Прості кроки для розблокування Galaxy S7, якщо ви забули PIN-код або пароль

Багато користувачів Android зазвичай забувають, як постійно розблоковувати свої пристрої, тому ми придумали цю коротку статтю. Хоча у цій справі ми говоримо про розблокований пристрій # GalaxyS7, рішення можна застосовувати на всіх інших пристроях Samsung. Якщо вам цікаво, як розблокувати власний заблокований Galaxy S7 або будь-який телефон Samsung, обов’язково дотримуйтесь наших пропозицій нижче.

Забули пароль для Galaxy S7?

 • Використовуйте 4uKey для миттєвого обходу паролів екрана.
 • Підтримується PIN-код, шаблон, пароль, відбитки пальців та блокування обличчя
Завантажити безкоштовно

Проблема №1: Galaxy S7 не може встановити оновлення OTA через пошкоджений порт зарядки

У мене є S7 Edge з Дубая. На ньому встановлена ​​SIM-картка лише для передачі даних T-Mobile, у якій Google Hangouts обробляє текст і голос. Штифти для передачі даних USB на моєму телефоні були незграбними з моменту придбання (VR не працює через це), тому я не можу оновити його таким чином. Він застряг на Android 6.0.1 та виправленні безпеки 2016 року. Я не можу оновити його OTA, телефон каже, що він має останню версію, а USB не працює належним чином. Я застряг на 6.0.1 назавжди? Я зателефонував до американської служби підтримки Samsung та надіслав їх електронною поштою, і вони можуть допомогти, оскільки це міжнародний телефон. - Тейлор У. Фрай

Рішення: Привіт Тейлоре. Якщо ви використовуєте фірмовий S7 із фірмовою мережею у мережі, що не є T-Mobile, ви не зможете завантажити оновлення OTA до нього. Період. Це може бути не ідеальною ситуацією для вас, але причина цього очевидна. Зараз на вашому пристрої S7 працює прошивка T-Mobile, і її можна оновити лише за допомогою оновлення OTA від T-Mobile. Так само T-Mobile також не може оновлювати пристрої, що не є T-Mobile, використовуючи власну версію мікропрограми. Так, так, якщо ваш зарядний порт S7 не працює належним чином, щоб дозволити перепрошивку більш вдосконаленої версії Android на ваш пристрій, насправді немає можливості оновити з Android 6.0.1.

Звичайно, Samsung також не зможе вам допомогти, оскільки єдиний спосіб змінити рівень операційної системи - це завантаження телефону в режим Одіна та перепрошивка запасів прошивки. Для цього процесу потрібен хороший робочий зарядний порт. Отже, якщо ви хочете оновити з Android 6, скажімо, на Android 7, вам потрібно переконатися, що зарядний порт вашого телефону спочатку працює належним чином. Ви можете зробити це, дозволивши Samsung відремонтувати пристрій.

Проблема №2: Як розблокувати свій Galaxy S7, якщо ви забули PIN-код або пароль

Моєму S7 лише 6 місяців, сьогодні вранці він працював нормально, але раптом на екрані з’явився знак блокування і сказав, що проведіть пальцем по екрану, щоб розблокувати. лише, я ніколи не встановлював пароль, але якщо я його забув і забув, ви не можете попросити його змінити, однак він все одно дозволить телефонні дзвінки, але я не можу змусити його вимкнути, я видалив SIM-карту і замінив її через кілька хвилин, вона залишилася незмінною. - Гвінеткемпбелл77

Рішення: Привіт, Gwynethcampbell77. Існує лише обмежена кількість спроб, які ви можете спробувати, перш ніж ваш S7 заблокується і не дозволить вам використовувати той самий код розблокування (PIN-код, шаблон або відбиток пальця). Якщо ви впевнені, що зараз ви заблоковані, і ви не можете зрозуміти правильний код розблокування, ось що ви можете спробувати:

Примусово перезапустити

У дуже рідкісних випадках Android може заблокувати і перешкодити користувачеві розблокувати екран. Це рідкісна помилка, яку іноді можна виправити простим перезапуском пристрою. Якщо ви не намагалися перезавантажити пристрій, виконайте такі дії, щоб змусити систему це зробити:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Зачекайте до 90 секунд, поки скидання завершиться.

Варіант No1: Розблокуйте екран Galaxy S7 за допомогою Диспетчера пристроїв Android

Якщо при примусовій перезавантаженні пристрою S7 нічого не відбувається, тоді вам дійсно потрібно виконати належний набір кроків для вирішення цієї проблеми. Першим можливим рішенням, яке ви можете спробувати, є використання Диспетчера пристроїв Android. Цей параметр працюватиме лише в тому випадку, якщо ви попередньо зареєстрували свій S7 в ADM. Якщо ви це зробили, функція блокування ADM дозволить вам скинути пароль Google за допомогою комп’ютера. Щоб зробити це успішно, потрібно виконати всі ці пункти:

 • телефон повинен бути ввімкнений
 • телефон повинен бути увійшов у ваш обліковий запис Google
 • телефон повинен бути підключений до Wi-Fi або мобільних даних
 • телефон повинен бути видимим у Google Play
 • Потрібно ввімкнути GPS або місцезнаходження телефону
 • у телефоні потрібно ввімкнути функцію «Знайти пристрій»
 • У телефоні має бути ввімкнено функцію Дозволити віддалене блокування та стирання

Якщо будь-яка з цих вимог не виконується, є ймовірність того, що ви не зможете використовувати ADM для розблокування свого Примітки 5.

Якщо у вас все покрито, ви можете розблокувати пристрій, виконавши наведені нижче дії:

 1. Перейдіть до Диспетчера пристроїв Android з комп’ютера.
 2. Знайдіть свій Galaxy Note 5 на екрані.
 3. Увімкніть функцію "Блокування та стирання".
 4. Виконайте вказівки на цій сторінці, щоб заблокувати телефон.
 5. Встановіть тимчасовий пароль.
 6. Введіть тимчасовий пароль у примітці 5.
 7. Створіть новий пароль.

Варіант No2: розблокуйте екран Galaxy S7 за допомогою програми Samsung Find My Mobile

Як і ADM, цей варіант вимагає деяких основних речей. Вам також потрібно зареєструватися в цій безкоштовній послузі Samsung, перш ніж заблокувати себе за допомогою пристрою, щоб він працював. Це означає, що ви повинні увійти в правильний обліковий запис Samsung у своєму телефоні. Нижче наведено необхідні речі, які необхідно виконати, щоб ви могли ним користуватися:

 • Функція дистанційного керування телефону повинна бути ввімкнена
 • Служба локації Google повинна бути ввімкнена
 • телефон повинен бути підключений до Wi-Fi або мобільних даних

Якщо ви вже зареєстрували свій пристрій у службі Samsung Find My Mobile раніше, а інші вимоги виконані, ви можете зробити наступне, щоб розблокувати телефон:

 1. На своєму комп’ютері перейдіть на веб-сайт Samsung Find My Mobile та увійдіть.
 2. Якщо у вас зареєстровано кілька пристроїв, не забудьте вибрати правильний у верхній лівій частині екрана.
 3. Клацніть на піктограму зі стрілкою, щоб розпочати пошук вашого пристрою.
 4. Коли служба знайде пристрій, прокрутіть параметри праворуч, поки не з’явиться опція Розблокувати мій пристрій.
 5. Клацніть Розблокувати мій пристрій.
 6. Введіть пароль Samsung.
 7. Клацніть Розблокувати.

Варіант No3: Розблокуйте екран Galaxy S7 за допомогою Скидання до заводських налаштувань

Як бачите, у вас є принаймні 2 варіанти, на які можна повернутися, якщо ви забудете, як розблокувати пристрій. Якщо вам настільки пощастило, що наразі ви не можете використовувати такі опції, єдиним іншим варіантом, який ви можете зробити на своєму рівні, є стирання пристрою шляхом відновлення заводських налаштувань. Ми знаємо, що це навряд чи ідеальний варіант, але вам доведеться це зробити, якщо ви хочете знову використовувати свій S7.

Зараз відновлення заводських налаштувань на даний момент більше не є однаковим до Android Lollipop (Android 5). Зі збільшенням числа телефонів, які викрадаються та до яких можна легко отримати доступ без дозволу, Samsung представив захист від заводських налаштувань для зміцнення пристрою. FRP є по суті додатковим захистом для пристроїв Samsung, щоб не дозволити невласникам просто витирати телефон перед його використанням. Раніше це часто було способом для злодіїв користуватися вкраденими продуктами, перш ніж продавати їх або використовувати. Починаючи з Android Lollipop, пристрої Samsung більше не можна використовувати після скидання до заводських налаштувань, якщо не сталося двох речей:

 • користувач вводить правильне ім’я користувача та пароль облікового запису Google
 • користувач видалив будь-який обліковий запис Google із пристрою перед скиданням заводських налаштувань

Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Google на цьому S7 до того, як вам вдалося розблокувати себе, вам доведеться переконатися, що у вас є правильні облікові дані облікового запису Google перед скиданням заводських налаштувань. Якщо у вас все є, виконайте такі дії, щоб відновити заводські налаштування S7:

 1. Повністю вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Спочатку натисніть і утримуйте кнопки збільшення гучності та кнопки головного екрана, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте три кнопки натиснутими, і коли з'явиться повідомлення "Samsung Galaxy Note5", відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати дві інші.
 4. Як тільки з’явиться логотип Android, відпустіть кнопки збільшення та зменшення гучності.
 5. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься на екрані за 30 60 секунд, перш ніж відображатиметься екран відновлення системи Android з його опціями.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Так - видалити всі користувацькі дані» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Коли процес завершиться, за допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезавантажити телефон.
 8. Перезавантаження може зайняти трохи більше часу, але не хвилюйтеся і зачекайте, поки пристрій активується.

Варіант No4: Перенесіть S7 на Samsung

Цей останній варіант призначений лише для безвихідних ситуацій. Якщо всі перші три наведені вище варіанти вам абсолютно не допоможуть, ви можете дозволити Samsung допомогти вам розблокувати пристрій. Що вам потрібно зробити, це принести до них свій S7 разом із підтвердженням придбання (квитанцією) та посвідченням особи, яке засвідчить, що ви - людина, яка придбала продукт. Після того, як ви подбаєте про них, Samsung продовжить і витріть пристрій за вас. Так, вони видалять його, щоб захистити ваші дані. Це стандартна процедура роботи Samsung, коли вони торкаються пристрою для ремонту або для цієї ситуації.