Огляд MXQ Pro 4K Android TV Box - Вартість $ 35? | Хлопець-дроїд

Сьогодні на ринку є безліч телевізійних скриньок. Серед них відомі ті, що працюють на платформі Android. Це дає клієнтам виразну перевагу перед іншими телевізійними скриньками, завдяки універсальності платформи Android, яка надає доступ до тисяч програм та ігор, придатних для великого дисплея. Інша річ, яку слід враховувати при покупці Android TV box - це ціноутворення. Завдяки декільком виробникам на сьогоднішній день на ринку є телевізійні скриньки для Android з конкурентоспроможною ціною. Одним з них є MXQ Pro 4K Android TV Box, який видає чималий шум на ринку. З цінником має сенс уважніше розглянути цю пропозицію.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АМАЛЕНMXQ Pro 4K Android 7.1 TV Box S905X Quad-core Wi-Fi Embedded UHD 4K H.264 Media Center Smart OTT TV BoxПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

MXQ Pro 4K Android TV Box

Огляд MXQ Pro 4K Android TV Box - вартий 35?

MXQ Pro 4K

Особливості

Це область, де MXQ Pro 4K абсолютно не йде на компроміси. Він поставляється з чотирьохядерним процесором на тактовій частоті 2,0 ГГц, тоді як 5-ядерний графічний процесор обробляє ігрову частину цієї приставки. Він також постачається з 1 ГБ оперативної пам'яті, чого може бути достатньо для більшості додатків та ігор. Також є 8 ГБ власного сховища, що не викликає занепокоєння, оскільки компанія також пропонує три USB-слоти для підключення флешок та зовнішніх жорстких дисків.

Він також постачається з портом HDMI, що дозволяє підключати приставку до моніторів або телевізорів високої чіткості вдома. Більше того, периферійні пристрої, такі як клавіатури та миші, також підтримуються MXQ Pro 4K. На борту MXQ Pro 4 також є слот для SD-карти, що пропонує безліч варіантів підключення для клієнтів. Компанія пропонує підтримку Wi-Fi 2,4 ГГц за замовчуванням, що важливо для будь-якого потокового пристрою.

Як видно з назви, ця пропозиція також підтримує потокове передавання 4K за замовчуванням, що робить це одне з найдешевших 4K потокових ящиків, доступних на ринку сьогодні. Як і очікувалося, потокове передавання вмісту за допомогою платних та безоплатних послуг на цьому пристрої дуже просто.

Однак під час важких завдань графічного процесора приставка Android TV може зависати часом, наприклад під час гри в ігри з високою частотою кадрів. Компанія пропонує пульт дистанційного керування для MXQ Pro 4K, який може стати в нагоді. Пульт працює від 2 батарейок типу AAA, які прослужать досить довго, щоб ви забули про їх заміну. Однак компанія не пропонує батареї. Як правило, завжди рекомендується дістати акумуляторні батареї, щоб витягувати більше соку з кожної батареї.

Дизайн

Як і у випадку з більшістю телевізійних приставок Android, і цей також має досить невеликий форм-фактор, який обов’язково надасть вам багато вільного місця у вашому розважальному центрі. Конструкція тут пластична, хоча це точно не вплине на продуктивність або довговічність MXQ Pro 4K. Однак згаданий пульт дистанційного керування виглядає досить дешево і, безсумнівно, його можна зробити краще.

Компанія зазначає, що пульт виготовлений з використанням імпортних матеріалів, що сприяють шкірі, що також робить його стійким до поту Враховуючи ціну, за яку компанія продає цю пропозицію, дизайн пульта дистанційного керування - це те, що більшість може не помітити.

Компанія пропонує лише чорний MXQ Pro 4K, тому тут серйозно не вистачає варіантів кольорів. Однак ми не сподіваємось, що це стане порушенням для багатьох. З точки зору загального дизайну, приставка точно не є однією з найкращих. Компанія також забезпечує кабель HDMI та міцний адаптер живлення для живлення приставки. Коробка також постачається з автономним портом Ethernet на задній панелі, що допомагає встановити автономне підключення до Інтернету на пристрої.

Програмне забезпечення

Що стосується програмного забезпечення, компанія зазначає, що цей продукт працює на Android 7.1 Nougat. Це дуже прикро, оскільки Android 5.1 порівняно старіший на ринку, тоді як кілька інших телевізійних платформ Android пропонують Android 8.0 Oreo. Компанія використовувала власні модифікації інтерфейсу користувача, хоча писати додому ні про що. Це дуже ідентично тому, що ми бачимо на багатьох телевізійних скриньках Android, тому ви можете не здивуватися тут. Навряд чи компанія офіційно підтримуватиме оновлення Android, тому вам доведеться помиритися з Android 7.1 тут.

На щастя, ви зможете досить легко знайти всі свої улюблені програми або завантажити нові. Значки занадто кричущі, щоб хтось сподобався, і ми хотіли б більш мінімалістичний підхід. Однак ця думка суб'єктивна і може відрізнятися в залежності від кожної людини. Найкраще те, що ви завжди можете створити власну програму запуску з Play Store, що майже заперечує поганий інтерфейс.

Особливо важливим для MXQ Pro 4K є той факт, що його надзвичайно просто налаштувати, що є сферою, де програмне забезпечення безумовно заслуговує на кредит. Тут можна використовувати всі ваші улюблені програми для спілкування, такі як Skype, Facebook тощо, а також можна ініціювати відеодзвінки, якщо на моніторі / телевізорі встановлена ​​камера.

Продуктивність

Чотириядерний процесор на MXQ Pro 4K не витримує час потокової передачі, навіть порівняно швидко завантажується високоякісний вміст. Однак це, очевидно, може бути пов’язано з тим видом Інтернету, який ви маєте у своєму розпорядженні. Користувачам Kodi особливо сподобається ця пропозиція, оскільки вона може транслювати на Kodi, не пропускаючи удару. Більшість користувачів віддають перевагу дешевшим телевізійним скринькам для Android, насамперед, для потокової передачі вмісту за допомогою Kodi, і із задоволенням знає, що цим подбала компанія.

Важливо пам’ятати, що деякі постачальники послуг Інтернету можуть блокувати доступ до Kodi, тому користувачі, які все ще хочуть насолоджуватися вмістом таким чином, повинні встановити на своєму пристрої функціональний профіль VPN. Ви все ще можете транслювати вміст без заїкань від платних постачальників, таких як Netflix, Hulu, Amazon Prime Video та інших. Крім того, клієнти отримують підтримку аудіо TrueHD та DTS за допомогою телевізійної приставки, що робить це ідеальним рішенням для перегляду потужних блокбастерів. Якість зображення також кришталево чиста і гладка, хоча найкраще насолоджується телевізором 4K.

Хоча MXQ Pro 4K чудово підходить для потокового передавання та відкриття менших програм, він іноді може затриматись під час ігор, як ми вже згадували вище. Одним з кричущих недоліків тут є Bluetooth, а це означає, що ви не можете додавати ігрові контролери на ваш вибір до пристрою. На нашу думку, це стане менш привабливим для тих, хто шукає Android TV box виключно для ігор. Клавіатура та миші тут чудово працюють і можуть стати життєздатною заміною пульта дистанційного керування за замовчуванням, що постачається компанією.

Незважаючи на потужний чотириядерний процесор, MXQ Pro 4K не нагрівається, навіть під час ігор або потокового вмісту з максимальною роздільною здатністю. Це означає, що існують випадки перегріву та інші потенційні проблеми, які можуть виникнути на електронному пристрої.

Як це в порівнянні з конкурентами?

Важливо пам’ятати, що MXQ Pro 4K нагадує багато інших продуктів, які зараз перелічені на Amazon. Це робить його рівними умовами, незалежно від функцій, які вони пропонують. Однак важливо відзначити, що MXQ Pro 4K коштує значно дешевше, ніж деякі однакові суперники. Це дає йому виразну перевагу над конкурентами, а також очі від потенційних покупців. Тож само собою зрозуміло, що ця пропозиція є власною лігою, яка виступає проти конкурентів.

Висновок

Як бачите, ми зважили тут кілька факторів, таким чином дійшовши належного висновку. І я твердо впевнений, що MXQ Pro 4K - це винятковий пристрій, якщо ви використовуєте його лише для Kodi. Однак якщо ви шукаєте всеосяжний вікно потокового передавання, який працює практично з будь-якими послугами, рекомендується щось на зразок Amazon Fire TV. Слід зазначити, що різниця в цінах не надто велика між цією пропозицією та деякими іншими популярними потоковими коробками / стиками Android. Однак Kodi залишається одним із пріоритетів для кількох покупців, які купують одного з них, і MXQ Pro 4K вражає домашню роботу в цьому відділі.

Ігри та додатки теж чудово працюють, що дозволяє використовувати монітор або екран телевізора як збільшений дисплей смартфона / планшета. Оскільки це дешевий Android TV box, ви також знайдете багато вірусів та програм, які ви не встановили, хоча ви можете легко очистити їх від своєї системи.

Хоча можна було б вагатися, думаючи лише про 8 ГБ для зберігання програм, слот для SD-карти значною мірою вирішує цю проблему. Хоча Kodi поставляється з попередньо встановленою версією, ми не є великими шанувальниками надокучливих доповнень, які поставляються разом із нею. Але оскільки ви завжди можете скинути налаштування та почати з нової версії або взагалі перевстановити Kodi, це не повинно особливо хвилювати більшість користувачів.

За мізерну ціну в 34,99, MXQ Pro 4K Android TV Box, безумовно, варто подивитися. Однак якщо ви шукаєте більш потужну пропозицію, яка також може запропонувати ігри та кращу продуктивність графічного процесора, ви точно не знайдете її тут.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АМАЛЕНMXQ Pro 4K Android 7.1 TV Box S905X Quad-core Wi-Fi Embedded UHD 4K H.264 Media Center Smart OTT TV BoxПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.