5 найкращих персональних помічників для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Особисті помічники доступні вже досить давно, і це призвело до найкращого додатку голосових команд для популярності Android. Запуск голосового асистента Siri від Apple у 2011 році ознаменував основний прихід голосових асистентів на мобільних пристроях. Лише деякий час Google розробив голосові команди Google Now, які тепер перетворились на ШІ, що додає Google Assistant. Однак голосові помічники не обмежуються пропозиціями Google або Apple. На сцену з’являється кілька нових приїздів, що дозволяє клієнтам випробувати різні голосові помічники. Сьогодні ми поговоримо про деякі з цих пропозицій. Майте на увазі, що вони доступні безкоштовно, тому вам не доведеться витрачати ні копійки, щоб отримати досвід голосового асистента. Деякі пристрої постачаються в комплекті з голосовими помічниками,хоча багатофункціональність платформи Android дозволяє використовувати інших голосових помічників у тандемі.

З огляду на різновиди опцій, які ви можете вибрати, може бути досить складно вибрати найкращу програму голосових команд для Android. Маючи це на увазі, ми поговоримо про декілька варіантів, доступних для клієнтів прямо зараз. Є сенс використовувати їх усіх, оскільки вони самі по собі досить пристойні.

Кращі особисті помічники для Android

найкраща програма голосових команд для android

1) Amazon Alexa

Одним з найпопулярніших голосових помічників, який ходить зараз, Amazon Alexa розумна і може швидко зрозуміти ваші команди. Цей помічник міститься в купі продуктів Amazon, включаючи домашні колонки Echo, а також в купі планшетів Amazon Fire. Враховуючи популярність продукту, Amazon навіть зробив його доступним для завантаження в магазині Google Play, тим самим позбавивши його ексклюзивності з продуктами Amazon. HTC U11 був одним з перших телефонів, що підтримував програму. Але згодом до модельного ряду було додано більше телефонів.

Що стосується функцій, ви можете швидко отримати доступ до всіх необхідних даних, витягнути деталі на спарених домашніх пристроях Alexa тощо. Ви навіть можете використовувати цей додаток для управління пристроями Alexa по дому, роблячи це досить спеціальним голосовим помічником. Це, звичайно, безкоштовне завантаження, яке не вимагає жодних інвестицій. Якщо у вас немає вдома продуктів Alexa, ви можете просто використовувати їх як розумного голосового помічника на своєму телефоні. Голосового помічника вже завантажено майже 10 мільйонів разів. І завдяки хорошим відгукам клієнтів, цей додаток, безумовно, варто спробувати.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма голосових команд для android

2) Google Assistant

Google Assistant, один із найрозумніших віртуальних помічників сучасності, розумний, дотепний і швидкий. Завдяки використаному тут механізму ШІ, користувачі можуть вести звичайну розмову з Асистентом, одночасно виконуючи свої завдання. Окрім того, що витягує нагадування або перевіряє погоду, Асистент також може швидко зробити селфі з командою, роблячи його вигідно серед решти змагань. Він може навіть відтворювати відео з YouTube. Діяльність, яку він може виконувати на вашому телефоні, справді приголомшує.

В даний час Google Assistant працює на базі флагманської лінійки Pixel, Google Home та смарт-годинників Android Wear 2.0. Хоча спочатку вважалося, що він є ексклюзивним для пристроїв Pixel, з тих пір компанія оголосила, що він буде доступний на пристроях Marshmallow і Nougat, а пристрої Oreo будуть підписані, як тільки оновлення почне працювати для всіх пристроїв. Однак це не обов'язково означає, що ви можете отримати Google Assistant на своєму Marshmallow або Nougat під керуванням смартфона Android. Google вибірково вибирає пристрої, які отримають оновлення на основі невідомих факторів. Але на даний момент, здається, компанія включає лише флагманські телефони. На даний момент Асистент знаходиться на LG G6, Samsung Galaxy S8 та OnePlus 5, тоді як старі пристрої, такі як OnePlus 3T, Samsung Galaxy S7 / S7 edge та LG G5, отримують підтримку поступово.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма голосових команд для android

3) Microsoft Cortana

Ставка Microsoft щодо простору віртуальних помічників надійшла приблизно три з половиною роки тому. Це не було масовою популярністю на ринку, але продуктивність більш ніж вражаюча. Він може виконувати більшість власних завдань, таких як виклик нагадувань про налаштування, надання оновлень у ваш день тощо. Звичайно, він також може витягувати результати пошуку з Bing, якщо ви виконуєте голосову команду з проханням про зображення або інформацію про тему. Це добре закруглена послуга, і вона на межі переходу на кілька пристроїв завдяки інтеграції Amazon Alexa.

Як і у випадку з будь-яким голосовим асистентом, Кортана теж вчиться з вашими пошуковими та зразковими способами використання в надурочний час. Він стає розумнішим і вчиться пристосовуватися до вашого голосу з плином днів. Ця функція робить голосових помічників дуже зручним інструментом у наш час. Cortana також рекомендується для споживачів, які переплітаються з послугами Microsoft, оскільки вона має досить пристойну інтеграцію з їхніми послугами. Однак не всі програми підтримуватимуть Cortana, тому обов’язково перевірте. Це безкоштовне завантаження в Play Store і сумісне з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма голосових команд для android

4) Ліра

Ще одна всебічна голосова помічниця третьої сторони, Ліра майже схожа на Джарвіса, але з усіма важливими доповненнями до перекладу. Голосовий асистент може допомогти вам перекласти речення 80 мовами, що є ключовою функцією, якщо ви перебуваєте в іноземній країні. Найкращий додаток голосових команд для Android може встановлювати нагадування, робити швидкі нотатки та робити набагато більше. Віджет швидкого доступу на головному екрані дозволяє швидко запустити Lyra за кілька хвилин. Ви навіть можете попросити Ліру розказати вам жарт або перевірити погоду надворі. Просто немає недоліків функцій, які цей голосовий асистент може виконувати. Маючи це на увазі, голосовий асистент варто подивитися. Lyra працює з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій, охоплюючи широкий спектр смартфонів та планшетів.

Завантажте зараз: тут

5) Джарвіс

Це розумний голосовий асистент, який може служити альтернативою вищезазначеним послугам. Хоча у нього не так багато прийомів у рукаві, як в інших пропозиціях, про які ми згадали, все ж варто пострілити, враховуючи те, що він несе в собі різні функції. Jarvis також постачається з додатком Android Wear, що дозволяє швидко робити голосові команди прямо із зап’ястя. Jarvis дозволить вам телефонувати, писати повідомлення, встановлювати нагадування тощо, використовуючи лише голос. Крім того, він може навіть виконувати деякі системні завдання, такі як увімкнення Wi-Fi, Bluetooth, спалаху тощо. Також підтримується відтворення музики.

Оскільки це відбувається від незалежного розробника, голосовий асистент постачається з рекламою та покупками в додатках. Це не повинно сильно заважати використанню. Наразі програма підтримує лише англійську мову.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.