Як надсилати та отримувати текстові повідомлення без телефонного плану або SIM-карти

Ті з вас, хто дотримується нашого посібника з Google Hangouts, уже знають, як здійснювати та отримувати безкоштовні дзвінки через Wi-Fi без SIM-картки. Сьогодні ми покажемо вам, як зробити крок далі і використовувати свій номер Google Voice для надсилання та отримання текстових повідомлень на веб-сайті Google Voice, у програмі Google Voice, через програму обміну повідомленнями SMS або через Hangouts - все без телефонний план або SIM-карту.

Крім того, у вас є ще кілька варіантів надсилання та отримання текстових повідомлень без телефонного плану або SIM-картки - насправді є кілька програм, які допоможуть вам тут. Давайте почнемо, чи не так?

Існує два основних обмеження щодо надсилання та отримання текстових повідомлень через Google Voice:

 • Жодних міжнародних текстових повідомлень : якщо ви плануєте надсилати безкоштовні SMS-повідомлення своїм друзям та родичам у Європі, Азії чи в будь-якому іншому місці, яке не є США та Канадою, ви зіткнетеся з великим перешкодою. На даний момент міжнародна підтримка обмежується лише отриманням. Відправка можлива лише до США або Канади.
 • Немає мультимедійних повідомлень : Google Voice не підтримує обмін мультимедійними повідомленнями. Картинки просто ігноруватимуться, і жодна зі сторін не отримає жодного повідомлення про те, що доставка була невдалою. Залежно від того, наскільки мультимедійні повідомлення важливі для вас, можливо, вам буде краще скористатися однією з альтернатив, описаних у кінці цієї статті.

Ті з вас, хто вже має номер Google Voice, можуть сміливо пропустити цей крок. Усім іншим потрібно вибрати новий номер Google Voice із доступних номерів Google Voice.

 1. Перейдіть на офіційну сторінку Google Voice і увійдіть у свій обліковий запис.
 2. Виберіть “Я хочу новий номер”.
 3. Ви повинні ввести реальний номер телефону, який буде використаний для підтвердження. Хороша новина полягає в тому, що згодом ви можете вимкнути сповіщення про дзвінки та SMS для цього номера.
 4. Натисніть «Зателефонуй мені зараз», щоб підтвердити свою реєстрацію.
 5. Виберіть номер, який ви хотіли б використовувати.

Google Voice відрізняється тим, як він працює. Коли ви надсилаєте текстове повідомлення із програми для SMS за замовчуванням, воно буде надіслано через вашого оператора. Але коли ви надсилаєте текстове повідомлення з програми Google Voice, воно фактично використовуватиме ваші дані або з’єднання Wi-Fi.

Як надсилати тексти зі смартфона

 1. Переконайтеся, що на вашому смартфоні чи планшеті встановлена ​​програма Google Voice.
 2. Запустіть програму Google Voice.
 3. Клацніть на піктограму створення, розташовану внизу ліворуч.
 4. Виберіть одержувача.
 5. Складіть повідомлення та надішліть його, натиснувши піктограму трикутника поруч із ним.

Як надсилати тексти з комп’ютера

 1. Відкрийте Google Voice на комп’ютері.
 2. Натисніть кнопку "Текст", розташовану у верхньому лівому куті сторінки.
 3. Введіть номер телефону одержувача.
 4. Введіть своє повідомлення.
 5. І натисніть "Надіслати".

Щоразу, коли хтось надсилає SMS на ваш номер Google Voice, він отримується Google і розміщується у вашій поштовій скриньці, саме цього ми і хочемо. Але є також можливість, щоб Google автоматично пересилав SMS на ваш номер мобільного телефону за допомогою вашого оператора.

Це шкодить нашій меті - використовувати для отримання повідомлень лише з’єднання даних або Wi-Fi. Потрібно перейти в Налаштування> Телефони> [Мобільний телефон], а потім зняти прапорець «Отримувати текстові повідомлення на цьому телефоні». Усі SMS-повідомлення все одно потраплять у вашу поштову скриньку Google Voice, але вам не доведеться турбуватися про непередбачувані комісії та збори.

Як отримувати тексти на електронну пошту

Одним із варіантів, який насправді може бути дуже корисним, є налаштування Google Voice на доставку всіх текстових повідомлень, надісланих на ваш номер Google, на електронну адресу, пов’язану з вашим обліковим записом Google. Таким чином, ви можете прочитати, що люди мають сказати вам, просто увійшовши у свій обліковий запис Gmail.

 1. Відкрийте Google Voice.
 2. У верхньому правому куті сторінки натисніть "Налаштування".
 3. Перейдіть на вкладку “Голосова пошта та текст”.
 4. Поставте прапорець біля пункту "Пересилати текстові повідомлення на мою електронну пошту".
 5. Натисніть «Зберегти зміни».

Ви навіть можете відповісти на текстове повідомлення з електронного листа, яке ви отримали, і воно буде надіслане як текстове повідомлення оригінальному відправнику.

Найбільша перевага отримання текстових повідомлень за допомогою Google Voice полягає в тому, що до вас може зв’язатися абсолютно кожен, хто має телефон. Але якщо ви відмовитеся від цієї функції, перед вами відкриється цілий світ додаткових програм обміну повідомленнями для Android. У магазині Google Play є безліч програм, які дозволяють надсилати та отримувати як внутрішні, так і міжнародні SMS-повідомлення, мультимедійні повідомлення, здійснювати безкоштовні телефонні дзвінки, ділитися своїм місцезнаходженням та робити набагато більше, ніж ви можете робити з Google Voice. Мінус? Багато з цих програм вимагають, щоб інша людина мала такий самий додаток, як і ви.

WhatsApp

Як ми вже згадували вище, WhatsApp - це одна з інших програм, яка дозволяє надсилати внутрішні та міжнародні SMS-повідомлення. WhatsApp використовує підключення до Інтернету вашого телефону, будь то стільниковий або через Wi-Fi, щоб дозволити вам надсилати повідомлення та телефонувати друзям і родичам. Переключіться із SMS на WhatsApp, щоб надсилати та отримувати повідомлення, дзвінки, фотографії, відео, документи, голосові повідомлення та багато іншого.

Хоча WhatsApp може працювати як месенджер а-ля Facebook Messenger, він має функцію, яка дозволяє надсилати SMS-повідомлення, але можуть застосовуватися додаткові тарифи.

Facebook Messenger

Facebook Messenger вимагає облікового запису Facebook для надсилання повідомлень, але це чудовий спосіб надсилати та отримувати повідомлення без телефонного плану або SIM-картки. Звичайно, для цього потрібно, щоб інші також мали обліковий запис у Facebook, але Facebook Messenger - одна з найбільш швидкозростаючих платформ, яку люди віддають перевагу традиційним SMS.

Обліковий запис у Facebook безкоштовний і набагато легше залучає людей до служби обміну повідомленнями, оскільки, крім оригінального смартфона, практично немає витрат. Однак постійних витрат немає. Однією з цікавих речей Facebook Messenger є те, що він навіть може пов’язати телефонні номери людей - ви можете використовувати його для SMS, якщо у вас є телефонний план!

Месенджер Viber

Трохи більш незрозумілий, ніж Facebook Messenger і WhatsApp, Viber Messenger все ще є чудовим способом спілкування з людьми та надсилання повідомлень за допомогою телефонного плану або SIM-картки. За допомогою понад мільярда людей по всьому світу ви можете фактично здійснювати безкоштовні аудіо- та відеодзвінки іншим користувачам Viber. Крім того, за допомогою Viber Out ви можете дзвонити на стаціонарні телефони - на стаціонарні та не на користувачів Viber. Ви навіть можете використовувати Viber Out для недорогих міжнародних дзвінків!

І, звичайно, Viber також пропонує безкоштовні повідомлення. А найкраща частина? Це на 100% все приватно і безпечно!

Вирок

Як бачите, крім можливостей, які пропонує вам Google Voice, існує ряд інших додатків, які дозволяють надсилати та отримувати текстові повідомлення без телефонного плану або SIM-картки. Єдина вимога - мати бездротове з’єднання; і навіть якщо у вас немає Wi-Fi вдома, сьогодні існує безліч місць, де пропонується безкоштовний Wi-Fi.

У вас є особистий улюблений спосіб надсилання та отримання текстових повідомлень без телефонного плану? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.