Кращі емулятори Xbox для Android у 2020 році

Пам'ятаєте оригінальний Xbox років і років тому? Здається, консоль зникла зі спогадів людей, оскільки на її місце заходять великі та яскравіші речі, такі як Xbox 360 відразу після неї, за нею - Xbox One, а тепер і Xbox One X. Але, якщо ви хочете все-таки грати з оригінальним Xbox, є спосіб, яким ви можете: через емулятор. Емулятори чудові, тому що вони дозволяють вам наслідувати досвід оригінального Xbox. За допомогою емулятора ви зможете грати у всі свої улюблені ігри Xbox - «Зоряні війни: Стара республіка», оригінальні ігри Battlefront, Battlefield.

Але як можна отримати такий емулятор на своєму пристрої Android? По правді кажучи, це надзвичайно складно, тому що Microsoft настільки міцно тримається цифрових прав, апаратних прав і, в основному, просто купа бюрократії. Тим не менш, емулятори Xbox для Android - це далеко не все; однак ми знайшли такий, який чудово підійде для цієї ситуації.

Встановлення емулятора Xbox

Щоб навіть встановити емулятор Xbox, вам слід знати кілька речей. По-перше, вони взагалі недоступні в Google Play Store. Знову ж таки, це здебільшого через тяганину, яку Microsoft має на оригінальному Xbox. У магазині Google Play можна знайти безліч емуляторів для різних консолей, тільки не оригінальний Xbox.

Тим не менш, щоб отримати емулятор Xbox на вашому смартфоні Android, вам потрібно буде завантажити APK з Інтернету - це додаток для Android, але не той, який був схвалений для Google Play Store, тому працюйте на свій страх і ризик.

Щоб навіть завантажити файл .apk з несанкціонованого джерела, нам потрібно змінити деякі налаштування у вашому смартфоні. Якщо у вас ОС Android 4.0 або новішої версії, перейдіть до програми Налаштування. Прокрутіть вниз до вкладки Безпека, а потім переконайтеся, що встановлено прапорець «Невідомі джерела». Це дозволить вам завантажити та встановити будь-який APK з Інтернету на свій смартфон.

Майте на увазі, що вам слід бути обережними щодо файлів .apk, які ви завантажуєте з Інтернету. Деякі можуть переслідувати шкідливі програми та потенційно заражати ваш смартфон; однак, зауважте, що здебільшого ви в безпеці від подібних речей. Це пов’язано з тим, що Android використовує механізм «пісочниці», щоб утримувати віруси - це заважає їм дістатися до інших частин вашого телефону та знищити встановлену операційну систему Android.

Завантаження файлу .apk

Тепер нам просто потрібно завантажити файл APK. Ви можете завантажити  оригінальний емулятор Xbox  за цим посиланням прямо тут (Мега-обмін файлами).

У деяких випадках вам може знадобитися Віртуальна приватна мережа (VPN) для завантаження цього емулятора. Це легко вирішити за допомогою програми з Google Play Store. Якщо ви завантажите та встановите FlyVPN (безкоштовно), ви зможете легко отримати доступ до сайту Mega, щоб розпочати завантаження APK. Однак вам доведеться підключитися до FlyVPN після встановлення програми.

Після завантаження у ваш телефон ви можете натиснути на сповіщення або знайти файл у своїй програмі Файли. Знайшовши його, просто натисніть на завершене завантаження, і оригінальний емулятор Xbox почне встановлюватися. Після завершення встановлення ви повинні бути готові відтворити оригінальний Xbox за допомогою емулятора на своєму смартфоні.

Щодо ігор та управління

Варто пам’ятати, що оригінальний Xbox від зовсім іншого покоління. Це був час, коли люди навіть не думали про сенсорні елементи управління, з якими ми стикаємось щодня. Маючи це на увазі, багато ігор, у які ви граєте на цьому емуляторі, можуть відчувати себе трохи хиткими або навіть не працювати належним чином. Справа може стати дещо простішою, якщо ви підберете Bluetooth (або дротовий) контролер Xbox для телефонів Android (є адаптери, які роблять це можливим) - і переконайтесь, що це оригінальний контролер Xbox.

Також варто зазначити, що вам може бути важко знайти ігри для вашого емулятора Xbox. Тут ви можете знайти ПЗУ для емулятора Xbox - переконайтеся, що вони спочатку сумісні з Android (кожна гра скаже вам, на якій платформі ви можете його використовувати).

Проект CXBX

Незважаючи на те, що у Microsoft досить жорсткий поводок на емуляції Xbox, працює щонайменше один проект з запуску та запуску емулятора Xbox. Цей проект називається CxBx Reloaded, і це програма на базі Windows 10, де повинна працювати емуляція Xbox. Як мінімум, вам буде потрібно 64-біт на основі Windows 7 по крайней мере , для цього до роботи. Windows 7 та новіші версії Windows, які є 32-розрядними, не працюватимуть із CxBx Reloaded.

Є ще кілька важливих вимог:

  • Вам потрібен графічний процесор, який принаймні підтримує Direct3D 9 (HLE) та OpenGL 3.3 (LLE).
  • Для запуску CxBx також потрібні розповсюджувані Visual C ++ 2015 та 2017. Більшість людей вже повинні мати їх на машині Windows, але іноді це не так. Отже, ви можете отримати їх тут безкоштовно. Обов’язково встановіть 32-розрядну версію програми, навіть якщо ви перебуваєте на 64-розрядному комп'ютері, оскільки 64-розрядна збірка не включає в себе обидва.

Зауважимо ще одну важливу річ - CxBx не готовий до загального випуску. Це ще на стадії розробки, але якщо ви прагнете отримати належний емулятор Xbox, ви можете спробувати версію розробки. Майте на увазі, що це трохи на баггі-баку, з деякими переломками ще належить розробити. Перевірте тут.

Майте на увазі, що це лише емулятор, і вам все одно знадобляться ПЗУ ваших улюблених оригінальних ігор Xbox, щоб спробувати!

Вирок

Дотримуючись наведених вище кроків, ви змогли успішно завантажити та встановити на свій телефон емулятор Xbox для Android. Знову ж таки, на ринку є дуже мало оригінальних емуляторів Xbox через всі тяганини, але цей повинен працювати для вас просто чудово.

Або ви можете спробувати емулятор CxBx Reloaded, який є емулятором Xbox для Windows. Це не Android, але все-таки спосіб обійти бюрократизм Microsoft щодо емуляції Xbox!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.