Як виправити Galaxy S3 не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

galaxy-s3-не вмикається

Щотижня ми отримуємо сотні електронних листів від наших читачів, які повідомляють - багато хто насправді скаржиться - на проблеми, з якими вони зіткнулися з телефоном. В одному з електронних листів наш читач, власник Samsung Galaxy S3, сказав, що його телефон був повністю заряджений, але приблизно через годину він виявив, що він вимкнений. Найгірше те, що він не міг увімкнути його.

Що трапилось? Ну, навіть інженери Samsung не змогли відповісти на це питання, не виконавши деяких процедур з усунення несправностей.

У цій публікації ми спробуємо усунути неполадки, вичерпуючи всі можливі способи повернути його до життя.

Як виправити Galaxy S3 не вмикається

Крок 1: Натисніть кнопку живлення

Так, будь ласка. Це перше, що вам слід зробити при усуненні такої проблеми. Не просто робіть це один-два рази, але робіть це багато разів, щоб переконатися, що дійсно є проблема з увімкненням телефону.

Крок 2: Вийміть акумулятор і утримуйте кнопку живлення

Так, я серйозно. Насправді, хтось сказав мені, що я дурень, коли побачив, як я виймаю батарею з його телефону і натискаю кнопку живлення. Він сказав, що ніяк не можу ввімкнути телефон без батареї. Це правда, але насправді ми зараз не намагаємось увімкнути телефон. Швидше, ми намагаємося злити електроенергію, що зберігається в електронних компонентах всередині телефону. Після цього поверніть акумулятор назад і знову натисніть кнопку живлення. Якщо після цього телефон залишається мертвим, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Завантажте в безпечний режим

Щоб виключити можливість роботи сторонньої програми, яка перешкоджає нормальному завантаженню телефону, потрібно завантажити його в безпечний режим. Він буде працювати на попередньо завантажених програмах і ні на чому іншому. Отже, якби це була програма, яка спричиняє проблему, ви б про це знали.

  1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення .
  2. Відразу після появи екрану Samsung Galaxy S3 відпустіть кнопку живлення, потім натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
  3. Телефон перезапуститься, і текст безпечного режиму буде видно в лівому нижньому куті екрана.

Вважайте, що вам пощастило, якщо ви можете зайти так далеко. Якщо це так, тоді ви можете розпочати пошук несанкціонованого додатка та видалити його. Почніть пошук з останньої інсталяції. Основне правило - спочатку вимкнути підозрілі програми та спробувати завантажитись нормально. На даний момент проблема вже вирішена.

Якщо ви не можете завантажитися в безпечний режим, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Завантажтесь у режим відновлення та протріть розділ кешу

Завантаження в режим відновлення вже можна вважати відчайдушним заходом, проте це не гарантія того, що ви можете вирішити проблему. Насправді немає жодної гарантії, що ви навіть можете завантажитися в цей режим. Але спробуйте виконати такі дії:

  1. Натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності, головного екрана та живлення .
  2. Коли телефон завібрує, відпустіть кнопку живлення, але продовжуйте утримувати інші дві, поки не з’явиться екран відновлення системи Android.
  3. Використовуйте кнопку зменшення гучності, щоб виділити "очистити розділ кешу", і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
  4. Телефон перезавантажиться автоматично після того, як розділ кешу буде знищений.

На даний момент, якщо ви не можете завантажитися в режим відновлення, скільки б ви не намагалися, тоді ми вже звузили проблему. Це або ваш акумулятор повністю розряджений, або проблема з перемикачем живлення телефону.

Крок 5: Спробуйте інший або новий акумулятор

Позичте у друга або просто придбайте новий акумулятор, щоб ви могли перевірити, чи справді причиною проблеми стала батарея. Якщо ви придбали новий і виявили, що це не акумулятор, принаймні, тепер у вас є запасний. Звичайно, переконайтесь, що акумулятор сумісний з Galaxy S3, і перед його використанням повністю зарядіть його. Якщо телефон увімкнеться після заміни батареї, проблема вирішена.

Крок 6: Зверніться за допомогою до техніка

Якщо ви спробували інший акумулятор, а телефон все одно відмовляється ввімкнути, пора повернути його до магазину або до магазину, де його можна ретельно перевірити. Якщо технік виявить несправність, вам може бути запропоновано запасний блок, який можна відремонтувати. У мене є підозра, що це проблема перемикача живлення, особливо якщо телефон не реагує, коли ви натиснули його. Сподіваюся, це допоможе.