Як поліпшити чутливість сенсорного екрана на Samsung (Android 10)

Деякі пристрої Samsung через деякий час можуть зіткнутися з проблемами чутливості сенсорного екрану. Якщо сенсорний екран вашого пристрою зараз, здається, хитається або перестав реагувати, можливо, ви хочете перевірити, чи можете ви покращити чутливість у розділі Налаштування. Цей посібник проведе вас через це.

Чи можете ви калібрувати сенсорний екран свого пристрою Samsung?

Якщо ви використовуєте один із останніх смартфонів у 2019 або 2020 роках, можливо, ваш пристрій не потребує калібрування екрана або покращення чутливості сенсорного екрану. Сучасні екрани калібруються на заводі, і кінцевий користувач нічого не може зробити, щоб змінити свою поведінку. Якщо у вас проблема з чутливістю екрану, це може бути пов’язано із збоєм програмного забезпечення, несправністю обладнання чи захистом екрана. Якщо ви не можете позбутися поточного захисника екрана, спробуйте натомість увімкнути налаштування чутливості до дотику .

Новіші телефони та планшети Samsung не дозволяють користувачеві проводити калібрування вручну, але якщо ви маєте намір це зробити, ви можете скористатися стороннім додатком, таким як сенсорний калібрування.

Увімкнення чутливості сенсорного екрана на Samsung

Потрібний час: 2 хв.

Ви можете легко ввімкнути чутливість дотику в меню Налаштування вашого пристрою. Виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Налаштування.

  Налаштування можна знайти на головному екрані або в лотку програм .

 2. Торкніться Дисплей.

 3. Торкніться Чутливість дотику.

  Прокрутіть вниз і торкніться Чутливість дотику .

Виконайте тест на сенсорному екрані

Для старих пристроїв Samsung калібрування екрану може трохи допомогти, якщо не існує жодної основної проблеми з апаратним забезпеченням. Деякі телефони можуть дозволити користувачеві відкрити меню Тест і протестувати сенсорний екран. Для цього виконайте такі дії:

Для старих пристроїв Samsung калібрування екрану може трохи допомогти, якщо не існує жодної основної проблеми з обладнанням.

 1. Відкрийте програму Телефон .
 2. Запустіть приховане тестове меню, набравши * # 0 * #
 3. Торкніться TOUCH .

ПРИМІТКА . Щоб повернутися до попереднього екрану після тестування, просто натисніть кнопку збільшення гучності , а потім натисніть кнопку Назад, щоб повернутися до звичайного головного екрана.

Спробуйте натиснути або намалювати лінію в місці, де, на вашу думку, сенсорний екран не реагує. Якщо ви не можете намалювати лінію або побачити крапку в цій області, ця частина може бути зламана. Зазвичай це викликано неякісним обладнанням, але ви можете зрозуміти, чи може відновлення заводських налаштувань допомогти вирішити проблему спочатку. Якщо після цього сенсорний екран все ще не виправлено, вам доведеться перенести пристрій у Samsung, щоб телефон або планшет можна було відремонтувати.

Якщо вам не вдається вивести меню «Тест» на телефоні, щоб виконати тестування екрану, ви можете допомогти сторонньому додатку. Встановіть програму Touch Screen Test з Google Play Store, щоб перевірити стан екрана. Знову ж таки, якщо на екрані є частина, яка не реагує на ваш вхід або дотики, вам, швидше за все, доведеться відремонтувати пристрій.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Samsung, який не заряджається (Android 10)
 • Як виправити проблему з чорним екраном на Samsung (Android 10)
 • Як виправити повільний або не реагуючий сенсорний екран Samsung (Android 10)
 • Як виправити, що Samsung не завантажується (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.