Як виправити свій Samsung Galaxy Note8, який постійно відображає попередження про “виявлення вологи” [Посібник з усунення несправностей]

Ваш Samsung Galaxy Note8 має рейтинг IP68, що робить його стійким до пилу та води, але це майже те, що цей рейтинг може надати "стійкості". Він не є водонепроникним, тому рідина все одно може потрапити у ваш телефон і вгадайте, головна точка входу - це порт USB або зарядний пристрій.

Коли вода потрапляє в порт зарядного пристрою Note8, з’явиться попереджувальне повідомлення «Виявлено вологу…», і телефон більше не заряджатиметься. Залежно від того, скільки вологи потрапило в телефон, це може навіть призвести до пошкодження рідини, що забезпечить, щоб ваш телефон став найдорожчим вагою для паперу.

У цьому дописі я допоможу вам вирішити проблему з вашим новим Note8, який страждає від цього повідомлення про помилку. Ми також розглянемо можливість того, що попереджувальне повідомлення спричинене збоєм, оскільки ми спостерігали випадки з Galaxy S8, коли попередження спрацьовує іншими елементами замість води в порту зарядного пристрою. Отже, якщо ви є власником Galaxy Note8 і ця проблема виникла у вас, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з вашим Note8, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Note8, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми, про які повідомляють наші читачі щодо цього нового пристрою. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна додаткова допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки Galaxy Note8 із попередженням про “виявлення вологи”

По-перше, попереджувальне повідомлення зазвичай з’являється, коли в зарядному порту справді трохи вологи, тому це має бути нашим пріоритетом; щоб позбутися вологи та переконатися, що немає пошкоджень рідини, перш ніж продовжувати усунення несправностей. Потім ми спробуємо перейти до інших можливостей і виключити їх по черзі, доки ми не зможемо вирішити проблему і знову зарядити телефон.

Крок 1: Очистіть порт USB / зарядки

Перш за все, вимкніть телефон, щоб переконатися, що не буде ускладнень. Потім перейдіть до очищення зарядного отвору. Ось як ви це робите:

 1. Дістаньте невеликий шматочок тканинного паперу, а потім вставте його в порт. Залиште тканину на хвилину-дві, переконайтесь, що вона поглинає вологу, якщо така є. Можливо, вам доведеться зробити це пару разів, щоб просто переконатися.
 2. Дмухніть у порт, щоб позбутися від бруду та інших елементів, які можуть перешкоджати правильному контакту роз’ємів. Якщо у вас є балон із стисненим повітрям, тоді подайте його.
 3. Загляньте в порт, щоб перевірити, чи шпильки знаходяться на своїх місцях і не зігнуті. Якщо є загнутий штифт, спробуйте вирівняти його за допомогою пінцета, але будьте акуратні, щоб не пошкодити його ще більше.

Крок 2: Виконайте візуальний огляд кабелю та зарядного пристрою

Ми також бачили випадки, коли попередження відображається через мокрий кабель та зарядний пристрій. Якщо на одному з них є волога, це може мати той самий результат, що і коли волога знаходиться в зарядному порту вашого телефону. Отже, загляньте в порт в адаптері живлення, щоб дізнатись, чи він мокрий чи має ознаки контакту рідини. Можливо, вам доведеться також спробувати очистити порт тканиною. Очистити порт зарядного пристрою набагато простіше, оскільки він більший, ніж порт у вашому телефоні.

Що стосується кабелю, то вам просто потрібно перевірити обидва кінці на наявність ознак вологи або іншого сміття. Ви можете використовувати маленьку щітку, змочену в спирті, щоб очистити їх, але не забудьте висушити їх, перш ніж використовувати з телефоном. Не хвилюйтесь, хоча алкоголю висохне лише кілька секунд, тому вам не доведеться довго чекати цього.

Крок 3: Переконайтеся, що ваш телефон не пошкоджений рідиною

Перш ніж продовжувати усунення несправностей, нам доведеться перевірити, чи не потрапляла волога до деяких компонентів телефону. Іншими словами, ми повинні переконатися, що це не пов’язано з пошкодженням рідини. Для цього нам потрібно лише перевірити індикатор збитку рідиною ...

 1. Вийміть лоток для SIM-картки.
 2. Загляньте у гніздо для SIM-картки, щоб знайти маленьку наклейку.
 3. Якщо наклейка біла, ваш телефон захищений від пошкодження рідиною, але якщо наклейка стала червоною, рожевою або фіолетовою, то це впевнено, що на вашому пристрої є пошкодження рідини. У цьому випадку поверніть телефон назад у магазин.

Крок 4: Спробуйте обійти попередження про виявлення вологи

Це потрібно зробити лише в тому випадку, якщо ви вже переконалися, що порт зарядного пристрою чистий і сухий, а телефон не пошкоджений рідиною. Ми можемо як би обійти попередження і дозволити вашому телефону повністю зарядитися, виконавши це ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до працюючої розетки.
 2. Підключіть інший кінець кабелю до зарядного пристрою, а другий - до телефону.
 3. Попередження з’явиться, як тільки телефон буде підключено до зарядного пристрою і процес зарядки зупиниться.
 4. Цього разу перезавантажте телефон, коли він підключений до зарядного пристрою.
 5. Телефон може продовжувати заряджатись, не отримуючи попередження після перезавантаження.

Якщо це не допомогло, перейдіть до наступного кроку.

Крок 5: Спробуйте зарядити Note8 у безпечному режимі

Виявляється, служба, яка обробляє попередження, не працює, коли телефон перебуває в безпечному режимі, тому ви можете продовжувати заряджатись, перебуваючи в цьому середовищі. Однак спочатку потрібно переконатися, що на телефоні немає пошкоджень рідини:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Нехай ваш телефон повністю заряджається, перебуваючи в цьому режимі, а потім створюйте резервні копії файлів і даних на всякий випадок. Зарядившись, перезавантажте телефон у звичайному режимі, а потім підключіть зарядний пристрій, щоб перевірити, чи не з’являється помилка. Якщо це так, я пропоную вам зробити головне скидання, щоб перевірити, чи допомагає це.

Крок 6: Скиньте налаштування телефону, щоб перевірити, чи не зникає попередження

Це причина, чому я змусив вас зробити резервну копію ваших даних на кроці 5. Ми повинні знати, чи помилка все одно відображатиметься після скидання, тому що якщо це відбудеться, ви дійсно повинні повернути телефон у магазин і мати його замінено. Однак перед тим, як скинути налаштування телефону, переконайтеся, що ви вимкнули захист від заводських скидок:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Тепер виконайте ці дії, щоб скинути налаштування пристрою ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Знову ж таки, після цього, і попередження продовжує з’являтися, поверніть свій телефон у магазин і замініть його. Принаймні, ви вже очистили свою особисту інформацію. Сподіваюсь, цей посібник з усунення несправностей допоможе. Якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, і ми з радістю допоможемо.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.