Як виправити Samsung Galaxy Note 5, який повільно заряджається і взагалі не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Проблеми із заряджанням, здається, дуже часто зустрічаються у #Samsung Galaxy Note 5 (# Note5). Ми вже отримали сотні, а то й тисячі проблем від власників цього пристрою, і багато з них є проблемами, які свідчать про те, що телефон відчуває труднощі із зарядкою акумулятора.

galaxy-note-5-бездротова зарядка

У цій публікації я вирішив кілька проблем, і перша - проблема повільної зарядки. Час від часу трапляється, що пристрою надто довго заряджається акумулятор, і це може бути пов’язано з деякими факторами, і нам потрібно виключити кожну можливість, про яку ми можемо подумати. Другий - це проблема не зарядки, що також може трапитися з будь-яким користувачем Note 5. Між цими двома останніми є більш серйозні.

Ми проведемо вас під час усунення будь-якої з цих проблем, якщо одна з вас трапиться в майбутньому. Якщо у вас є інші проблеми, не соромтеся відвідати сторінку з усунення несправностей, яку ми створили для Примітки 5. Він містить усі посилання на публікації щодо усунення несправностей, які ми опублікували на нашому сайті. Знайдіть проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Galaxy Note 5 заряджається дуже повільно

Проблема : У мене є Galaxy Note 5, який мені подарував друг. Це було зі мною вже 4 місяці, і поки що мене турбує лише одне - телефон заряджається не так швидко, як раніше. Раніше для повного заряджання знадобилося всього пару годин, але зараз, навіть якщо я залишив його підключеним до мережі протягом 5 годин, акумулятор не пройшов понад 84%. Я не знаю, чи це просто проблема з операційною системою, чи це вже проблема з апаратним забезпеченням. Можеш допомогти мені?

Усунення несправностей :

Є багато можливостей, які ми маємо врахувати, щоб визначити, що насправді є проблемою з телефоном або що її спричинило. У цьому випадку, коли пристрій заряджається повільно, ми повинні розглянути всі можливості. З огляду на це, ось кілька кроків, які потрібно зробити для усунення несправностей пристрою із зарядкою:

Крок 1: Запустіть свою Примітку 5 у безпечному режимі та спробуйте зарядити її

Мета полягає в тому, щоб дізнатись, чи пристрій заряджається нормально, поки всі сторонні програми тимчасово відключені, тому що якщо це так, тоді простіше вирішити цю проблему. Отже, виконайте такі дії, щоб спочатку перезавантажити пристрій у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 4. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Тепер, коли ваш телефон перебуває в безпечному режимі, підключіть зарядний пристрій до джерела живлення, а потім підключіть телефон і уважно спостерігайте, чи темп зарядки стає нормальним або все ще повільним, тому що якщо це останнє, то нам потрібно перевірити адаптер живлення, як це можливо є проблема.

Однак, якщо телефон нормально заряджається в безпечному режимі, можливо, у фоновому режимі працювало просто багато програм, які використовували занадто багато ресурсів та енергії. Спробуйте наступного разу закрити програми, що працюють у фоновому режимі.

Крок 2: Перевірте, чи зарядний пристрій все ще працює належним чином

Це дуже легко зробити; Вам просто потрібно скористатися іншим зарядним пристроєм, щоб з’ясувати, чи правильно заряджається пристрій, оскільки якщо так, то вам дійсно потрібно придбати новий зарядний пристрій. Або ви можете спробувати підключити інші пристрої до зарядного пристрою лише для того, щоб перевірити, чи занадто вони заряджаються повільно чи заряджаються нормально.

Ви також можете перевірити порт зарядного пристрою на наявність сміття, ворсу та / або корозії. Вибух стисненого повітря може допомогти, але якщо все виглядає нормально, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Переконайтеся, що USB-кабель у порядку

Кабель з'єднує адаптер живлення та телефон, тому якщо десь у нього обрив, телефон не зможе належним чином зарядитися. Також легко перевірити кабель; просто проведіть пальцями від одного кінця до іншого, щоб відчути, чи є грудочки чи переломи. Також перевірте на обох кінцях сміття, ворсинки та корозію.

Одним із способів перевірити, чи добре спрацьовує кабель, є підключення телефону до комп’ютера; якщо його не вдається виявити та розпізнати, то він зламаний, інакше кабель у порядку.

Крок 4: Видаліть системний кеш

Раніше ми стикалися з подібними проблемами, спричиненими пошкодженими кешами та даними. Що ж, це є можливість, і нам потрібно виключити це, щоб ми могли продовжувати своє вирішення проблем. Вам потрібно перезавантажити пристрій у режим відновлення та протерти розділ кешу звідти:

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. Використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити опцію «стерти розділ кешу», і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Після того, як телефон перезавантажиться, спробуйте підключити його до мережі та уважно спостерігайте, якщо зарядка все ще повільна, і якщо це так, то вам доведеться перезавантажити пристрій, перш ніж вирішити перевірити його технічним працівником.

Крок 5: Скиньте Galaxy Note 5

Нам потрібно повністю виключити можливість того, що це проблема мікропрограми, тому після всіх цих кроків, і телефон все ще заряджається дуже повільно, тоді нам потрібно скинути налаштування пристрою. Але перед цим обов’язково зробіть резервну копію даних та файлів, оскільки вони будуть видалені. Ось як ви скидаєте Примітку 5 ...

 1. Видаліть свій обліковий запис Google і вимкніть блокування екрана, щоб переконатися, що ви не відключите функцію захисту від заводських скидок (FRP).
 2. Вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 3. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 4. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 5. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Після скидання налаштувань, а телефон все ще заряджається повільно, надішліть телефон на перевірку та / або ремонт.

Galaxy Note 5 взагалі не заряджається

Проблема : Примітці 5 вже майже рік, але до цього у мене було лише кілька проблем, які я міг виправити самостійно. Починаючи з минулого тижня, були випадки, коли телефон не заряджався, але проблема вирішувалася самостійно; Навіть не знаю, що це спричинило. Однак з вчорашнього дня мій телефон більше не заряджатиметься, що б я не робив. У мене залишилось лише 8% акумулятора, тому мені дійсно потрібно його зарядити. Будь ласка, допоможіть мені з моєю проблемою. Дякую!

Виправлення неполадок : Привіт! По-перше! Потрібно переконатися, що зарядний пристрій не має проблем, для початку можна перевірити зарядний пристрій, якщо він пошкоджений або дріт занадто натягнутий. Якщо можливо також використовувати інший зарядний пристрій, спробуйте. Роблячи це, ми можемо визначити, чи є у зарядного пристрою проблема чи ні. І вам потрібно зарядити пристрій, щоб пізніше виконати деякі дії з усунення несправностей. По-друге, вам потрібно перевірити порт зарядного пристрою вашого пристрою, якщо на ньому є інші матеріали, що блокують його, наприклад цвіль, волога, пил тощо, і вам доведеться його видалити. Ось кілька кроків, які ви можете виконати:

Крок 1: Вимкніть телефон і заряджайте його протягом декількох хвилин

Оскільки у вас закінчується заряд акумулятора, важливо знайти спосіб економії енергії. Ви можете вимкнути пристрій і підключити зарядний пристрій. Щоб переконатися, що він зарядить акумулятор, коли зарядний пристрій вставлений у зарядний порт пристрою, ви повинні уважно спостерігати, чи з'явиться логотип зарядного пристрою за замовчуванням, і нехай він заряджається протягом години або декількох годин.

Ви також можете перевірити зарядний пристрій, якщо на ньому немає пошкоджень, наприклад, якщо дріт не натягнутий або є видимі пошкодження. Ви також можете спробувати, якщо у вас вдома є інший пристрій, який використовує зарядний пристрій такого ж типу, підключіть зарядний пристрій до цього пристрою та спостерігайте, чи він заряджатиметься. Якщо нічого не відбувається, значить, час придбати новий зарядний пристрій. Однак, якщо пристрій заряджається, коли його вимкнено, то у пристрої виникає проблема із програмним забезпеченням. У цьому випадку може допомогти наступний крок.

Крок 2: Видаліть системний кеш та дані

Ми також не можемо відмінити можливість проблеми із програмним забезпеченням, особливо якщо ваш пристрій нещодавно завантажив оновлення. Найчастіше саме пошкоджені кеші та дані спричиняють такі серйозні проблеми. Отже, ви можете очистити системний кеш лише для того, щоб видалити всі старі файли, які могли спричинити конфлікт у системі. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 1. Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. Використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити опцію «стерти розділ кешу», і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Тепер спробуйте зарядити пристрій ще раз і уважно спостерігайте, чи є ознаки того, що пристрій заряджається. Шукайте такі знаки, як піктограма акумулятора в правій верхній частині екрана, або під час вимкнення пристрою з’явиться логотип зарядки за замовчуванням. Ви можете перейти до наступного кроку нижче, якщо після виконання цих кроків нічого не вийде.

Крок 3: Виконайте скидання заводських налаштувань пристрою

Зараз цей метод є останньою інстанцією для вирішення будь-якої проблеми, пов’язаної з програмним забезпеченням, але це необов’язковий метод, і ви можете нехтувати ним, якщо ви сумніваєтесь дотримуватися, оскільки він видалить всі ваші дані, що зберігаються на вашому пристрої. Він відновить ваш пристрій до заводських налаштувань за замовчуванням та видалить усі встановлені програми. Вам слід спочатку створити резервну копію важливих файлів, перш ніж продовжувати виконувати дії, або зберегти їх на SD-карті або на зовнішньому жорсткому диску. Ось кроки, як виконати загальне скидання Galaxy Note 5:

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться піктограми Налаштування.
 3. У розділі "Особисте" знайдіть і торкніться Резервне копіювання та скидання.
 4. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 5. Торкніться Скинути пристрій, щоб продовжити скидання.
 6. Залежно від використовуваного блокування безпеки введіть PIN-код або пароль.
 7. Натисніть Продовжити.
 8. Торкніться Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Завжди пам’ятайте, що ви завжди можете відвідати місцевий сервісний центр Samsung, якщо всі вищезазначені дії не вирішили проблему. Можливо, у вашому пристрої виникли проблеми з апаратним забезпеченням, а також є деталі, які потрібно замінити, лише сертифіковані технічні спеціалісти можуть допомогти вам це виправити.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.