Як виправити Minecraft не може приєднатися до світової помилки на Xbox One

Гравці Minecraft на платформі Xbox іноді можуть зіткнутися з неприємною проблемою, через яку неможливо приєднатися до світу друга. Зазвичай на це вказує помилка, яка говорить про це. Якщо у вас зараз є ця проблема, її можна вирішити двома способами.

Майте на увазі, що пропозиції у цьому посібнику також можуть бути застосовані, якщо ваш друг замість вас отримує помилку "Неможливо підключитися до світу". Спробуйте поділитися з ним рішеннями з цієї статті, якщо це так.

Причини, чому ви не можете приєднатися до світу в Minecraft (Xbox One)

Є дві причини для багатокористувацьких проблем Minecraft на Xbox. Давайте обговоримо кожен із них нижче.

Випуск NAT.

Однією з найпоширеніших причин, чому деякі гравці Minecraft мають проблеми з приєднанням до інших світів, є налаштування Xbox One NAT. Якщо ваше підключення Xbox Live працює, але під час спроби приєднатися до світу вашого друга з’являється помилка, це, ймовірно, проблема NAT.

NAT розшифровується як Network Address Translation і є параметром, який ви можете змінити лише в інтерфейсі користувача вашого маршрутизатора. Більшість маршрутизаторів, що надаються провайдерами, налаштовані на те, щоб надати ігровим консолям Open NAT, що є ідеальним налаштуванням для вашого Xbox. Однак, якщо це не ваш випадок, вам доведеться змінити налаштування маршрутизатора, щоб вирішити проблему NAT.

У Xbox One є три типи NAT: відкритий, помірний та суворий . Якщо ваш Xbox One має Open NAT , він повинен мати змогу без проблем грати в багатокористувацькі ігри. Якщо для типу NAT на вашій консолі встановлено Помірний , ви все одно зможете грати в багатокористувацькі ігри, але інші гравці можуть не змогти грати разом з вами під час багатокористувацької сесії. Граючи в Minecraft, інші гравці можуть не мати змоги підключитися до вашого світу. Якщо у вас є строгий NAT , ваша консоль буде обмежена грою з гравцями, які мають відкритий NAT, і ви не можете приймати жоден матч. У деяких випадках мережевий тест може також показати, що ваш Xbox One NAT недоступний. У цьому випадку ви не зможете приєднатися до партійного чату або створити його, а також приєднатися чи провести кілька мультиплеєрних ігор.

Обмеження облікового запису Xbox Live.

Ще однією поширеною причиною, через яку ви не можете приєднатися до світу свого друга в Minecraft, можуть бути обмеження або налаштування вашого акаунта Xbox Live. Для того, щоб грати в багатокористувацьку програму на Xbox Live, вам потрібна активна підписка на Xbox Live. Якщо термін дії підписки на Xbox Live закінчився або якщо ваш обліковий запис у режимі офлайн, ви взагалі не можете долучитися до жодної онлайн-гри. Крім необхідності мати активну підписку преміум-класу, вам також потрібно переконатися, що обліковий запис встановлено до « Приєднуйтесь до багатокористувацьких ігор » та « Ви можете створювати клуби та вступати в них ”Якщо налаштування конфіденційності та онлайн-безпеки вашого облікового запису обмежені, це може бути причиною вашої проблеми з Minecraft.

Виправлення помилки Minecraft "не можу приєднатися до світу"

Щоб виправити помилку Minecraft «не може приєднатися до світу», вам доведеться виконати будь-яке або обидва з наведених нижче рішень.

 1. Переконайтеся, що ваш Xbox One NAT відкритий.

  Щоб вирішити будь-яку можливу проблему, пов’язану з NAT, спочатку потрібно перевірити тип NAT вашого Xbox. Ось як це зробити:

  -Натисніть кнопку Xbox, щоб відкрити путівник.

  -Виберіть систему.

  -Виберіть Налаштування.

  -Виберіть Генеральний.

  -Виберіть параметри мережі .

  -Під поточним статусом мережі , поле NAT Type відображає ваш поточний тип NAT.

  Якщо в типі NAT не вказано Відкрити , що означає, що він може бути Помірним або Строгим , вам доведеться вирішити проблеми з маршрутизатором, щоб змінити деякі налаштування. Деякі кроки з усунення несправностей маршрутизатора, які вам можуть знадобитися, включають включення UPnP, оновлення мікропрограми, відкриття мережевих портів (переадресація портів), увімкнення DMZ або   скидання до заводських налаштувань . Точні кроки щодо виконання будь-якого з цих кроків залежать від вашого обладнання. Обов’язково зв’яжіться зі своїм постачальником послуг Інтернету, якщо ви не уявляєте, як виконувати ці завдання.

 2. Перевірте налаштування конфіденційності та налаштування безпеки в Інтернеті або налаштування багатокористувацької гри.

  Для того, щоб грати з іншими гравцями Minecraft онлайн, ви повинні переконатися, що ваш акаунт Xbox Live налаштований належним чином. Зайдіть на сайт Xbox.com і увійдіть, використовуючи свій обліковий запис Microsoft (електронна пошта для вашого облікового запису Xbox Live). Потім перейдіть на вкладку Конфіденційність та безпека в Інтернеті та встановіть правильні налаштування для взаємодії з іншими людьми. Щоб дозволити вашому профілю приєднуватися до багатокористувацьких ігор, перейдіть на вкладку Xbox One / Windows 10 Online Safety і переконайтеся, що ви дозволили Приєднуватися до багатокористувацьких ігор, і ви можете створювати та вступати в клуби .

  Пам’ятайте, що облікові записи підлітків чи дітей не можуть змінювати облікові записи . Якщо ваш обліковий запис є дочірнім або підлітковим, вам буде потрібно батьківський обліковий запис, щоб керувати змінами в цьому обліковому записі.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблеми з підключенням до Інтернету PS4 | Не підключиться
 • Як перевірити підключення до Інтернету на PS4 | Тест швидкості, NAT, статус PSN
 • Як виправити Xbox, який зберігає заморожування або збій
 • Як виправити Xbox One не встановлює ігор | Помилка зупинки встановлення

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.