7 найкращих програм для вимірювання децибелів для вимірювання рівня шуму

Сьогодні ми розглядаємо найкращу програму для вимірювання рівня децибел для вимірювання рівня шуму. Ви працюєте на гучній фабриці і хочете побачити, скільки пошкоджується вуха, коли ви «забудете» свої беруші? Можливо, ви часто відвідуєте стрільбище і хочете побачити, наскільки голосною буде ваша нова рушниця до сезону полювання?

Можливо, ви працюєте в гірничодобувній промисловості, де деяке обладнання може бути настільки гучним, що коли ви перебуваєте в певних районах, вам доведеться використовувати вушні та вушні беруші. Ви звукорежисер для концертів, аматорських колективів чи вашої церкви? Можливо, ви просто любите ходити на концерти і хочете знати, наскільки голосно там, де ви сидите?

Якою б не була ваша причина, ми впевнені, що таких людей ми не думали перераховувати тут; проте ми знаємо, що бажання знати, наскільки гучним є ваше найближче оточення, може бути нескінченним.

Ми також здогадуємось, що ви не хочете витрачати десь від 200 до 3000 доларів США або більше на інструмент, щоб задовольнити вашу цікавість. Маючи це на увазі.

Найкращі програми для вимірювання рівня децибела для вимірювання рівня шуму

найкраща програма для вимірювання децибел

1) Вимірювач звуку та детектор шуму

Потрапляючи під номер один, нам дуже подобається «Вимірювач звуку та шумовий детектор». Ця програма чудово графікує звук під час роботи у фоновому режимі на вашому пристрої; економити заряд акумулятора, оскільки екран не повинен бути постійно увімкненим. Єдина причина, через яку цей додаток потрапив настільки низько в наш топ-5, - це той факт, що він трохи переборює в рекламному відділі. Якщо це те, з чим можна жити, то не забудьте завантажити та спробувати сьогодні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

2) Вимірювач звуку - Вимірювач Децибела та Вимірювач шуму

На другому місці - «Вимірювач звуку - Вимірювач децибел та Вимірювач шуму». У цьому додатку ви знайдете можливість калібрувати, зберігати записи та інші параметри, які, як правило, можуть бути доступні лише у професійній програмі. Одна дійсно унікальна річ у цій програмі - це той факт, що ви можете заробляти монети, переглядаючи кілька відео; тоді ви можете використовувати ці монети для видалення реклами! Це один із способів отримати «професійний» додаток, не витрачаючи жодних із ваших зароблених грошей! Отримайте своє сьогодні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

3) Звукомір Pro

Далі у нас є фактичний додаток для професіоналів ... коли ця стаття була написана, “Sound Meter Pro” був перерахований нижче, ніж середній показник заправки на АЗС, який прийшов в 1,50 доларів. Хоча низька вартість сама по собі цілком варта програми без реклами; цей додаток також світить тим, що здається дуже точним навіть у порівнянні з професійними інструментами моніторингу дБ. Програміст додатків регулярно контролює зворотній зв'язок і заохочує електронну пошту з'ясувати, чому щось не працює цілком правильно. У них також є блог, де вони оновлюють користувачів будь-яку відповідну інформацію та відзначають обмеження цього додатка. Не забудьте перевірити цей додаток, завантажуючи його сьогодні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

4) Вимірювач звуку - Децибел

Наш вибір для четвертого найкращого дБ-метра - це “Вимірник звуку - Децибел”. Ця програма має чудовий користувальницький інтерфейс і кілька різних способів відобразити дБ, які вона читає. Додайте до цього можливості тримати екран під час моніторингу, відтворення паузи або оновлення запису; можливість калібрувати пристрій залежно від апаратного забезпечення телефону та багато інших опцій.

Тут у вас насправді є програма для вимірювання звуку професійного рівня з безкоштовною ціною. Насолоджуйтесь, завантажуючи його сьогодні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

5) Додаток аналізатора звуку

Для нашого підбору номер п’ять у нас є програма «Звуковий аналізатор». Дійсно, у цьому є стільки функцій, що вони повинні заряджатися… пощастило вам і нам, це безкоштовно! Навіть незважаючи на доступні функції, власник легко звертається за підтримкою і хоче пояснити, як використовувати певні функції в цьому додатку. Як і деякі інші програми, перераховані тут, цей додаток можна відкалібрувати до пристрою, на якому ви його використовуєте, надаючи вам набагато точніший звукомір. Хапай своє сьогодні!

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

6) Децибел - поріг

Далі у нас є Децибел - Поріг. Це дозволяє легко вимірювати шуми за допомогою вбудованого індикатора децибел (дБ) в режимі реального часу. На додаток до цього, він повинен показувати вам еталонне значення для кожного типу середовища, як рівень звуку, який ми знаходимось (тобто це звук напіввагона, що проїжджає повз, або чайника, що йде).

Цей насправді працює дуже добре, і він повинен працювати з більшістю телефонів. Для цього потрібно, щоб телефон принаймні працював під управлінням Android 5.0.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма для вимірювання децибел

7) Звукомір просто

Sound Meter Simple настільки ж простий, як і звучить. Завантажте цю програму, і вбудований зчитувач зможе показати вам, який рівень дБ у кімнаті. Він покаже вам рівень шуму та попередить вас про те, що небезпечно, а що добре.

Однак фактичної контрольної точки немає, за винятком опису програми.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок щодо найкращого додатка Decibel Meter

Більшість перелічених вище програм мають можливість калібрувати їх на своєму пристрої. Більшість людей не знають, що середній мікрофон телефону обмежений діапазоном 30-96 дБ (голос людини в середньому становить 40-60 ДБ.) Деякі мікрофони телефону починаються вище і закінчуються нижче. Для отримання найточніших результатів з будь-якою програмою, перерахованою вище, вам потрібно знати своє обладнання ... протестуйте його за допомогою фактичного вимірювача звуку та відкалібруйте вибраний вами додаток на свій телефон; роблячи це, ви можете отримати дуже точні результати в межах можливостей вашого телефону. Один із цих додатків може не замінити звукомір повністю, але може бути корисним, коли ви не хочете його перетягувати! Який би додаток ви не вибрали вище, удачі, і ми сподіваємось, він буде добре працювати для вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.