Як виправити телефон Android, який не відображався на комп'ютері

Одним з найшвидших методів передачі вмісту з телефону Android на ПК або навпаки є підключення обох пристроїв за допомогою USB-кабелю. Велику частину часу з’єднання працює безперебійно, проте бувають випадки, коли комп’ютер не розпізнає телефон. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо телефон Android, який не відображається на ПК.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити телефон Android, який не відображався на комп'ютері

Перш ніж виконувати будь-який із рекомендованих кроків з усунення несправностей, перелічених нижче, найкраще перезавантажити комп’ютер та телефон Android. Ця дія оновлює операційну систему та видаляє всі пошкоджені тимчасові дані, які можуть спричинити проблему.

Спробуйте використати інший шнур USB

Одним із найпоширеніших факторів, який може спричинити цю проблему, є несправний USB-шнур, тому спочатку слід усунути цю можливість.

  • Підключіть телефон до комп’ютера за допомогою іншого шнура USB.
  • Спробуйте підключити телефон до іншого порту USB.

Перевірте, чи телефон Android не відображається на ПК, все ще не виникає проблема.

Очистіть порт USB

Бруд або сміття, які можуть застрягти в порту USB комп'ютера, можуть перешкодити встановленню будь-якого з'єднання між телефоном і комп'ютером. Щоб перевірити, чи не саме це спричиняє проблему, слід перевірити USB-порт комп'ютера та телефону, і якщо ви виявите сміття, ви можете видалити це за допомогою зубочистки. 

Перевірте, чи телефон Android не відображається на ПК, все ще не виникає проблема.

Перевірте режим підключення

Коли ви підключите телефон Android до комп’ютера, буде доступно кілька режимів підключення. Обов’язково виберіть MTP, Transfer Files або Device File Manager.

  • Підключіть пристрій до ПК.
  • На телефоні розтягніть вікна сповіщень і виберіть MTP select. Залежно від виробника, ця опція може мати різні назви, наприклад Передати файли або Диспетчер файлів пристроїв.

Перевірте, чи телефон Android не відображається на ПК, все ще не виникає проблема.

Оновіть драйвер MTP

Слід перевірити, чи правильно ідентифікований телефон комп’ютером. Перейдіть до Панелі управління та перейдіть до Пристрої та принтери. Якщо вам вдалося знайти ім’я вашого пристрою Android, з’єднання MTP працює належним чином. Якщо ваш пристрій має назву MTP або Unspecified, вам доведеться оновити деякі драйвери.

  • Клацніть правою кнопкою миші на кнопці "Пуск", а потім натисніть "Диспетчер пристроїв"
  • Розгорніть Портативні пристрої та перевірте, чи знаходиться там Ваш пристрій. Якщо воно не містить справжнього імені вашого пристрою або воно має жовтий знак оклику, клацніть на ньому правою кнопкою миші та натисніть Оновити драйвер.
  • У вікні оновлення драйвера тепер буде запропоновано або шукати драйвер автоматично, або переглядати його на комп’ютері вручну. Виберіть останнє.
  • Клацніть на “Дозвольте мені вибрати зі списку драйверів пристроїв на моєму комп’ютері”.
  • Клацніть на MTP USB Device, щоб виділити його, а потім натисніть Next.
  • Старий драйвер слід замінити новим. Зачекайте, поки процес закінчиться. Тепер ваш пристрій Android слід розглядати як мультимедійний пристрій у Менеджері файлів.

Перевірте, чи телефон Android не відображається на ПК, все ще не виникає проблема.