Як виправити чорний екран смерті Samsung Galaxy S7 Edge [Посібник з усунення несправностей]

 • Зрозумійте, чому ваш #Samsung #Galaxy S7 Edge (# S7Edge) має чорний екран і не реагує, але його світлодіод блимає. Дізнайтеся, як вирішити проблему та врешті-решт її вирішити.
 • Знайте, що робити, якщо ваш пристрій страждає від чорного екрану смерті (BSoD).

Galaxy-S7-Edge-чорний-екран-блимаючі вогні

Серед найпоширеніших проблем, пов’язаних із екраном та енергією, у Samsung Galaxy S7 Edge - чорний екран смерті (BSoD), через який телефон не реагує на натискання кнопок і натискання екрана. Дисплей чорний, звідси і назва, але бувають випадки, коли екран час від часу мерехтить.

Мабуть, це гірше, ніж будь-які проблеми з екраном, про які повідомлялося, окрім зламаних цифрових пристроїв та повністю пошкоджених РК-дисплеїв. Частіше власник не знає, чому це сталося, і здебільшого сказав, що просто дізнався, що їхні телефони не реагують на чорні екрани. Ось одне з повідомлень, яке ми отримали від наших читачів, яке найкраще описує цю проблему ...

Гей, хлопці. Я не знаю, чи можете ви допомогти мені з моєю проблемою, але я просто хочу попросити про допомогу, оскільки мені ні до кого не можна звернутися, крім дорогого техніка. Мій телефон - Galaxy S7 Edge, який я придбав 3 місяці тому, і моя проблема полягає в тому, що екран чорний, він не реагує, коли я натискаю на нього, нічого не відбувається, коли я натискаю клавішу живлення, але блимає синій індикатор. Я був би вдячний, якщо б ви могли мені допомогти. Заздалегідь спасибі. "

У випадку, про який я цитував вище, екран телефону чорний, але світлодіод блимає синім світлом, що означає, що у користувача є непрочитані повідомлення, сповіщення тощо. Це одна з різновидів проблеми. Найгірший випадок - це коли екран чорний, індикатори не блимають або щось інше. Ми спробуємо розглянути ці проблеми.

Перш ніж заглибитися у наше усунення несправностей, для тих, хто має інші проблеми зі своїм Galaxy S7 Edge, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали багато проблем із цим пристроєм. Можливо, вже є деякі варіанти вирішення вашої проблеми, або ми вже склали для неї керівництво з усунення несправностей.

Для наших читачів, які потребують подальшої допомоги, ми завжди готові допомогти. Ви можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android. Але, будь ласка, надайте якомога більше інформації, щоб ми могли дати вам більш точні рішення. Це безкоштовна послуга, тому ні про що не турбуйтеся.

Усунення несправностей Чорний екран Galaxy S7 Edge з блимаючими лампами

Що стосується вищезазначеної проблеми, то частіше це спричинено збоєм системи, через який телефон не реагував на команди кнопок та дотиків. Такі проблеми можна вирішити за допомогою процедури примусового перезавантаження.

Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності разом із клавішею живлення протягом 10 секунд. Телефон перезавантажиться, як правило, за умови, що залишилося достатньо акумулятора для живлення його компонентів.

Виправити цю проблему легко, але можливо, вона повториться в майбутньому. Гірше те, що це часто відбувається в той час, коли вам дуже потрібен телефон. Мене турбує, що робити, якщо ваш телефон зависне в надзвичайних ситуаціях?

Тому вкрай важливо вирішити проблему зараз, ніж зазнати наслідків пізніше. Вам потрібно з’ясувати, що це спричинило, і моя перша пропозиція - завантажити пристрій у безпечному режимі та продовжувати користуватися ним день-два, щоб перевірити, чи проблема повториться знову. Ось як ви завантажуєте пристрій у безпечному режимі, якщо ви не знаєте як…

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Якщо проблема повторюється навіть у безпечному режимі, то в одній або деяких попередньо встановлених програмах можуть виникнути проблеми із системою, або це може бути проблемою мікропрограми та серйозною. З іншого боку, якщо проблема з чорним екраном не виникає, значить, є одна чи дві завантажені програми, які, можливо, вийшли з ладу та призвели до цієї проблеми. Вам потрібно їх знайти та видалити, щоб перестрахуватися. Почніть пошук із нещодавніх завантажень, а потім перейдіть за програмами, які ви давно завантажили, але не використовували нещодавно. Якщо є програми, які потрібно оновити, оновіть їх.

Ключем до вирішення цієї проблеми є правильне спостереження. Щось зробивши, уважно поспостерігайте за телефоном, щоб перевірити, чи вирішено проблему чи ні. І нарешті, якщо ви можете спробувати скинути налаштування телефону (ну, припускаючи, що телефон може завантажитися в режимі відновлення). Він видалить все в ньому, але якщо це все, що вам потрібно зробити, щоб усунути проблему, тоді у вас немає іншого варіанту:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Сподіваюсь, цей простий посібник з усунення несправностей може допомогти вам виправити чорний екран із проблесковим блиманням світла.

Усунення несправностей Galaxy S7 Edge чорний екран смерті

Цей тут - справжній чорний екран смерті; дисплей не буде мерехтіти, ні світла, нічого. Ця проблема може бути простою, як збій системи, або настільки складною, як несправне обладнання. Пильне спостереження та ретельне усунення несправностей необхідні, щоб знати причину чи винуватця та врешті-решт усунути проблему.

Тим не менш, спробуйте виконати ці кроки ...

Крок 1: Примусове перезавантаження

Як я вже говорив, це може бути простою проблемою збою мікропрограми, і подібно до проблеми, про яку я згадав вище, я хочу, щоб ви виконали процедуру примусового перезавантаження, щоб перевірити, чи телефон перезавантажується нормально. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд.

Якщо це справді проблема системного збою, і якщо телефон все ще має достатньо батареї, щоб увімкнути його компоненти та запустити прошивку, він увімкнеться, інакше зробіть наступний крок.

Крок 2: Зарядіть телефон

Поки що рано робити висновок, що це проблема прошивки. Це може бути просто розряджена батарея, через яку ваш телефон не реагував. Тому настав час спробувати його зарядити. Окрім очевидної причини, за якою ми підозрюємо, що акумулятор розрядився, цей крок також покаже вам, чи реагує пристрій, коли виявляє, що струм протікає по його ланцюгах.

Якщо телефон не заряджається, я пропоную вам прочитати наші публікації, які конкретно стосуються цієї проблеми та її видів.

 • Як усунути неполадки Samsung Galaxy S7 Edge, які не заряджаються та інші проблеми, пов’язані з живленням
 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається та інші проблеми із зарядкою

Ось одна порада: коли ви підключаєте телефон і він не заряджається, залиште його підключеним на 10 хвилин, а потім виконайте процедуру примусового перезавантаження, поки він підключений.

Крок 3: Спробуйте увімкнути телефон

Якщо ваш телефон заряджається, але не вмикається, зробіть усе, щоб його оживити. У вас є кілька речей, щоб спробувати підтвердити, чи може ваш телефон все ще живити апаратне забезпечення чи ні.

ВІДПОВІДНЕ ПОСТУ: Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Спробуйте завантажити його в безпечному режимі - я надав покрокові інструкції вище, як це зробити. Причина, за якою я хочу, щоб ви це робили, полягає в тому, що іноді сторонні програми та служби аварійно завершують роботу, що також може спричинити збій мікропрограми або перестати відповідати.

Завантажте його в режимі відновлення - завантаження телефону в режимі відновлення активує всі його апаратні компоненти, не запускаючи користувальницький інтерфейс. Отже, якщо з обладнанням все в порядку і якщо батареї вистачає, телефон повинен завантажуватися. Ось як ви завантажуєте пристрій у режимі відновлення…

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

Крок 4: Надішліть телефон на ремонт

Виконавши всі ці дії, і телефон залишається без відповіді, а дисплей чорний, настав час надіслати його або принести в місцевий магазин для ремонту. Ми, техніки, можемо провести тести, щоб визначити, що насправді є проблемою вашого пристрою. Що стосується виконання своєї роботи, ви зробили достатньо, але, на жаль, пристрій страждає від серйозних проблем.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.