Що робити з вашим Samsung Galaxy S8, який не заряджається?

Проблеми з зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, про які повідомляють власники Samsung Galaxy S8. Були ті, хто скаржився на повільну зарядку, а також ті, хто повідомляв, що їх пристрої більше не заряджатимуться.

Нижче наведено основні процедури виправлення неполадок, які потрібно зробити, щоб спробувати вирішити проблему. Але метою цього посібника з усунення несправностей є просто виділити проблему та виключити найпоширеніші можливості. Після виключення будь-якої можливості, і проблема не зникне, ви зможете доставити телефон до сервісного центру.

Крок 1: Примусово перезапустіть Galaxy S8

Обов’язково спочатку виконайте цю процедуру, оскільки є випадки, коли проблеми із заряджанням спричинені збоями в системі. Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд. Ваш пристрій перезавантажиться нормально, а після цього підключіть телефон до зарядного пристрою, щоб перевірити, чи заряджається він.

Крок 2: Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій та кабель

Перш ніж переходити до інших процедур усунення несправностей, переконайтеся, що використовуєте оригінальний зарядний пристрій та кабель. Сторонні зарядні пристрої можуть сказати вам, що вони мають той самий вихід, що і оригінальний зарядний пристрій, але вони насправді цього не роблять. Використовуючи зарядний пристрій OEM та кабель, ви вже вирішили проблему.

Крок 3: Перевірте наявність можливих пошкоджень рідини

Завжди пам’ятайте, що електрика та вода погано змішуються, і якщо є ознака того, що на телефоні є якісь пошкодження рідини, ви завжди можете очікувати, що телефон може не заряджатися. Якщо в порту зарядного пристрою є волога, ви можете отримати попередження про «виявлення вологи». Можливо, вам доведеться також перевірити індикатор пошкодження рідини, щоб побачити, чи він спрацював; вийміть лоток для SIM-карти та загляньте у гніздо для SIM-картки. Якщо LDI став червоним, рожевим або фіолетовим замість білого, то він спрацював. Зрозуміло, що ваш телефон пошкоджений рідиною.

Крок 4: Вимкніть телефон і зарядіть його

Переконавшись, що на телефоні немає пошкоджень рідини, вимкніть його та підключіть до зарядного пристрою. Якщо з мікропрограмою та апаратним забезпеченням немає проблем, телефон заряджатиметься, коли все буде вимкнено. Звичайний значок зарядки може відображатися на екрані, а світлодіодний індикатор засвітиться.

Крок 5: Донесіть телефон до сервісного центру

Виконавши всі ці кроки, і ваш телефон все ще відмовляється заряджатись, пора принести його в магазин і дати технічному персоналу виконати деякі тести. Повторіть те саме, якщо пристрій нагрівається при підключенні до зарядного пристрою або якщо є ознаки пошкодження рідини. Вирішувати проблеми з телефоном з пошкодженням рідини небезпечно, ви просто не знаєте, що буде далі.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.