Кращий відеоплеєр для Android

Ми часто сприймаємо програми відеопрогравачів як належне. Майже кожен сучасний Android-смартфон оснащений своїм відеоплеєром. Хоча вони в основному хороші, напевно є кращі. Але як знайти найкращий додаток для відеоплеєра для Android, коли є на вибір тисячі?

Ну, ми збираємося скласти список найкращих додатків для відеоплеєрів для Android, щоб полегшити вам роботу. Деякі з цих відеоплеєрів неймовірно популярні на ринку. Це означає, що ви, мабуть, хоч раз стикалися з кількома з них. Ми також поговоримо про деякі менш відомі програми для відео, які можуть значно покращити ваш досвід перегляду відео.

Тож давайте прямо до цього.

Найкращі програми для програвача відео для Android

найкращий додаток для програвача фільмів для android

1) VLC для Android

Додаток VLC для Android надзвичайно популярний завдяки своєму настільному братові, який існує вже давно. Додаток пропонує кожну функцію, про яку ви просите, включаючи бездротову передачу через з’єднання Wi-Fi. Звичайно, ви також можете додавати мультимедійний вміст вручну з комп’ютера. Це майже все, що вам потрібно з програми медіаплеєра.

Що мені особливо подобається у VLC - це підтримка жестів, що дозволяє користувачам пропускати вперед, збільшувати / зменшувати гучність та багато іншого з мінімальними зусиллями. Природно, що VLC відтворюватиме практично будь-який медіа-файл, який ви на нього кинете, тому це неймовірно універсальна пропозиція.

Люди роблять цю програму для людей. Це пояснює, чому він повністю безкоштовний для завантаження та позбавлений покупок у програмі чи реклами. Розробники навіть розмістили весь вихідний код програми в Інтернеті, тому кожен може вільно працювати над ним, як завгодно. Поєднання його функцій і той факт, що віддані користувачі підтримують його, робить VLC однією з найнадійніших пропозицій. Обов’язково перевірте це в Play Store.

Завантажити тут: тут

найкращий додаток для програвача фільмів для android

2) Програвач MX

MX Player - це ще один додаток для програвача відео, який ми настійно рекомендуємо нашим читачам. Він має дещо вдосконалений користувальницький інтерфейс у порівнянні з VLC, а також дещо плавніше за допомогою жестів, які трохи схожі на те, що пропонує VLC.

Він більш вишуканий і полірований, що створює вишуканий досвід роботи з медіа. Відеоекран надає інформацію про кожен аспект медіафайлу, включаючи аудіодоріжки, субтитри та іншу інформацію. Тому вам не потрібно залишати екран відео, щоб змінити або додати підписи до вашого відео.

Додаток втрачає DTS та AC3 через проблеми з ліцензуванням, хоча користувачі можуть завантажувати власні кодеки для програми з безлічі джерел в Інтернеті. Що стосується відеопрограм, то MX Player оцінюється дуже добре як користувачами, так і експертами. Його можна завантажити безкоштовно, хоча є оголошення та покупки в додатку. Здійснивши покупку в додатку, ви отримаєте доступ до деяких інших функцій, які варто перевірити.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача фільмів для android

3) AllCast

Один з найкращих додатків для передачі вмісту на ваш Chromecast, Amazon Fire TV, Roku або Apple TV, AllCast походить від відомого розробника Кушика Дутти, який вже давно бере участь у роботі команди ClockworkMod. Ця програма дозволяє передавати вміст на більший екран, тому це не програма відеопрогравача для вашого телефону, а ваш монітор або телевізор. Він може підтримувати будь-який пристрій, сумісний з DLNA, таким чином включаючи багато пристроїв до свого списку підтримки.

Одним застереженням є те, що безкоштовна версія Play Store має обмеження в п’ять хвилин, після чого вам знадобиться підписка, щоб продовжувати. Ви отримуєте преміум-версію AllCast за невелику плату, що робить її дещо дорогою пропозицією, але вона того варта, враховуючи те, що вона приносить на стіл.

Безкоштовна версія AllCast поставляється з рекламою на борту, але ніяких покупок у програмі немає, тобто преміум-додаток вам доведеться отримувати окремо. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для програвача фільмів для android

4) Відеоплеєр Archos

Користувачі можуть не знати про Archos Video Player, враховуючи домінування вищезазначених програм у Play Store. Однак це дуже функціональний додаток з безліччю функцій, які допоможуть вам пройти досвід роботи з медіа. Якщо ви не знаєте, цей медіаплеєр походить від французького бренду, який робить недорогі смартфони та планшети для європейського ринку.

Додаток також може відтворювати відео із зовнішніх джерел сховища, що робить це дуже універсальним додатком медіаплеєра. Він навіть може передавати вміст на деякі пристрої Android TV, а апаратне прискорення забезпечує живлення мультимедіа на вашому телефоні або планшеті. Якщо у користувача є кілька джерел для відео, програма автоматично перерахує їх усі разом, тому легше знайти у великій купі.

Тут варто згадати візуальні матеріали, оскільки вони пропонують всебічний огляд усього вмісту, який у вас є, включаючи обкладинку альбому чи плакат певної назви. Відеоплеєр Archos можна завантажити безкоштовно, але він містить рекламу та покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

5) MoboPlayer

Ця програма існує вже деякий час і також користується широкою популярністю серед користувачів. Понад мільйон встановлень додаток не доступний без причини. MoboPlayer розроблений для багатозадачності, і одна з особливостей, яка мені особливо подобається, - це можливість продовжувати відтворювати відео навіть тоді, коли ви мінімізуєте програму або просто пишете повідомлення. Ця функція, відома як плаваюче вікно, схожа на функцію мінімізації YouTube, тому для нас вона не зовсім нова.

Він також має бібліотеку обкладинки, що дозволяє швидко переглядати вміст вашого пристрою чи інших джерел. Загалом, MoboPlayer є альтернативою деяким популярним програмам, таким як MX Player, хоча він не отримує визнання, яке отримують інші популярні програми. Додаток можна завантажити безкоштовно, але містить рекламу на борту. Однак покупок у програмі немає. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.