Як виправити свій Samsung Galaxy S8, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Це справді розчаровує, якщо новенький #Samsung Galaxy # S8, який ви щойно купили, не ввімкнеться з коробки. Деякі з наших читачів зв’язалися з нами щодо цієї проблеми, і хоча це може здатися серйозною проблемою, завжди існує ймовірність, що це просто щось, що ви можете виправити.

Зрештою, ми не вперше бачимо цю проблему. Насправді, коли Galaxy S7 (і S7 Edge) вийшов у минулому році, ми також отримували подібні скарги від деяких наших читачів.

Як виправити Galaxy S8 не вмикається

Ось 4 кроки, якими ви можете спробувати виправити свій телефон. Спочатку спробуйте примусово перезавантажити програмне скидання. По-друге, спробуйте зарядити телефон, щоб дізнатися, чи реагує він при підключенні. По-третє, спробуйте завантажити Samsung Galaxy S8 у безпечному режимі. Тоді, нарешті, спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення.

У цій публікації я розповім вам про те, як виконати деякі безпечні процедури усунення несправностей, які ви можете зробити до того, як повернути телефон у магазин і замінити його, якщо він все одно не ввімкнеться. Не хвилюйтеся, ми не пропонуємо речі, які потенційно можуть зіпсувати телефон; ми просто хочемо, щоб ви спробували робити те, що може допомогти нормально ввімкнути телефон.

Але перш за все, якщо у вас зараз виникають різні проблеми з телефоном, то я пропоную вам відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S8, оскільки ми вже почали надавати підтримку нашим читачам, яким належить цей пристрій. Ми розуміємо, що ваш телефон все ще абсолютно новий, і він повинен працювати бездоганно, але навіть Samsung не може гарантувати, що проблем не буде. Ми тут робимо те, щоб якнайкраще допомогти нашим читачам, тому, якщо ми не опублікували дописи про вашу стурбованість, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Усунення несправностей Samsung Galaxy S8, який не вмикається

Мета цього посібника з усунення несправностей полягає в тому, щоб ми одразу дізналися, чи може ваш новий пристрій Galaxy S8 все ще вмикатись і працювати нормально. Зазвичай у магазинах є 7-денний пільговий період, щоб замінити дефектні, без запитань, тому нам потрібно негайно переконатися, що ваш телефон хороший.

Зазвичай виробники злегка заряджають акумулятор нових пристроїв, щоб їх можна було негайно налаштувати з коробки, але завжди бувають випадки, коли вам дійсно доводиться заряджати телефон, перш ніж ви зможете ним користуватися. Ми вже стикались із ситуаціями, коли телефон під час першого завантаження аварійно завершив роботу і не міг більше вмикатись. Це проблема з прошивкою, і її легко виправити. Отже, у цьому посібнику ми спробуємо виключити одну за одною можливість, щоб ми знали, чи можемо ми щось зробити із телефоном, чи вам дійсно доведеться повернути його і замінити.

Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, як усунути несправності у своєму абсолютно новому Samsung Galaxy S8, який не вмикається ...

Крок 1: Виконайте процедуру примусового перезавантаження / м'якого скидання

Це має бути перше, що ви повинні зробити; це легко і безпечно. Це виключить можливість того, що прошивка телефону вийшла з ладу або проблема була спричинена незначними проблемами, пов’язаними із системою. Це еквівалентно процедурі витягу батареї, яку ми часто робили на телефонах зі знімним акумулятором. Galaxy S8 не має знімної користувачем батареї, тому Samsung розробив комбінований варіант для моделювання відключення акумулятора.

Для цього натисніть і утримуйте обидві клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 7 - 10 секунд. Припускаючи, що проблема справді була лише незначною проблемою мікропрограми, пристрій повинен запускатися нормально. Звичайно, продовжуйте спостереження, поки не переконаєтесь, що телефон працює ідеально, тому що, якщо ви стикаєтеся з гикавкою навіть після того, як телефон увімкнувся, не соромтеся замінювати телефон. Ви не хочете мати справу з будь-якими проблемами з новим, преміум-смартфоном.

Крок 2: Зарядіть телефон, щоб знати, чи реагує він при підключенні

Тепер, давайте виключимо можливість того, що акумулятор трохи не зарядився перед упаковкою, зарядивши телефон. Використовуйте оригінальний заряд, який постачався з основним блоком. Залиште телефон підключеним до мережі принаймні на п’ять хвилин, а потім перевірте, чи не відображається на екрані піктограма зарядки, і чи загоряється світлодіодний індикатор вгорі дисплея. Якщо відображаються обидва знаки зарядки, спробуйте увімкнути телефон через кілька хвилин заряджання. Він повинен увімкнутись нормально.

Однак, якщо жоден із цих ознак не відображається, це означає, що телефон не заряджається. На цьому етапі більше нічого не робіть, за винятком того, щоб повернути телефон до магазину та замінити його. Зовсім новий (і дуже дорогий) телефон повинен увімкнутись і зарядитися нестандартно. Якщо це не так, це дефект.

Якщо на телефоні відображаються ці знаки зарядки, і ви фактично бачите, як індикатор заряду акумулятора зростає у відсотках, а телефон все одно відмовляється ввімкнути, ви можете перейти до наступних кроків.

Крок 3: Спробуйте завантажити ваш Samsung Galaxy S8 у безпечному режимі

Все, що нам потрібно зробити, це оживити телефон, щоб ви могли ним користуватися, і хоча ми точно не знаємо, що заважає йому перевернутися, нам потрібно спробувати зробити те, що може допомогти йому завантажитися. Отже, на цьому кроці спробуйте перевірити, чи може він завантажитися в безпечному режимі, виконавши такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Видаліть програми, які викликають проблему.

Якщо телефон все ще не завантажується в цьому режимі, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення

Даремно стирати розділ кеш-пам’яті або скидати абсолютно новий телефон, але ми хочемо, щоб ви спробували перевірити, чи може телефон включити своє обладнання та успішно завантажитися в одному з режимів. У разі успіху ми знаємо, що апаратне забезпечення телефону в порядку. Однак, якщо він також не завантажиться в режимі відновлення, то можна з упевненістю припустити, що у вас є лимон, і вам потрібно відправити його назад і замінити. Але ось як ви завантажуєте телефон у режимі відновлення:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Home, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).

Після всіх цих кроків і після того, як ваш новий Galaxy S8 все ще не вмикається і не завантажується, у вас немає іншого вибору, як повернути його до магазину, де ви його придбали, і попросити заміни. Ви повинні зробити це до закінчення пільгового періоду.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.