Як виправити Samsung Galaxy Note 5 з чорним екраном, що не реагує, інші проблеми з дисплеєм

Екран, що не реагує, є ознакою того, що або ваш # Samsung Galaxy Note 5 (# Note5) розбився, і чорний екран може бути симптомом незначної проблеми з прошивкою або більш складної апаратної проблеми. Неможливо визначити, в чому справа, якщо ви не вирішите проблему з пристроєм. Отже, у цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Galaxy Note 5, екран якого став чорним і не реагує.

galaxy-note-5-screen-problems

У цій публікації я розглянув три проблеми, тому, якщо на даний момент у вас виникає помилка подібної проблеми, спробуйте розглянути наведені нижче проблеми, оскільки одна з них може вирішити деякі проблеми, що виникають у вас, або відповісти на деякі ваші запитання.

Перш ніж перейти до нашого способу вирішення проблем, однак, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, переконайтеся, що ви зайшли на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Note 5, оскільки ми вже опублікували сотні проблем із цим пристроєм. Ви також можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android, і надати нам необхідну інформацію про проблему.

Екран Galaxy Note 5 став чорним, телефон не реагує

Проблема : Хей, хлопці. Мені потрібна твоя допомога. Мій Galaxy Note 5 з якихось причин просто почав не реагувати. Я не знаю, в чому проблема, але екран чорний, тому я поки що нічого з цим не можу зробити. Будь ласка, допоможіть мені виправити це, оскільки мені дуже потрібен телефон. Я використовую його для своєї роботи, тому я дійсно не можу дозволити собі мати пристрій, який не працює. Дуже дякую!

Усунення несправностей : Чорний екран, не відповідає. Вони можуть бути ознакою того, що ваш телефон страждає від збоїв додатків, проблем із прошивкою або більш складних апаратних проблем. Виходячи з цих можливостей, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Примусово перезавантажте пристрій

Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд. Якщо проблема справді пов'язана з проблемою вбудованого програмного забезпечення, і в ньому достатньо заряду акумулятора, тоді слід перезавантажити без проблем. Ця процедура є дуже ефективною для вирішення незначних проблем із прошивкою та апаратних збоїв. В основному це просто перезавантаження, але вона імітує відключення акумулятора, що еквівалентно процедурі витягування батареї, про яку знають багато хто з нас.

Крок 2: Спробуйте завантажити його в безпечному режимі

Це виключить можливість того, що проблему спричиняють сторонні програми. Це призведе до завантаження телефону з вимкненими всіма сторонніми програмами та послугами. Тож будь-які проблеми, викликані ними, будуть виправлені:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 4. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Крок 3: Спробуйте завантажити його в режимі відновлення

Ця процедура тимчасово вимкне інтерфейс користувача Android. Це означає, що при запуску в режимі відновлення телефон буде працювати на своїх основних кістках, і ви зможете виконати деякі процедури, орієнтовані на прошивку, які можуть допомогти вирішити проблему. Отже, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення, а потім у разі успіху стерти розділ кешу:

 1. Вимкніть Galaxy Note 5.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо і це не вдається, зверніться за допомогою до техніка.

Екран Galaxy Note 5 став чорним через додаток Gear VR

Проблема : Привіт, мені було цікаво, чи є рішення для виправлення чорного екрана з маленьким значком x внизу після спливаючого додатка vr. Я ніколи не завантажував цю програму, але екран мого телефону часто стає чорним з маленьким значком х внизу. Я вже скинув заводські налаштування в обох напрямках через налаштування, а також за допомогою кнопки додому, кнопки живлення, клавіші збільшення гучності і все одно. Я навіть не платитиму.

Виправлення неполадок : Геймери та любителі технологій хочуть мати такі програми, як реальність, щоб вони мали найкращий досвід роботи з програмами, які їм потрібні. Оскільки Samsung є одним із найпопулярніших світових провайдерів, вони нарешті прийшли до ідеї створити Samsung Gear VR.

Тут є два сценарії: (а) ви не помітили, що випадково встановили програму на свій телефон, (б) ви ніколи не встановлювали програму. Ось фішка, який із цих двох сценаріїв завжди є у цій сцені, коли екран вашого телефону часто стає чорним з маленьким значком x внизу, навіть якщо ви все ще не виконали скидання до заводських налаштувань. Потім ми розглянемо та запропонуємо рішення для кожного можливого сценарію.

Крок 1: Примусово перезавантажте Примітку 5

Щойно телефон замерзне або екран почорніє, примусово перезавантажте пристрій і перевірте, чи це вирішує проблему. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та кнопки живлення разом протягом 10 секунд. Якщо проблема все-таки трапляється, необхідне генеральне скидання.

Крок 2: Виконайте загальний скидання на телефоні

Якщо перший крок виявився невдалим, немає іншого варіанту, як виконати генеральне скидання. Погана новина полягає в тому, що ви втратите все, що зберегли у своєму телефоні, включаючи програми, файли та дані, але це необхідний крок, щоб визначити, чи це просто проблема з мікропрограмою чи апаратним дефектом.

 1. Видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб переконатися, що ви не відключите функцію захисту від заводських скидок (FRP).
 2. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Крок 3: Надішліть телефон на ремонт

Якщо проблема все ще існує після скидання, не витрачайте час. Надішліть свій телефон спеціалісту та проведіть його. Це проблема зарядного порту.

Galaxy Note 5 став синім, а екран абсолютно темним

Проблема : Мій Samsung Galaxy (якому кілька років) минулого вечора почав синіти, і сьогодні екран абсолютно темний. Я вийняв акумулятор, але не можу перезавантажити його м’яко, оскільки екран чорний, і я не бачу клавіатури, щоб утримувати відповідні клавіші. Оскільки це старша модель, мені цікаво, чи варто мені просто придбати новий телефон? Зараз я якось зламався, тому що дитина в коледжі і ще одна без роботи, я плачу їй позики, яда, яда. Чесно кажучи, я точно не впевнений, яку модель Samsung Galaxy я маю.

Виправлення неполадок : Samsung - найбільший виробник мобільних телефонів у Південній Кореї та третій за величиною у світі. Назва, яку створила Samsung, є успіхом завдяки надійним пристроям, які вони представили на ринку. Зрозуміло, що більшість людей, які обирають Samsung, ніж будь-які інші бренди, вважають, що наявність цього пристрою дозволяє їм відчувати інновації завдяки особливостям, переданим поколінням Samsung.

Навіть скільки років і наскільки популярний продукт може бути на ринку, він все одно не може випробувати технічні характеристики. Але як нам вирішити проблему чорного екрану Samsung чи чорного екрану смерті? Оскільки ви закінчили виймання та розміщення батареї назад, тоді ви продовжите та спробуєте інші способи вирішення. Вам не потрібно турбуватися, нижче наведено кроки, які ви можете вжити для вирішення цієї проблеми.

Крок 1: Переконайтеся, що це не через пошкодження рідини

Найкращий спосіб зробити це - вийняти лоток для SIM-картки та подивитися на маленьку наклейку всередині гнізда. Якщо наклейка стала червоною, фіолетовою або рожевою, то причиною проблеми є пошкодження рідини. Надішліть його на ремонт чи перевірку.

Крок 2: Переконайтесь, що це не через фізичні пошкодження

Якщо причиною проблеми є фізичні пошкодження, то сила, яка спричинила появу екрана таким чином, повинна залишити деякі вм'ятини або подряпини. Якщо ви можете побачити деякі, то це підтверджує. Нехай негайно перевірить пристрій у спеціаліста. Однак, якщо це не рідина, ані фізичні пошкодження, продовжуйте усунення несправностей.

Крок 3: Спробуйте стерти розділ кешу

Якщо проблема виникла після оновлення, спробуйте стерти розділ кешу, щоб видалити кеші та замінити їх новими. Ось як ...

 1. Вимкніть Galaxy Note 5.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крок 4: Виконайте генеральний скидання

Якщо проблема не зникне після видалення розділу кеш-пам'яті, у вас немає іншого вибору, крім як скинути налаштування телефону. Це може бути серйозною проблемою вбудованого програмного забезпечення, і вам потрібно все стерти і знову створити телефон з нуля.

 1. Видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб переконатися, що ви не відключите функцію захисту від заводських скидок (FRP).
 2. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Ви також можете зробити скидання до заводських налаштувань за допомогою меню Налаштування:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться піктограми Налаштування.
 3. У розділі "Особисте" знайдіть і торкніться Резервне копіювання та скидання.
 4. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 5. Торкніться Скинути пристрій, щоб продовжити скидання.
 6. Залежно від використовуваного блокування безпеки введіть PIN-код або пароль.
 7. Натисніть Продовжити.
 8. Торкніться Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Крок 5: Надішліть телефон на перевірку та ремонт

Якщо все інше не вдається, попросіть допомоги у свого постачальника, Samsung, або віднесіть телефон до місцевого магазину і дозвольте технічному персоналу провести на ньому деякі тести, щоб визначити проблему.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.