7 найкращих ігор, як Rimworld | Хлопець-дроїд

Ludeon Studios вже деякий час дуже наполегливо працює над Rimworld, але у нас все ще є кілька улюблених ігор, таких як Rimworld, в які багато людей люблять грати. Гра фактично залишається з раннім доступом протягом багатьох років, і тому, ви можете подумати собі, що ця гра має жахливе майбутнє. Навпаки, Rimworld живий і здоровий, і у нього світле майбутнє. Це частково завдяки спільноті навколо, з великою кількістю моддерів та доповнень, які дозволять зберегти цю гру надовго. Але з часом ви можете втомитися від Rimworld і вирішити, що бажаєте чогось нового.

Чи є там ігри на кшталт Rimworld? Багато Дотримуйтесь інструкцій нижче, оскільки ми склали список ігор, які можуть вас зацікавити, якщо вам сподобався Rimworld. Отже, без зайвих сумнівів, ось вони:

Кращі ігри, як Rimworld

такі ігри, як Rimworld

1) Судження: Виживання Апокаліпсису

Незважаючи на грізну назву, Судження - це досить унікальний та приємний заголовок, який ставить гравця в середину апокаліпсису. Ви виявляєте кількох вцілілих і розробляєте план побудови форту подалі від божевілля, намагаючись врятуватись від демонів.

Ви повинні продовжувати дослідження, спрямовані на те, щоб захистити себе та своїх людей у ​​безпеці та прихованості від демонів; однак, остерігайтеся власного процвітання у цьому світі - якщо ви станете настільки великим, що не зможете залишатися прихованим, вас швидко знайдуть і покарають демони.

Придбайте зараз: Steam

такі ігри, як Rimworld

2) Карликова фортеця

Складність цього заголовка надзвичайна; однак, якщо зрозуміти, ця гра може бути такою, на яку ви певний час будете дивитись. Ретельно керуйте життям свого народу, і ви можете просто виявити, що Гномова фортеця - це набагато більше, ніж просто складна гра. З усіма посібниками та порадами, які ви можете знайти в Інтернеті, у вас не повинно виникнути проблем.

Карликова фортеця дозволяє вам будувати і будувати карликові фортеці, для яких ваші гноми виживуть і процвітатимуть. Подібно до rimworld та кількох інших назв у цьому списку, ви повинні бути розумними щодо того, як ви керуєте своїми ресурсами та використовуєте їх. Побудуйте в глибинах землі, виготовляючи та будуючи масивну цитадель, яка затьмарить будь-яку іншу фортецю.

Отримайте зараз: Карликова фортеця

такі ігри, як Rimworld

3) кисень не входить

Oxygen Not Included насправді надзвичайно схожий на Rimworld. Кисень, який не входить, надходить з іншої точки зору; однак передумова по суті однакова. Як і Rimworld, Oxygen Not Included дає гравцеві повний контроль над своєю колонією. Потрапивши в чужий світ, ви повинні переконатися, що ваша колонія виживає та процвітає.

Переконайтеся, що ви використовуєте логіку під час побудови своєї бази, оскільки існує багато змінних, які слід враховувати, і хвороба - лише одна з них. Складність цієї гри може бути відкладеною, але дизайн та думки, які ввійшли в цю чудову гру, - це те, що можна легко оцінити. Кисень, що не входить, надає вам чудову можливість насолоджуватися управлінням новою колонією у надто великій мірі.

Придбайте зараз: Steam

такі ігри, як Rimworld

4) Теорія космічних кораблів

Завдяки унікальній концепції та приємній механіці, ви можете виявити, що Теорія «Зоряних кораблів» вносить дуже цікавий поворот у науково-фантастичний жанр. Подорожуючи надзвичайно величезною темрявою космосу, ви повинні продовжувати виживати і рятуватися від жахів Всесвіту.

Вам також доведеться постійно будувати та модернізувати свій корабель, щоб прийняти нові загрози. Під час подорожі обов’язково збирайте ресурси шляхом видобутку астероїдів за допомогою шахтного лазера. З користувальницьким інтерфейсом, який пропонує велику кількість опцій, ви можете почати з певної плутанини, але, продовжуючи гру, вам слід швидко зрозуміти і зрозуміти теорію Зоряного корабля.

Придбайте зараз: Steam

такі ігри, як Rimworld

5) Civitatem

У Чивітатемі у ваше село було здійснено набіг, і все, що було корисно, підкладено факелу. Не маючи жодної надії на виживання та надії на повернення, ви та вижилі подорожуєте далеко на схід, маючи намір відновити свій загублений дім. Civitatem пропонує середньовічний симулятор міського будівництва, що дозволяє проектувати та створювати власне місто, для якого можна вижити.

Керуйте ресурсами та переконайтеся, що ви та ваші люди запаситеся достатньою кількістю їжі на зиму, бо взимку зерно не буде рости, а також багато тварин, які блукають холодом. Потрапивши у всезнаюче положення, подібне до Rimworld, ви отримуєте фізичний аватар на відміну від Rimworld. Поки Civitatem все ще розробляється, виглядає багатообіцяючим.

Придбайте зараз: Steam

такі ігри, як Rimworld

6) Гноморія

Gnomoria - ще одна гра в управлінні селом у пісочниці. Вам доручають допомогти маленькій групі гномів знайти притулок, створити село і врешті-решт процвітати у жвавому королівстві. Гра справді пісочниця, тому що все, що ви побачите, можна розбити та відновити в іншому місці - небо - це межа.

Ви зможете багато чого зробити, щоб налаштувати своє власне царство - ви можете створювати предмети, будувати споруди, встановлювати пастки та копати глибоко під землею у пошуках дорогоцінних ресурсів, щоб допомогти вашим гномам пережити суворий світ. Але будьте стомлені - вам також доведеться захищати своє королівство від вторгнення ворогів.

Гноморія - це процедурно сформований світ, тому кожна нова карта інша - вони не однакові. Графіка не надто детальна, оскільки вона має більше ретро-стилю.

Придбайте зараз: Steam

6) StarSector

StarSector - це ще одне, на що варто подивитися. Запущена в 2018 році, ця гра на космічному симуляторі - це відкритий світовий одиночний космічний бій, рольова гра, розвідка та економічна гра. Ви візьмете на себе роль космічного капітана, який шукає удачу і славу - як ви досягнете цих засобів, все залежить від вас.

Гра все ще розробляється, тому, звичайно, не все закінчено. Тим часом ти все ще можеш зіграти його. Зараз є декілька основних доступних функцій:

  • Пілотуйте свій корабель у 2D-бою зверху вниз
  • Командуйте своїм флотом у тактичних боях
  • Отримайте досвід, щоб підвищити свої вміння
  • Детальна механіка космічного бою
  • Налаштуйте вивантаження корабля перед боєм
  • Наймайте офіцерів для надання бонусів за майстерність, пілотування допоміжних кораблів та нагляду за вашими операціями
  • Дослідіть зруйновані війною зоряні системи
  • Використовуйте події для торгівлі товарами з метою отримання прибутку
  • Завоюйте прихильність або зневагу могутніх фракцій
  • Відкривайте нові світи та рятуйте загублені місця

У цьому є вже багато, багато для того, щоб зайняти вас, але очікуйте нових оновлень, які роблять гру ще більш цікавою.

Придбайте зараз: StarSector

Вирок таким іграм, як Rimworld

Rimworld аж ніяк не мертвий, і він, очевидно, не вмирає, оскільки там є безліч ігор, натхненних Rimworld створити щось фантастичне, як бачите. Ми показали вам деякі з наших улюблених, але чи є у вас такі улюблені ігри, як Rimworld? Звук вимкнено в розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.