Вирішення проблеми з розрядом акумулятора в Galaxy Note 5, інші проблеми, пов'язані з енергоспоживанням

Примітка 5

Рішення Samsung зробити батарею нового Galaxy Note 5 незнімною, як і у серії Galaxy S6, є одним з найбільших вимкнень для цього інакше чудового смартфона. Багато давніх користувачів Samsung виявили, що дизайн цієї угоди невигідний. Той факт, що нічого особливо не зроблено для поліпшення ємності акумулятора та вирішення проблеми постійного розряду батареї, лише погіршує ситуацію. У нашому сьогоднішньому дописі розказано про деякі проблеми з живленням, надіслані нам деякими членами спільноти GalaxyS2.

 1. Проблема з розрядом акумулятора на абсолютно новому Galaxy Note 5
 2. Пошкоджений водою Galaxy Note 5
 3. Galaxy Note 5 випадково перезавантажується
 4. Galaxy Note 5 постійно отримує спливаючі вікна Power Sharing та Samsung Gear VR
 5. Що впливає на швидке споживання батареї у Galaxy Note 5

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.


Проблема No1: Проблема з розрядом акумулятора на абсолютно новому Galaxy Note 5

У мене є своя Примітка 5 вже менше місяця. Час роботи від акумулятора був чудовим. Я б заряджав його лише один раз на день і дуже усвідомлюю, що виймаю його із зарядного пристрою, коли він досягне 100%. Зазвичай я заряджаю його перед сном, потім відключаю від мережі та перекладаю в режим польоту під час сну. Коли я прокидаюся через 7-8 годин, телефон втрачає лише близько 4% часу автономної роботи. Ну нізвідки, кілька днів тому я зробив свою звичну рутину, перевів телефон у режим польоту і ліг спати. Коли я прокинувся, телефон втратив близько 50% часу автономної роботи. Я думав, можливо, це було одноразово, але потім це повторилося вчора ввечері.

Я не встановлюю багато програм. у мене немає ігор і навіть додатків у соціальних мережах. І, чому зміни з нізвідки, особливо в режимі польоту! Єдина річ - це чотири дні до цього, я завантажив додаток Hobby Lobby. Але з тих пір я його видалив, але, здається, батарея все ще розряджається досить швидко. Чи варто мені повертатися до Verizon, як я вже сказав, що ледве отримав цей телефон 22.11., А сьогодні 12/17. - Мері

Рішення: Привіт, Мері. Ми вважаємо, що у Вашій Примітці може існувати ще одна програма, яка спричиняє проблему розряду акумулятора. Замість того, щоб увімкнути режим польоту, спробуйте перезавантажити телефон у безпечному режимі перед сном і спостерігайте за ним 2 ночі. Якщо акумулятор працює нормально, то це свідчить про те, що винен один із ваших додатків. Ось кроки для перезапуску телефону в безпечному режимі:

 • Повністю вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Як тільки з’явиться повідомлення “Samsung Galaxy Note5”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 • Телефон перезапуститься, але натискайте кнопку Vol Down.
 • Після того, як телефон закінчить перезапуск, у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення «Безпечний режим».
 • Тепер ви можете відпустити кнопку зменшення гучності.

Ви також хочете відновити заводські налаштування телефону перед тим, як запитувати про заміну. Майте на увазі, що телефон, що замінює, вже не є абсолютно новим, і у нього також можуть бути свої проблеми. Виправити цю проблему на новому телефоні краще, ніж отримати відремонтований блок. Поки не виникає жодної проблеми з апаратним забезпеченням, відновлення заводських налаштувань повинно легко вирішити проблему розряду акумулятора. Ось як це зробити:

 • Повністю вимкніть Samsung Galaxy Note 5.
 • Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 • Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 • Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Так - видалити всі користувацькі дані» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 • Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Проблема No2: Galaxy Note 5, пошкоджений водою

Я випадково впустив свою Примітку 5 у відро з водою. Після перших декількох хвилин після того, як я висушив його, коли я ввімкнув його, екран блимав різними кольорами. Потім, давши пару годин, все працює нормально, але з декількома проблемами. Ці проблеми полягають у тому, що і камери спереду, і ззаду туманні, сканер відбитків пальців не працює, а кнопка додому (збоку) більше не працюватиме, тому важко вимкнути телефон, а також виграв сенсорний екран ' т працює, якщо я не використовую S-Pen.

Чи можу я все-таки це виправити самостійно, чи мені потрібно йти в ремонтну майстерню? Чи змогла б ремонтна майстерня взагалі виправити камеру та кнопку? Спина незнімна, що може ускладнити ситуацію. - Джек

Рішення: Привіт Джек. Ми не рекомендуємо відкривати сам телефон, особливо якщо ви не виправляєте електроніку на життя. На даний момент не можна сказати, який компонент пошкоджений. Також не рекомендується вмивати змочену водою електроніку, оскільки це може лише посилити початкові пошкодження.

Зараз найкращим варіантом є принести пристрій в ремонтну майстерню і дозволити професіоналам перевірити та впоратися з ситуацією. Майте на увазі, що якщо пошкодження великі і зачепило багато компонентів логічної плати, телефон, швидше за все, не працює.

Подібне читання: Що робити, якщо у вас є телефон Android з пошкодженням водою

Проблема No3: Galaxy Note 5 випадково перезавантажується

Мій Galaxy Note 5 (з бездротовою мережею Verizon) іноді (але рідко) раптово вимикається з батареї до 60%, а при повторному увімкненні час автономної роботи становить лише 20%. Інша проблема полягає в тому, що кожного разу (якщо я не ставлю його відразу заряджатись) батарея опускається до 20%, вона падає до 10%, потім 3%, а потім гине протягом 1-3 хвилин.

Кожного разу, коли в будь-якому з цих випадків телефон починає нагріватися трохи нижче і трохи лівіше (якщо ви дивитесь на задню панель телефону) камери, і знову, я повинен вийняти і перевстановити акумулятор або зарядити його щоб увімкнути його.

Крім того, щоразу, коли я роблю фотографії (незалежно від того, чи зберігається це на пристрої чи на зовнішній пам’яті), а заряд батареї становить менше 31%, гарантовано вимикається. Іноді, але рідко, він вимикається після фотографування з більшим зарядом. Я зробив усі рішення і скинув телефон до заводських налаштувань. Перш ніж завантажувати будь-які програми після відновлення заводських налаштувань, я хотів перевірити, чи все ще це робилося, і це робилося. Я спробував перекалібрувати акумулятор і нічого. Я використовую програмне забезпечення Verizon.

Я помітив істотну різницю в часі автономної роботи після оновлення 5.0.1. Єдине, що мені залишилось зробити, це запустити інший ROM, але я цього не зробив, бо не впевнений у процесі його встановлення.

Дякуємо за допомогу заздалегідь. - Педро

Рішення: Привіт Педро. Ваш телефон може мати рідкісну проблему з керуванням живленням, коли система в електронному пристрої більше не працює належним чином, змушуючи її випадково перезавантажуватись. Оскільки ви вже намагалися виконати скидання до заводських налаштувань, наступне найкраще - просто попросити про заміну у Verizon.

Проблема No4: Galaxy Note 5 постійно отримує спливаючі вікна Power Sharing та Samsung Gear VR

Привіт. Тому сьогодні, коли я був на роботі, я постійно отримував цей екран на своєму телефоні, вітаючи Samsung Gear VR. Я думав, що, можливо, хтось на моїй роботі намагався підключити свій телефон, і, можливо, він піднімав мій. Тож пару годин потому, коли я вдома, я постійно отримую це спливаюче вікно із повідомленням про розподіл енергії (я вважаю, це все), і я не знаю, звідки це береться. Ви уявляєте, як від цього позбутися? Будь ласка, допоможіть. Я не хочу отримувати новий телефон, який у мене був лише з літа. - Патрісія

Рішення: Привіт Патрісія. Спливаюче вікно з’являється завдяки постійній програмі Samsung, яка постійно сповіщає користувачів про нові флагманські телефони про встановлення власної програми Power Sharing і використання Samsung Gear VR. Що ви можете зробити в цьому випадку, оскільки ви не можете видалити власні програми, це примусово зупинити або вимкнути всі програми, пов’язані з Samsung Gear VR або Samsung. Для цього просто виконайте такі дії:

 • Зайдіть в Налаштування.
 • Перейдіть до розділу Заявки.
 • Виберіть Керування програмами.
 • Торкніться вкладки Усі.
 • Знайдіть відповідну програму та торкніться її.
 • Звідти ви побачите кнопки Зупинити або Вимкнути.

Проблема No5: Що впливає на швидке споживання батареї у Galaxy Note 5

Відсоток заряду акумулятора: 49% 18:42. Я придбав свій Galaxy Note 5, розуміючи, що час автономної роботи був кращий, ніж Galaxy Note 3 (мій попередній пристрій). Або мене неправильно повідомили, або щось не так. Я впевнений на 100%, що мені сказали, що час роботи акумулятора надається принаймні ще годину простою на пізнішій Galaxy. Я не можу пройти один день без необхідності заряджати телефон двічі. 43% 18:50. На даний момент це єдиний додаток, який працює на моєму телефоні. Коли я взяв свій телефон, мені сказали, що новий телефон надає більше годин, але жертвує цими годинами заради продуктивності. Я розчарований, бо взагалі не можу користуватися телефоном (навіть не перевіряти час), якщо я йду вранці і прагну пройти цілий день без зарядки.

Це моє становище з моєї покупки в травні 2015 року. Щойно завантажені програми нічого для мене не змінили, в кращу чи гіршу сторону. - Роберт

Рішення: Привіт Роберте. Споживання батареї на пристроях різниться залежно від налаштувань екрану, запущених програм, звичок використання тощо. З точки зору витривалості акумулятора Note 5 оцінюється вище, ніж старий Note 3, але знову ж таки, є багато факторів, які можуть вплинути на швидкість розряджання акумулятора певного пристрою в певний час. Навіть на одному і тому ж пристрої споживання батареї іноді може змінюватися значно швидше через деякі зміни програмного забезпечення. Якщо припустити, що в цей час у вас акумулятор добре, перше, що потрібно зробити, - це скинути заводські налаштування (кроки, наведені вище). Тоді вам доведеться почекати принаймні 24 години, перш ніж встановлювати інші програми, щоб ви знали, чи проблема не зникає.

Застарілі програми іноді можуть спричинити розряд акумулятора, змушуючи процесор телефону працювати довше. Це можуть зробити навіть звичайні офіційні програми. Електронна комерція, соціальні мережі, покупки та подібні інші програми можуть розряджати заряд акумулятора швидше, ніж ви думаєте, тому обов’язково перевіряйте їх налаштування, особливо про те, як часто вони синхронізуються з віддаленими серверами.

Програми електронної пошти також можуть спричинити швидке розрядження акумулятора, якщо функцією синхронізації не вдається керувати належним чином.

Пов’язане читання: Найкращі поради щодо продовження часу автономної роботи на вашому Samsung Galaxy S4 та S5


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.