Прості кроки щодо завантаження відеозаписів Facebook на пристрій Android

Бувають випадки, коли вам може бути цікаво, як ви можете завантажити відео, яке ви щойно переглянули у Facebook. Без простого способу зробити це у програмі Facebook більшість користувачів хотіли б думати, що зберегти та зберегти локальну копію відео може взагалі неможливо. Хороша новина полягає в тому, що насправді є спосіб це зробити.

Етапи завантаження відео з Facebook не є прямими, оскільки це не доступний варіант у самому додатку. Facebook насправді не має наміру дозволяти своїм користувачам завантажувати копію, хоча вони можуть зберегти посилання на неї, щоб вони могли переглядати їх знову в будь-який час. Хоча така домовленість може бути добре для більшості, деякі люди можуть захотіти завантажити відео на свій телефон Android. Якщо це те, що ви маєте намір зробити, то ви читаєте статтю, яка може вам допомогти.

Щоб зберегти копію відео у Facebook на телефоні Android, потрібно виконати два основні кроки. Перший передбачає копіювання посилання або URL-адреси відео, а другий - це фактичні кроки щодо завантаження відео. Ця стаття використовує безкоштовну послугу //catch.tube/ для завантаження вашого відео у Facebook. Обов’язково покажіть їм великий палець, якщо ваш сайт вам стане в нагоді.

Як завантажити відео Facebook на пристрій Android

Крок 1. Скопіюйте посилання на відео

Отримання відеосигналу має бути першим завданням для вас. Ось як ви це робите:

 1. Відкрийте програму Facebook.
 2. Знайдіть відео, яке потрібно завантажити.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Копіювати посилання .

Крок 2. Завантажте відео на телефон

Після того, як ви скопіювали посилання на відео в буфер обміну, ви можете розпочати його завантаження. Виконайте кроки нижче, як це зробити:

 1. Відкрийте веб-браузер.
 2. Відвідайте цей сайт: //catch.tube/ . Ви збираєтеся використовувати їх безкоштовну послугу для завантаження відео, яке ви позначили.
 3. Введіть посилання або URL-адресу в порожнє поле біля червоної кнопки, на якій написано Зловити відео .
 4. Прокрутіть вниз і знайдіть червону кнопку із написом Показати список медіа та торкніться її.
 5. Виберіть відеоверсію, яку потрібно завантажити.
 6. Зачекайте, поки пристрій завантажить відео.
 7. Після завершення завантаження у рядку стану має з’явитися індикатор завантаження, який повідомляє, що завантаження завершено. Торкніться його.
 8. Відкрийте відео, яке ви щойно завантажили.