Як виправити службовий обов'язок Сучасна війна продовжує руйнуватися Xbox One

Деякі користувачі Xbox One стикаються з проблемою збоїв під час гри в Call Of Duty Modern Warfare. Якщо ви один з них, то вам слід закінчити читати цей посібник, щоб знати, як з цим боротися.

Причини виходу з ладу Call Of Duty Modern Warfare

Якщо Call Of Duty Modern Warfare виходить з ладу щоразу, коли ви граєте в нього, є кілька факторів, які потрібно перевірити. Майте на увазі, що ігри Xbox іноді можуть виходити з ладу, і це нормально. Однак, якщо ваші випадки відбуваються частіше, вам слід глибше глибше дізнатися, що це спричиняє.

Ігровий диск зламаний.

Це одна з багаторічних причин, чому деякі ігри Xbox One можуть виходити з ладу, зависати або просто перестати працювати. Незважаючи на те, що ваша консоль Xbox One може переносити певний рівень серйозності подряпин, ваша гра може все одно час від часу виходити з ладу, якщо диск подряпаний.

Фізично пошкоджений або потрісканий ігровий диск може перешкодити вашій консолі повністю завантажити гру. У вашого Xbox One можуть бути невеликі шанси прочитати зламаний ігровий диск, але вам слід подумати про заміну диска, якщо гра частіше виходить з ладу.

Гра потребує оновлення.

Якщо CoD Modern Warfare раптово зупинився після того, як раніше працював нормально, вам слід перевірити, чи потрібна гра для оновлення, підключившись через Інтернет. Ця гра не дозволить вам грати в багатокористувацьку, якщо вона застаріла.

Програмне забезпечення Xbox One застаріле.

Деякі ігри можуть вийти з ладу, якщо програмне забезпечення Xbox One не оновлене. Якщо ви регулярно граєте в Інтернеті, на вашій консолі, ймовірно, встановлена ​​остання версія програмного забезпечення. Однак, якщо ви граєте лише в режимі офлайн, не забудьте завантажити оновлення програмного забезпечення безпосередньо з Інтернету.

Пошкоджений кеш Xbox.

Xbox One використовує набір тимчасових файлів, які називаються кешем, для швидшого виконання певних завдань, таких як завантаження ігор. Якщо цей кеш пошкоджено, ваш Xbox One може працювати неправильно або працювати дуже повільно. Вам потрібно буде оновити кеш Xbox, щоб перевірити, чи допоможе це вирішити цю проблему. Перевірте кроки, як це зробити нижче.

Перегрів консолі.

Якщо ваш Xbox One перестає працювати або часто виходить з ладу під час відтворення Modern Warfare, однією з причин, яку слід вивчити, є перегрів. Внутрішня температура вашого Xbox може швидко підвищитися, якщо недостатньо вентиляції або якщо несправність апаратного забезпечення впливає на деталі материнської плати.

Несправність консолі.

Якщо ваш Xbox One продовжує збій, граючи не лише в CoD Modern Warfare, але й в інші ігри, можливо, для цього є глибша причина. Зазвичай це означає, що консоль може мати апаратну помилку або пошкодження.

Як зупинити Call Of Duty Modern Warfare від збою

Нижче наведені можливі рішення, які ви можете спробувати виправити Modern Warfare від збоїв на вашому Xbox One.

 1. Очистіть ігровий диск.

  Якщо ви використовуєте ігровий диск, переконайтеся, що він чистий, протерши його м’якою тканиною перед тим, як вставити його. 

  Як уже згадувалося вище, подряпини і тріщини - насправді погані показники можливої ​​проблеми з ігровим диском. Якщо на вашому диску Modern Warfare багато подряпин або він тріснув, це може бути причиною його постійного збою.

  Спробуйте отримати новий диск або придбати цифрову копію гри, щоб вирішити проблему.

 2. Встановіть оновлення гри та системи.

  Оновлення ваших ігор та програмного забезпечення не лише вносить нові зміни, але й виправляє відомі помилки. Щоб ваш Xbox One автоматично завантажував та встановлював для вас оновлення, виконайте такі дії:

  -Натисніть кнопку Xbox на контролері, щоб відкрити Посібник.

  -Прокрутіть праворуч і виберіть Налаштування

  -Прокрутіть вниз, поки не побачите Оновлення та завантаження . Виділіть це.

  -На наступній сторінці встановіть прапорець Постійно підтримувати мою консоль та Оновлювати мої ігри та ігри .

 3. Оновіть системний кеш.

  Іноді оновлення системного кешу на Xbox One може вирішити проблему збоїв. У Xbox One у налаштуваннях немає можливості очистити кеш. Натомість для цього вам потрібно буде виконати повний цикл живлення. Ось як це робиться:

  -Вимкніть Xbox One.

  -Коли індикаторні лампочки на передній панелі Xbox One і сигнальна цегла консолі вимкнуться, від'єднайте цегельний блок із задньої частини консолі.

  -Зачекайте принаймні 30 секунд.

  -Підключіть блок живлення назад до свого Xbox One і увімкніть його.

  -Перевірте проблему.

 4. Перевірте наявність перегріву.

  Переконайтеся, що консоль Xbox та блок живлення мають хорошу вентиляцію, щоб мінімізувати перегрів. За задумом, система перезавантажиться, якщо її внутрішня температура досягла певної точки, щоб запобігти внутрішнім пошкодженням. Дайте консолі охолонути протягом години, вимкнувши її та відключивши від розетки. 

  Якщо продовжує відбуватися перегрів, може виникнути несправність апаратного забезпечення, яка спричиняє це.

Спробуйте іншу гру.

Спробуйте пограти в інші ігри, щоб побачити, чи вони теж не розбиваються. Якщо вони це роблять, то ваша консоль Xbox One має глибші проблеми. Ви можете спробувати скинути заводські налаштування Xbox, щоб вирішити проблему. Якщо ваші ігри все-таки аварійно завершують роботу після відновлення заводських налаштувань, вам доведеться відремонтувати консоль. Зверніться до корпорації Майкрософт, щоб призначити зустріч щодо ремонту.

Пропоновані показники:

 • Як виправити збій гри на PS4 | Не реагує і замерзає
 • Як виправити неповне встановлення Steam (3) | Не підключиться
 • Як виправити Steam вже запускає помилку | Не відкриється або не підключиться
 • Як виправити Steam Game не відкривається (відсутній виконуваний файл)

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.