Як виправити блок живлення Xbox One, який не працює

Ваш блок живлення Xbox One не працює? Або ви підозрюєте, що це пошкоджено та спричиняє проблему з консоллю?

Проблемний блок живлення (PSU) може спричинити серйозні проблеми з консоллю Xbox One. Ваш Xbox One може стати причиною головного болю, якщо ви не вирішите проблему з блоком живлення відразу. Ви повинні усунути неполадки з блоком живлення, якщо він не працює або якщо ваша консоль зазнає будь-якої з цих ситуацій:

 • Xbox One випадковим чином перезавантажується самостійно
 • Xbox One не вмикається.

Причини проблем із блоком живлення Xbox One

Блок живлення Xbox One може зіпсуватися через стрибки напруги, погане обслуговування, погану вентиляцію або регулярний знос. Раптові стрибки напруги на Вашій магістралі можуть пошкодити електроприлади та будь-яку електроніку. Якщо ви перебуваєте в районі з нестабільними лініями електропередач, це може бути причиною пошкодження блоку живлення. Грози, які потрапляють на електричну лінію, можуть легко обсмажити будь-який підключений електричний пристрій у вашому домі.

Якщо ваш блок живлення розміщений поблизу прямого джерела, такого як піч, піч, терморегулятор, пряме сонячне світло або підсилювач, він може нагрітися. Його теплові характеристики можуть погіршитися до такої міри, що вони можуть назавжди вийти з ладу.

Інша можлива причина несправності блоку живлення - пил. Обов’язково регулярно чистіть її, як і консоль, щоб уникнути проблем.

Усунення несправностей блоку живлення Xbox One, який не працює

Ви можете зробити кілька кроків, щоб виправити несправний блок живлення Xbox One.

 1. Провітрюйте блок живлення. 

  Помістіть блок живлення подалі від джерел прямого тепла, таких як радіатор, піч, піч, підсилювач або тепловий регістр. Якщо розташувати поблизу джерела тепла, блок живлення може легко нагрітися і спричинити плавлення або пошкодження компонентів.

  Очистіть блок живлення від пилу, оскільки його теплові характеристики можуть різко знизитися, якщо на ньому занадто багато пилу. Потім переконайтеся, що блоку живлення дозволяється охолонути, якщо він став занадто теплим для дотику.

  ПРИМІТКА . Блок живлення може нагріватися навіть при нормальній роботі. Однак якщо на дотик стало аномально гаряче або пахне палаючим пластиком, обов’язково відразу відключіть його від розетки та консолі.

 2. Скиньте блок живлення.

  Якщо ваша консоль Xbox One не працює або якщо ви підозрюєте, що проблема з блоком живлення, непогано скинути блок живлення. 

  Як скинути оригінальний блок живлення Xbox One.

  - Вимкніть консоль Xbox One і від'єднайте кабель живлення від Xbox та настінної розетки. 

  -Зачекайте 10 секунд, щоб блокувати живлення. 

  -Після цього підключіть кабель живлення до розетки, але НЕ до консолі. 

  -Перевірте світло або світлодіод блоку живлення. Якщо світлодіод на блоці живлення увімкнеться, підключіть інший кінець кабелю живлення від блоку живлення до консолі, але поки не вмикайте консоль. 

  Після цього можуть статися дві ситуації:

  консоль Xbox One знову вмикається,

  консоль Xbox One не вмикається, але світлодіодний блок живлення світиться, або

  світлодіодний блок живлення не вимикається і не блимає.

  Консоль Xbox One не вмикається, але світлодіодний блок живлення світиться

  Якщо у вас така ситуація, ще раз перевірте світлодіод на блоці живлення. Якщо світлодіод все ще горить на блоці живлення (після підключення кабелю живлення до консолі), увімкніть консоль знову, натиснувши кнопку Xbox спереду. Якщо консоль увімкнена, можливо, ви вирішили проблему.

  Якщо консоль не вмикається, але світлодіодний блок живлення все ще горить , то у вас проблема з консоллю Xbox One, а НЕ з блоком живлення. Заміна БП на даний момент марна. Натомість вам потрібно відремонтувати консоль. 

  Світлодіодний блок живлення не вимикається і не блимає

  Якщо індикатор блоку живлення вимикається або продовжує блимати, коли ви підключаєте консоль після скидання блоку живлення, це проблема блоку живлення . Вам потрібно замінити блок живлення, оскільки консоль, швидше за все, у порядку. Ви можете зв’язатися з корпорацією Майкрософт, щоб вони могли дозволити вам придбати блок живлення. 

  ПРИМІТКА . На момент написання статті Xbox One більше не виробляється, тому, швидше за все, ви отримаєте новий Xbox One, оскільки Microsoft більше не пропонує його офіційний ремонт. Якщо ви знаєте сторонній магазин, який може вам допомогти, принесіть їм консоль.

  Як скинути блок живлення Xbox One X або S.

  Моделі Xbox One S або X мають внутрішній блок живлення. Якщо консоль не вмикається або продовжує самостійно перезавантажуватися, можливо, вам доведеться скинути блок живлення, щоб виправити це. Це може статися, особливо якщо нещодавно відбувся стрибок напруги.

  Щоб скинути блок живлення Xbox One X або S:

  -Від'єднайте шнур живлення від консолі.

  -Зачекайте 10 секунд.

  -Підключіть шнур назад до консолі, а потім натисніть кнопку Xbox на передній панелі консолі.

  Якщо консоль вмикається, внутрішній скидання живлення спрацював. Зробіть цей крок, якщо проблема повториться.

ПРИМІТКА . На момент написання статті Xbox One більше не виробляється, тому, швидше за все, ви отримаєте новий Xbox One, оскільки Microsoft більше не пропонує його офіційний ремонт. Якщо ваш Xbox One або блок живлення все ще не працюють, спробуйте відвідати місцевий магазин електроніки, щоб перевірити, чи можуть вони допомогти вам виправити пристрій.

Пропоновані показники:

 • Як виправити контролер Xbox One не синхронізується Не підключиться
 • Як виправити повільне завантаження гри або програми Xbox One
 • Прості кроки для виправлення Xbox One, який не підключатиметься до життя
 • Способи скидання Xbox One (заводський скидання, м'який скидання, жорсткий скидання)

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.