Як виправити Amazon Shopping, який постійно падає на Samsung Galaxy Note 8 (прості кроки)

Що стосується покупок в Інтернеті через ваш телефон, то Amazon Shopping є найкращим додатком для багатьох. Однак, як і будь-які інші програми, завжди трапляються випадки, коли у них виникають проблеми, і серед телефону часто зустрічається збій, коли сила програми закривається самостійно або відображає помилку "На жаль, Amazon Shopping зупинився". Це стосується деяких наших читачів, які володіють Samsung Galaxy Note 8, тому нам доводиться вирішувати цю проблему, оскільки вони зв’язалися з нами за допомогою.

У цьому дописі я допоможу вам вирішити проблему, яка заважає вам користуватися Amazon Shopping. Це не та прошивка, з якою ми зіткнулись із такою проблемою, тому ми вже знаємо щось, що може допомогти її виправити. Якщо ви є одним із власників цього додатка або Galaxy Note 8 і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може пролити світло.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S8, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як виправити Galaxy Note 8 за допомогою програми Amazon Shopping, яка продовжує збій

По-перше, ця проблема, мабуть, незначна, але навіть якщо вона складніша, ніж здається, ви завжди можете позбутися цієї проблеми, видаливши Amazon Shopping з телефону - це ваша остання інстанція. Звичайно, ми хочемо позбутися проблеми, щоб ви могли продовжувати користуватися додатком для покупок в Інтернеті та зручно. Попри все сказане, ось що ви могли б зробити, щоб спробувати вирішити цю проблему ...

Перше рішення: перезавантажте Galaxy Note 8

Якщо Amazon Shopping розбився вперше з тих пір, як ви почали ним користуватися, можливо, проблема незначна внаслідок незначного збою в системі. Перш ніж щось робити, спочатку слід перезавантажити Galaxy Note 8. Це легко зробити, безпечно для вашого телефону та ефективно вирішувати проблеми, які виникають без видимих ​​причин або причин. Отже, натисніть цю кнопку живлення та перезавантажте телефон. Після цього і додаток все ще аварійно завершує роботу, спробуйте виконати Примусове перезавантаження. В основному він пропонує ті самі переваги, що і при звичайному перезавантаженні, але він є більш ефективним, оскільки оновлює пам’ять телефону, але імітує відключення акумулятора. Для цього одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення та утримуйте їх утримуваними протягом 10 секунд або до перезавантаження телефону.

Якщо проблема не зникне після цього, перейдіть до наступного рішення.

Друге рішення: Скиньте Amazon Shopping

Під скиданням я маю на увазі очищення кешу та даних. Це називається скиданням, оскільки воно повертає програму до налаштувань за замовчуванням, а також видаляє всі створені ними кеші та файли. Коли програма аварійно завершує роботу, можливо, один із використовуваних файлів пошкоджено, тому вам доведеться їх видалити. Після очищення кеш-пам’яті та даних система відтворить ці файли, щоб програма могла знову працювати належним чином. Ось як ви це робите:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Amazon Shopping .
 5. Торкніться Зберігання .
 6. Торкніться ОЧИСТИТИ КЕШ.
 7. Торкніться Кешовані дані .
 8. Торкніться ОЧИСТИТИ.
 9. Перезавантажте телефон, щоб оновити пам’ять.

Більшість проблем, пов’язаних із додатками, вирішено цією процедурою, тому, сподіваюся, це вирішено і вашими. Якщо після будь-якого випадку проблема продовжує існувати, тоді вам слід виконати наступну процедуру.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити Samsung Galaxy Note8, який постійно відображає помилку "На жаль, повідомлення зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 постійно відображає помилку "На жаль, Chrome зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 постійно вискакує помилка "На жаль, телефон зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note8 продовжує відображати помилку "На жаль, камера зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 відстає, зависає та відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]

Третє рішення: Видаліть Amazon Shopping і встановіть його заново

Бувають випадки, коли програми аварійно завершуються через проблеми сумісності з прошивкою, і ми частіше пропонуємо нашим читачам оновлювати програми, які мають проблеми, оскільки їх розробники, можливо, вже випустили оновлення. Однак існує кращий спосіб вирішити подібні проблеми - це видалити програму з телефону, щоб видалити всі її асоціації з прошивкою та іншими програмами, а також видалити всі створені або накопичені файли. Само собою зрозуміло, ви хочете стерти його сліди з телефону. І ось як ви це робите в цьому випадку ...

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. На головному екрані перейдіть: Налаштування > Програми .
 3. Торкніться Менеджер програм.
 4. Знайдіть, а потім торкніться Amazon Shopping .
 5. Торкніться УСТАНОВИТИ .
 6. Перегляньте сповіщення, а потім натисніть OK для підтвердження.
 7. Перезавантажте телефон, щоб оновити пам’ять та інші з’єднання.

Після перезапуску телефону настав час завантажити та перевстановити Amazon Shopping на свій телефон, і ось як ви це робите ...

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору або вниз, щоб відобразити всі програми.
 2. Торкніться Play Store .
 3. Введіть "amazon shopping" у вікні пошуку.
 4. Виберіть Amazon Shopping, а потім натисніть Install .
 5. Щоб продовжити, перегляньте необхідні дозволи програми, а потім натисніть Прийняти .

Майже впевнено, що будь-яке з цих рішень може вирішити цю проблему. Однак, якщо проблема заходить занадто далеко, то вам слід зробити ще одну річ.

Четверте рішення: Скиньте свій Galaxy Note 8

Скидання - це загальна процедура усунення несправностей, яка стосується багатьох проблем із телефоном. Оскільки проблема продовжує мішати вас після наведених вище процедур, вам доведеться прийняти рішення або вилучити програму зі свого телефону, і не використовувати її, або пройти клопоти щодо скидання налаштувань телефону для розміщення однієї програми.

Перед скиданням переконайтеся, що ви зробили резервну копію всіх своїх файлів і даних, оскільки вони будуть видалені, а потім видаліть свій обліковий запис Google з телефону, щоб ви не мали доступу до блокування. Потім виконайте ці кроки ...

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо вам важко видалити свій обліковий запис Google, виконайте наступну процедуру:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Я сподіваюся, що це працює для вас. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, залиште коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Дописи, які вам також можуть бути цікаві:

 • Samsung Galaxy Note 8 відстає, зависає та відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Додаток Twitter продовжує збій на Samsung Galaxy Note 8 [Посібник з усунення несправностей]
 • Facebook Messenger продовжує збій на Samsung Galaxy Note 8 [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 затримується під час запуску програми, вона почала працювати так повільно [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note8 постійно вискакує помилка "На жаль, Інтернет зупинився"
 • Samsung Galaxy Note8 постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]