Як виправити пошкоджену помилку даних на PS4

PlayStation - це популярна ігрова консоль, яка була вперше випущена в 2013 році. Найновішою версією цієї консолі є PS4 Pro, яка здатна грати в найновіші ігри у роздільній здатності 4K з більш високою частотою кадрів. Хоча це надійний пристрій, існують випадки, коли можуть виникати деякі проблеми, які можуть стати досить неприємними. Однією з таких проблем, яку ми вирішимо сьогодні, є пошкоджена помилка даних на PS4.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Як виправити пошкоджену помилку даних на PS4

Пошкоджена помилка даних може здатися страшною проблемою, але насправді це одна з найпростіших проблем. Здебільшого ця проблема, як правило, стосується даних гри, а не системних даних, і зазвичай ви бачите повідомлення про помилку з позначкою CE-34875-7 або NP-32062-3. Це трапляється, коли ви намагаєтесь встановити гру, і коли це трапиться, у вас залишиться гра, що не можна відтворити.

 1. Видаліть дані гри.

  Найшвидший спосіб вирішити цю проблему - це видалити файл даних гри.

  Для цього виконайте такі дії:

  -Перейдіть до сповіщень на головному екрані PS4.

  -Натисніть кнопку OPTIONS на контролері та виберіть Завантаження.

  -Звідси виділіть пошкоджені дані (сіра мініатюра з нерівною лінією через неї)

  -Натисніть кнопку OPTIONS, а потім видаліть дані.

  Протріть ігровий диск тканиною з мікрофібри, а потім спробуйте встановити його знову. Якщо ви встановлюєте завантажену гру, видаліть завантажений файл і спробуйте завантажити та встановити його знову.

 2. Відновіть базу даних PS4.

  Якщо проблема не зникне, перейдіть до відновлення вашої ігрової бази даних. Ось як:

  -Вимкніть PS4 повністю.

  -Коли пристрій вимкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпустіть його після того, як почуєте два звукові сигнали: один, коли ви натиснете спочатку, а інший приблизно через сім секунд.

  -Коли PS4 завантажиться в "Безпечний режим", підключіть контролер DualShock 4 до PS4 за допомогою USB-кабелю та натисніть кнопку PS.

  -Виберіть опцію “Відновити базу даних”.

  Дочекайтеся завершення процесу, а потім перезапустіть PS4.

Що робити, якщо ваша гра все одно не буде працювати?

Здебільшого виконання двох наведених вище рішень має бути достатнім для виправлення гри, яка не буде грати через пошкоджені дані. Якщо ваша гра все одно не зможе грати, причиною проблеми має бути зовсім інше.

Якщо у вас проблема з фізичною грою, можливо, причиною може бути брудний або пошкоджений ігровий диск, і ваш PS4 його не читає. Протріть ігровий диск чистою м'якою тканиною, перш ніж вставляти його на консоль.

Якщо гра, з якою виникла проблема, є цифровою копією, видаліть гру повністю, включаючи збережені файли гри, та повторно встановіть гру.

Пропоновані показники:

 • Як грати в ігри Steam в режимі офлайн / відсутність Інтернету Офлайн-режим | НОВЕ 2020!
 • Як виглядати в режимі офлайн у Steam | ШВИДКИЙ І НОВИЙ підручник 2020!
 • Як скинути або змінити пароль Steam | ШВИДКИЙ І НОВИЙ підручник 2020!
 • Як замінити або змінити електронну адресу Steam | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.