен, тоді краще просто зробіть резервну копію важливих файлів і даних і просто скиньте налаштування телефону.

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 7. Натисніть Скинути.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Крок 5: Принесіть телефон назад до магазину

Якщо ваш Note8 не заряджається, перебуваючи в безпечному режимі, або якщо він більше не вмикається через розряджений акумулятор, ви нічого не можете з цим зробити. Ви не можете усунути несправності телефону, який не вмикається. Отже, принесіть його до магазину, і нехай технік вирішить проблему. Зазвичай тижневий телефон, як правило, магазин замінить його без запитань, і це найкращий вибір.

Однак якщо енергії чи заряду акумулятора все ще достатньо, спробуйте створити резервну копію важливих файлів і даних, а потім скиньте налаштування перед скиданням налаштувань телефону. Якщо це можливо, вимкніть захист від заводських скидок, щоб після скидання ви не втратили доступ до пристрою.

Як вимкнути захист від заводських скидок Galaxy Note8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Як виконати генеральний скидання на Galaxy Note8

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.