7 найкращих емуляторів Nintendo DS для Android у 2020 році DS емулятор Android

Існує безліч причин витягнути свій старий Nintendo DS, але що, якби я сказав вам, що ви можете отримати усі свої улюблені ігри прямо на своєму пристрої Android? Це правильно. За допомогою цих програм-емуляторів ви можете повністю оживити ці ігри. Тож сьогодні ми ділимося з вами найкращими емуляторами Nintendo DS на 2020 рік.

Давайте зануримося прямо, але спочатку коротке слово про емулятори та ПЗУ:

Емулятори та ПЗУ

Емулятори - це чудовий спосіб пережити дні Nintendo DS прямо на Android. Завантажте одну з цих програм, і ви зможете без проблем грати в ігри Nintendo DS на своєму телефоні. Тим не менш, емулятор Nintendo DS - це лише частина вашого шляху до гри в Nintendo DS на Android.

Ви можете зобразити емулятор як консоль Nintendo DS, але, очевидно, ви не можете грати в консоль без ігор, так? Ось якими є ПЗУ - ігри, в які ви граєте на своєму емуляторі. Тож після того, як ви знайдете хороший емулятор Nintendo DS, який працює для вас нижче, вам також потрібно буде переглядати веб-сторінки, щоб знайти ПЗУ, які добре працюватимуть з емулятором.

І ви повинні бути досить обережними, оскільки існують закони про авторські права, про які ви повинні пам’ятати під час завантаження та використання ПЗУ - просто переконайтеся, що вони доступні для загального користування. Отже, без зайвих сумнівів, ось п’ять найкращих емуляторів Nintendo DS, які ви можете вибрати для Android:

Кращі емулятори Nintendo DS для Android

DS емулятор андроїд

1. NDS4Droid

NDS4Droid - емулятор для Nintendo DS, який обов’язково любить кожен. Це безкоштовний емулятор Nintendo DS, тому ви не берете на себе ніяких витрат. Він підтримує звук та збереження, тому ви можете не тільки отримати захоплюючий ігровий досвід, який звук приносить на стіл, але ви також можете бути впевнені, що ваша гра залишиться для вас там, де ви зупинилися.

Одне з дійсно акуратних речей щодо NDS4Droid - це те, що код є відкритим. Це означає, що додаток постійно вдосконалюється для користувачів та користувачів. Прикладом цього є нещодавнє оновлення, де хтось додав німецький переклад. Це чудово, і це означає, що в майбутньому ця програма емулятора DS високого класу може лише покращитися. Додаток навіть має веб-сайт, тому ви можете стежити за внесеними вдосконаленнями та перевіряти більше про проект.

Завантажте зараз: Google Play

ds емулятор android - -

2. Емулятор DraStic DS

Цей емулятор від Exophase є фантастичним, настільки різноманітним, що коштує лише 5 доларів. Геймери оцінять всі різні функції, графіку та навіть чіт-коди, які можуть повністю перетворити досвід на абсолютно новий рівень у всіх ваших улюблених іграх. Ви навіть можете зберегти свої ігри на Google Drive Cloud для подальшого використання.

То які ж усі ці чудові особливості, взагалі? Ну, по-перше, ви можете грати як у портретному, так і в альбомному режимі, і у вас є можливість підвищити якість графіки, якщо це те, що ви хотіли б зробити (абсолютно необов’язково).

DraStic DS Emulator також підтримує практично будь-який зовнішній контролер, який буде працювати з різними пристроями Android, і ви можете збільшити швидкість гри завдяки можливості перемотування вперед. Окрім цього, ви зможете зберегти свій прогрес, отримати доступ до цілої бази даних, заповненої чітами, тощо.

Завантажте зараз: Google Play

ds емулятор android - -

3. Емулятор NDS

Ця програма, NDS Emulator, розроблена для роботи з версіями Android 6 або вище. Він підтримує як .nds-файли, так і .zip-файли, тому ви можете грати у свої улюблені ігри Nintendo DS прямо на своєму мобільному пристрої Android. Існують як стан збереження, так і завантаження гри.

Ще одна чудова особливість полягає в тому, що цей емулятор для Android також сумісний із зовнішніми контролерами. Отже, якщо у вас є такий, який ви можете підключити до свого пристрою Android, ви зможете грати в нього у свої ігри Nintendo DS на своєму телефоні або планшеті та мати в цілому більш плавний ігровий досвід.

Завантажте зараз: Google Play

ds емулятор android - -

4. RetroArch

Цей емулятор дещо відрізняється від інших найкращих емуляторів DS у цьому списку, тому що перенесення улюблених ігор DS на ваш пристрій Android - це лише одне з чудових речей, які він може зробити. Розумієте, цей чудовий додаток RetroArch також можна використовувати для створення речей за допомогою іншої програми, яка називається Libretro.

В основному, ви зможете не тільки грати в ігри на RetroArch, але за допомогою відповідних інструментів ви також зможете створювати власні ігри, емулятори та програми для використання. Це програма з відкритим кодом, тому ви зможете експериментувати та допомагати вдосконалювати програму ще більше, якщо ви так вирішите.

Завантажте зараз: Google Play

ds емулятор android - -

5. SuperNDS

SuperNDS - це чудовий емулятор, який ви можете використовувати як заміну Nintendo DS. Цей емулятор DS для Android має більшість функцій, які вам знадобляться в емуляторі; однак, як обговорювалося раніше, для роботи вам знадобиться ПЗУ. Ігри найшвидше грають із нестисненими ПЗУ, але ви також можете використовувати файли гри NDS, такі як .nds, .zip, .7z та .rar.

Він досить простий у використанні - просто скопіюйте свої ігрові файли NDS на SD-карту або внутрішню пам’ять, завантажте емулятор SuperNDS, і ви готові до гри.

Завантажте зараз: Google Play

6. MegaNDS

Виходячи останніми, але, безумовно, не менш важливими для нашого зворотного відліку, у нас є MegaNDS. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити емулятор у MegaNDS, і ви готові грати в ігри Nintendo DS прямо на своєму смартфоні. Цей емулятор підтримує стан збереження та підтримку ігор у типах файлів, таких як .nds ,, .zip, .7z та .rar.

Існує підтримка чіт-кодів, настроюване розташування кнопок і може запускати більшість ігор без проблем з несумісністю. На новіших смартфонах MegaNDS повинен працювати надзвичайно гладко і забезпечувати веселу роботу без затримок. Це буде чудово виглядати на деяких новіших дисплеях, які також виходять сьогодні.

7. Хлопчик NDS

NDS Boy - ще один чудовий емулятор з великою кількістю функцій, які дозволять користувачам грати і повертатись за новими. Зверніть увагу, що це найкраще працює на більш популярних пристроях, тоді як він може не розпізнавати пристрої, які є старішими або не такими відомими. Розробники NDS Boy рекомендують переконатися, що ваш пристрій має 2 ГБ оперативної пам'яті та чотириядерний (або кращий) процесор.

NDS Boy підтримує ігрові файли всіх різних типів, включаючи .nds, .zip, .7z та .rar. Що стосується конкретних версій Android, то ідентифіковані пристрої, які працюють на 6.0 або вище, повинні працювати плавно. Вам також сподобається стан збереження та завантаження, швидке завантаження, швидке збереження та особливо автоматичне збереження.

Якщо ви грали на своєму стандартному Nintendo DS протягом будь-якого періоду часу, ви будете знати, наскільки це може бути неприємно, коли ви забудете заощадити або в вас вийде аварія. За допомогою автоматичного збереження ви можете попрощатися з тими днями, коли цікавитесь, де був збережений ваш останній прогрес.

Кращі емулятори Nintendo DS для вердикту Android

Якщо ви пропустите свої дні Nintendo DS, ці емулятори - це чудовий спосіб повернути минуле до вашого сьогодення на пристрої, яким ви користуєтеся щодня. Якщо ви завантажуєте один із них, обов’язково повідомте нам, який із них подано нижче, і якщо у вас є на увазі улюблений.

Ще раз майте на увазі, що вам потрібно буде ПЗУ для відтворення на вашому емуляторі, щоб дістатись куди завгодно. Ви можете шукати в Google, щоб знайти їх, але просто переконайтесь, що в процесі не порушено жодного закону про авторські права.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.