Акумулятор Galaxy S8 швидше розряджається після оновлення [посібник з усунення несправностей]

Ми починаємо помічати, що зростає число власників # GalaxyS8, які помічають коротший час автономної роботи на своїх пристроях після встановлення оновлень Android. На даний момент ми все ще збираємо більше інформації про те, якими можуть бути ці оновлення, але тим часом ми вирішили також вирішити проблему, створивши список прийомів, які можна зробити, щоб мінімізувати розряд акумулятора.

Як уповільнити швидкість розряду батареї на вашому S8

Хоча заголовок цієї статті, мабуть, припускає, що розряд батареї відбувається після оновлення, за цим є й інші фактори. З одного боку, проблема розряду акумулятора може бути спричинена різними факторами. Ми точно знаємо, що це відбувається з оновленням або без нього. У багатьох випадках низька продуктивність акумулятора пов’язана з відсутністю розуміння того, як працює Android в цілому, і тим, як акумулятор на основі літію, такий як у вашому S8, виробляє та розряджає енергію. Ми також точно знаємо, що багато користувачів Android просто недостатньо мудрі, щоб мінімізувати споживання батареї на своєму пристрої. Певним чином, використання батареї зазвичай зводиться до звичок користування. Деякі важкі користувачі, тоді як інші використовують свої пристрої лише для основних функцій. У цій короткій статті ми розповімо вам трюки, як продовжити час автономної роботи вашого S8.

Рішення No1: Очищення системного кешу S8

Незалежно від того, чи є у вас проблема чи ні, регулярно очищати системний кеш телефону завжди корисно. Це тому, що він може відносно легко пошкодитися, що може призвести до збоїв. Очищення розділу кешу, де зберігається системний кеш, також мінімізує помилки, пов'язані з оновленням. Якщо ви ще не пробували, ось як це зробити:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Рішення No2: зниження яскравості екрану

Екран Galaxy S8 виглядає більш привабливим, коли він яскравий. Справа в тому, що чим яскравіший екран, тим більше ударів займає ваш акумулятор. Щоб уникнути мінімізації непотрібної втрати енергії, подумайте про зниження яскравості екрану до рівня, який вам комфортний. Вам не потрібно тримати екран неяскравим; просто експериментуйте з мінімальною яскравістю, не напружуючи очі.

Рішення No3: Видаліть програми, які постійно працюють у фоновому режимі

Якщо ви не знали, однією з головних причин, чому батарея смартфона швидше розряджається, є програми. Це справедливо, чи є у вас Android, iOS або будь-який інший смартфон. Чим більше додатків ви встановите, тим більша ймовірність того, що один або декілька з них постійно висмоктують ваш акумулятор. Якщо вам постійно потрібен триваліший час автономної роботи, радимо перевірити свої програми, щоб побачити, який з них є енергоємним. Існує вбудований додаток, за допомогою якого можна виконати це завдання. Щоб відкрити його, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Обслуговування пристрою.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Натисніть кнопку ВИКОРИСТАННЯ БАТАРЕЇ.
 5. Відтепер ви зможете приймати зважене рішення, які програми видаляти, щоб на вашому пристрої було можливо заряд акумулятора.

Деякі посібники з усунення несправностей рекомендують встановити інший додаток, щоб отримати ту саму основну інформацію, яку ви бачите в розділі Технічне обслуговування пристрою. Будь ласка, не роби цього. Як мінімум, такі додатки дадуть вам лише дрібні або непотрібні дані при додаванні до проблеми розряду батареї, оскільки їм потрібно регулярно контролювати роботу системи.

Рішення No4: Змініть роздільну здатність екрана

Що стосується великих екранів, то більш висока роздільна здатність може значно покращити якість фотографії чи відео, що відображається. Однак при такому порівняно меншому розмірі екрану використання низької роздільної здатності навряд чи помітно. Ваш S8 має три варіанти роздільної здатності, якими ви можете скористатися, і якщо вибрати найвищий з них, це може значно споживати більше заряду акумулятора. Спробуйте вибрати найнижчий з можливих, і ми можемо вас запевнити, що ваші фотографії та відео все одно будуть виглядати чудово.

Щоб змінити роздільну здатність екрана, просто перейдіть до Налаштування> Дисплей> Роздільна здатність екрана .

Рішення №5: Вимкніть невикористані мережеві служби

Вимкнення Wi-Fi або стільникових даних, коли вони не використовуються, також може допомогти. Якщо ви перебуваєте в районі з поганим покриттям мережі, подумайте про те, щоб увімкнути режим польоту, щоб система не регулярно перевіряла ефір на наявність сигналів вашого оператора. Це нескінченне сканування може призвести до оподаткування акумулятора, тому, дозволивши пристрою зробити перерву, ви, безсумнівно, зможете добре відпочити.

Те саме стосується Bluetooth. Вимкнути його розумно, особливо якщо вам не потрібно, щоб він постійно працював, це може заощадити багато енергії. Якщо ви ввімкнули сканування пристрою поблизу, не забудьте також вимкнути його. Сканування пристрою поблизу - це функція, яка дозволяє вашому пристрою постійно шукати інші пристрої Bluetooth, навіть якщо перемикач Bluetooth уже вимкнено.

Рішення No6: Не використовуйте Завжди на дисплеї

Незважаючи на те, що Always On Display (AOD) має своє місце у вашому S8, це може сприяти швидкому розряду батареї протягом дня. Якщо ви думаєте, що незабаром ви не зможете зарядити свій S8, вимкнення AOD може бути розумним.

Рішення No7: Позбудьтесь помічників

У Galaxy S8 є принаймні 2 помічники - Bixby та Google Assistant. Зважаючи на характер свого завдання, ці програми завжди слухають і чекають ваших команд, які можуть споживати не лише акумулятор, а й стільникові дані. Для багатьох користувачів обидва вони марні, тому, якщо ви не використовуєте їх або когось із них стільки, ми пропонуємо вам відмовитися від них.

Рішення No8: Припиніть користуватися телефоном!

Без жартів. Серйозно, просто перестаньте користуватися телефоном, особливо якщо у вас попереду довгий день, і зарядка може бути неможливою.

Багато користувачів, здається, не можуть зупинити бажання повозитися зі своїм пристроєм і після оновлення. Ми знаємо, що в природі людини досліджувати все нове, що включає найновіші пропозиції Android, але в цьому випадку намагайтеся бути розумними і просто керувати собою.

Рішення No9: Використовуйте режим енергозбереження

Режим енергозбереження - це зручний спосіб різко зменшити споживання енергії вашого S8. Енергозберігаючий режим працює, налаштовуючи в системі ряд речей, таких як зменшення яскравості екрану, уповільнення процесора, обмеження мережевої діяльності, серед іншого. Якщо ви потрапили в погану ситуацію, а до наступного заряджання вистачить години, використання режиму енергозбереження - хороший вибір для вас.

Ви все одно повинні мати можливість надсилати та отримувати MMS, здійснювати дзвінки та підключатися до Інтернету в цьому режимі.

Щоб отримати доступ до режиму енергозбереження, просто перейдіть до Налаштування> Обслуговування пристрою> Акумулятор .

Рішення No10: Тримайте екран вимкненим

Якщо ви не можете допомогти користуватися телефоном, вимкнувши його, або якщо режиму енергозбереження недостатньо, щоб продовжити заряд акумулятора, спробуйте тримати екран вимкненим, щоб заощадити більше енергії. Пам’ятайте, що кожного разу, коли екран вмикається, вся система остерігається ваших входів. Це означає, що ви марно витрачаєте заряд акумулятора.

Рішення No11: заводські налаштування вашого S8

Якщо акумулятор вашого S8 все одно розряджається швидше порівняно з тим, коли оновлення не було встановлено, спробуйте витерти пристрій, щоб перевірити, чи може повернути всі налаштування програмного забезпечення до стандартних.

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити стерти дані / скинути заводські налаштування .
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено всі дані користувача .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.