Як боротися з проблемою швидкого розряджання акумулятора на вашому смартфоні Google Pixel 2? [Посібник з усунення несправностей]

Розряд акумулятора - одна з найпоширеніших проблем, яка зазвичай виникає після встановлення нового оновлення мікропрограми на мобільних пристроях на смартфоні чи планшеті. Це може відбуватися незалежно від платформи, на якій працює пристрій - iOS або Android. У цій публікації ми розглянемо проблему розряджання акумулятора на надійному флагманському пристрої Android - телефоні Google Pixel 2.

Незважаючи на те, що він оснащений оновленим процесором і специфікаціями оперативної пам’яті, а також акумулятором на 2700 мАг, цей новий телефон Pixel все ще піддається проблемі швидкого розряджання акумулятора. Насправді багато власників Pixel 2 висловлювали скарги щодо тривалості роботи акумулятора телефону, яка не могла тривати довго. Справді, це обман, враховуючи, що це такий здоровенний пристрій. Що могло спричинити такий швидкий розряд акумулятора на вашому Google Pixel 2 і які можливості мають кінцеві користувачі, щоб зберегти та продовжити час автономної роботи телефону? Читайте далі, щоб дізнатись відповіді на ці запитання.

Перш ніж продовжувати, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Google Pixel 2, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Але якщо вам потрібна допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати". Будьте впевнені, ми розглянемо вашу проблему.

Що найбільше розряджає акумулятор вашого телефону Pixel?

Окрім несправних оновлень, зловмисники також є серед винуватців або швидкого розряджання батарей смартфона. Програми для соціальних мереж, такі як Facebook, зазвичай використовують значну кількість енергії, коли активні або перебувають у режимі очікування. Використання анімованих тем, часте отримання даних, яскравість екрана, сповіщення та інші активовані налаштування також можуть витрачати енергію на вашому пристрої. Використання пристрою, наприклад, екстенсивне або тривале використання, наприклад, гра в мобільні ігри чи потокове відео на телефоні годинами, також є основною причиною. Проблеми із сигналом, як-от при використанні телефону в зоні з низьким або відсутнім покриттям мережі, також можуть призводити до швидшого розряджання акумулятора. Загалом, все, що ви робите на своєму телефоні, що може спричинити виснаження процесора, врешті-решт призведе до того, що ваш пристрій так швидко закінчиться.

Проблема з розрядом акумулятора також може бути пов’язана з поганою батареєю несправного обладнання на телефоні. На жаль, щодо проблем, пов’язаних з апаратним забезпеченням, часто потрібна послуга. Але тим не менше, ви все одно можете спробувати вирішити проблему та спробувати вирішити проблему на своєму кінці, перш ніж вирушати до сервісного центру, і попросити техніка ретельно вивчити апаратні компоненти вашого пристрою.

Можливі способи вирішення проблеми з розрядом акумулятора в Google Pixel 2

Серед інших складних проблем мобільних пристроїв можна виділити розряд акумулятора. Отже, це означає, що проблема не може бути негайно усунена одним рішенням. Якщо вам вдається точно визначити основну причину, тоді ви можете працювати прямо і виправити все, що спричиняє так швидкий розряд акумулятора. В іншому випадку вам доведеться пройти процедуру спроб і помилок та усунути неполадки як програмного, так і апаратного забезпечення. Ви можете звернутися до наступних покрокових інструкцій, якщо вам потрібна подальша допомога та додаткові дані. Якщо можливо, спробуйте вичерпати всі можливі зусилля та спробувати всі застосовні варіанти на своєму кінці. Зрештою, якщо проблема не зникне, ви завжди можете передати цю проблему своєму оператору або службі підтримки Google і звернутися за додатковою допомогою та більш досконалими рішеннями.

Знову вам потрібно розглянути дві можливості, коли мова йде про проблеми з розряджанням акумулятора на вашому телефоні, і це може бути проблемою програмного забезпечення та пошкодження апаратного забезпечення. Якщо ви вважаєте, що справа, з якою ви стикаєтесь, є проблемою програмного забезпечення, ви можете спробувати будь-який із наступних обхідних шляхів.

Перше рішення: Перевірте та керуйте програмами на своєму Google Pixel 2.

Найчастіше раптове падіння заряду акумулятора пов’язане з поганим додатком. Це може бути програма, якою ви користуєтесь на телефоні деякий час, або нещодавно завантажена програма, яка діє незрозуміло через несправне оновлення. Щоб визначити, чи є винуватцем поганий додаток чи ні, перевірте налаштування акумулятора та перевірте, які програми витрачають значну частину вашого акумулятора. Якщо ви бачите якийсь незвичний результат, наприклад, коли певна програма використовує понад 5 відсотків заряду акумулятора вашого телефону, то це може бути винуватцем. Спробуйте подумати, чим саме займався додаток, а потім оцініть, розумне це використання чи ні.

Якщо це одноразова проблема з додатком, примусове закриття програми може допомогти виправити будь-яку помилку, яка могла спричинити неправильну поведінку програми.

Щоб переглянути, які програми використовують найбільше заряду акумулятора на вашому Google Pixel 2, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Торкніться Акумулятор .
 3. Перейдіть до розділу Використання програми з повної оплати . Потім ви побачите список програм та послуг, а також відсоток заряду акумулятора з моменту останньої повної зарядки.
 4. Торкніться програми чи послуги у списку, щоб переглянути докладнішу інформацію та вибрати параметри, що дозволяють економити заряд акумулятора, якщо це необхідно.

Деякі програми дозволяють вимкнути фонову активність , яка працює, обмежуючи використання акумулятора додатком, коли він неактивний або не працює.

Щоб змусити зупинятися непостійні програми, виконайте такі дії:

Примусова зупинка та перезапуск схожа на жорстку перезавантаження програми. Це повністю вимикає програму, включаючи послуги, які можуть розряджати акумулятор. Опція примусової зупинки може бути доступна не для всіх програм. Якщо ви хочете спробувати, ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування .
 2. Торкніться Програми та сповіщення.
 3. Виберіть програму зі списку.
 4. Торкніться Переглянути всі програми, якщо хочете переглянути більше програм. Якщо ви не бачите списку, торкніться натомість Інформація про програму .
 5. Натисніть Примусово зупинити.
 6. Потім натисніть OK для підтвердження.

Після примусової зупинки підозрілих програм перезапустіть пристрій Pixel 2, а потім перевірте, чи не розряджається акумулятор так швидко. Також спробуйте запустити програму, яку ви раніше зупинили. Якщо проблема виникає після перезапуску програми, це означає, що програма її спричиняє, і тому її потрібно видалити або видалити.

Щоб видалити проблемні програми з пристрою Pixel 2, виконайте такі дії:

 1. Торкніться й утримуйте програму, яку потрібно видалити.
 2. Почніть перетягувати програму, щоб переглянути більше опцій.
 3. Перетягніть програму на Видалити у верхній частині екрана.
 4. Підніміть палець або відпустіть програму, щоб видалити або видалити програму з пристрою.

Якщо ви не бачите опції Видалити , це означає, що Ви не можете видалити програму.

Друге рішення: перезавантажте пристрій та встановіть оновлення.

Наступні методи можуть допомогти вирішити будь-яку проблему програмного забезпечення, яка могла б розрядити акумулятор у фоновому режимі. Спробуйте виконати ці методи, якщо ви не виявили, що додатки розряджають акумулятор.

Перезапустіть свій Pixel 2 (програмне скидання)

Багато проблем, пов’язаних із програмним забезпеченням, можна вирішити простим перезапуском. Тож переконайтесь, що ви не забуваєте це робити. Для початку, ось як виконується м’який скидання або перезапуск на вашому смартфоні Google Pixel 2:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення кілька секунд.
 2. Потім натисніть Перезапустити на екрані.
 3. Якщо ви не бачите Перезапуск , натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 30 секунд, поки пристрій не запуститься .

Жодні дані не будуть стерті в процесі, тому це, безумовно, безпечно.

Встановіть доступні оновлення мікропрограми

Якщо ви ще не встановили оновлення мікропрограми на своєму пристрої, перевірте наявність системних оновлень, а потім спробуйте оновити мікропрограму. Оновлення мікропрограми не лише пропонують нові функції та вдосконалення системи, але також містять виправлення для деяких помилок, включаючи ті, що розряджають акумулятор на вашому пристрої. Ось як:

 1. Торкніться, щоб відкрити на телефоні програму Налаштування .
 2. Перейдіть у нижню частину екрана, а потім торкніться Система .
 3. Виберіть Оновлення системи.
 4. Якщо потрібно, натисніть Про телефон, щоб переглянути статус оновлення.

Якщо оновлення доступне, вам буде запропоновано повідомлення про оновлення. Перш ніж йти на оновлення, обов’язково створіть резервну копію пристрою для зберігання. Після того, як резервна копія захищена, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб продовжити процес завантаження та встановлення оновлення мікропрограми.

Перевірте наявність оновлень програм для встановлення

Програми також потрібно регулярно оновлювати, щоб вони оптимізувались і могли ідеально працювати з поточною версією платформи або програмного забезпечення, на якому працює ваш пристрій. Подібно до системних оновлень, оновлення додатків також можуть внести покращення, які можуть вирішити проблему. Ось як це робиться:

 1. Торкніться, щоб відкрити програму Play Store .
 2. Торкніться значка меню (три вертикальні лінії).
 3. Потім виберіть Мої програми та ігри.
 4. Торкніться Оновити, якщо оновлення доступне, або Оновити все, щоб встановити більше оновлень програм.

Додатки з доступними оновленнями позначаються міткою Оновлення .

Останній варіант: Виконайте повне скидання системи або скиньте налаштування пристрою до заводських значень

Якщо жодна із вищезазначених процедур не може вирішити проблему, то наступним варіантом буде скидання до заводських налаштувань або загальне скидання. Це скидання знищить усі ваші дані з пристрою разом із усіма процесами, які можуть спричинити проблему. Усі програми та пов’язані з ними дані також будуть видалені. Тому рекомендується заздалегідь зробити резервну копію та відновити всі важливі дані на іншому пристрої. Після того, як ви створили резервну копію всього, перейдіть до повного скидання системи або загального скидання на вашому Google Pixel 2.

Ви можете виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою меню Налаштування або за допомогою апаратних клавіш. Останній метод рекомендується, якщо пристрій не реагує на сенсорні входи.

Щоб скинути налаштування свого Pixel 2 за допомогою меню Налаштування, перейдіть до Налаштування-> Система-> Скинути-> Скинути заводські дані-> Скинути телефон->, а потім натисніть Стерти все для підтвердження.

Щоб скинути налаштування Pixel 2 за допомогою апаратних клавіш, виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності при вимкненому телефоні.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, утримуючи натиснутою клавішу зменшення гучності .
 3. Відпустіть обидві клавіші, коли з’явиться екран Android .
 4. Натискайте клавіші гучності, щоб прокрутити та виділити опцію Режим відновлення .
 5. Потім натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити вибір.
 6. Натисніть і утримуйте клавішу живлення ще раз, коли з'явиться повідомлення No command .
 7. Потім натисніть і відпустіть клавішу збільшення гучності , утримуючи клавішу живлення.
 8. Коли з’явиться екран відновлення Android , відпустіть клавішу живлення.
 9. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб прокрутити та виділити опцію Витирати дані / скидання до заводських налаштувань .
 10. Потім натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити вибір.
 11. Зачекайте, поки стирання даних закінчиться, і після його завершення буде виділено параметр Перезавантажити систему зараз .
 12. Натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити пристрій.

Перевірте, чи проблема не зникла після скидання. Будьте обережні, додаючи назад свої програми. Існує ймовірність того, що проблема з розрядом акумулятора повернеться, якщо ви переінсталюєте програму, яка спричиняє проблему.

Якщо жоден із цих методів не може усунути проблему, і ваш телефон все ще так швидко розряджає акумулятор, тоді вам може поставити діагноз технічний спеціаліст. Можливо, батарея пошкоджена або деякі відповідні компоненти перестають функціонувати належним чином, тому їх потрібно замінити або відремонтувати.

Ви також можете передати проблему в службу підтримки Google, особливо якщо вона почалася після встановлення нового оновлення мікропрограми на вашому Google Pixel 2. У цьому випадку оновлення могло містити деякі помилки, які спричинили розрядження акумулятора швидше, ніж слід було. Тоді шукайте додаткової допомоги та інших варіантів.

Дописи Google Pixel 2, які вам можуть бути цікаві:

 • Як виправити Google Pixel 2, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Google Pixel 2, який не може підключитися до Wi-Fi? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не може надсилати чи отримувати текстові повідомлення чи SMS [Посібник з усунення несправностей]