Трюк, щоб повністю відмовитись від тарифного плану вашого мобільного телефону та безкоштовно користуватися смартфоном Android без SIM-карти

Ви чули, як ми пояснюємо, як можна безкоштовно надсилати та отримувати текстові повідомлення без SIM-картки, а також ми показали вам, як ви можете робити те саме з вхідними та вихідними телефонними дзвінками. Але які кроки потрібно зробити, щоб повністю відмовитись від плану мобільного телефону та використовувати смартфон Android без SIM-карти? Ця стаття дасть вам відповідь.

Перш ніж почати, ми хочемо передмовою сказати, що цей трюк працює лише для людей, які зазвичай проводять більшу частину свого часу із надійними з’єднаннями Wi-Fi. Отже, якщо ви проводите час удома чи в офісі з постійним з’єднанням з Wi-Fi, тоді у вас дійсно немає причин продовжувати сплачувати роздутий рахунок за стільниковий телефон, для вас ідеально підійде пристрій лише з Wi-Fi. Просто переконайтеся, що у вас є надійне з’єднання Wi-Fi вдома. Подумайте про те, щоб придбати для свого будинку маршрутизатор великого радіусу дії або підсилювач Wi-Fi, якщо у вас є плямисте з'єднання.

За допомогою цього налаштування ви зможете робити все, що звикли робити за допомогою телефонного оператора. Це включає в себе здійснення та отримання телефонних дзвінків, надсилання та отримання текстів, серфінг в Інтернеті або перегляд відео в Інтернеті, а також використання електронної пошти для ведення бізнесу та спілкування з друзями та родиною.

Це тому, що ви, мабуть, уже робите більшість цих речей через Wi-Fi або з’єднання для передачі даних, тому ваша SIM-карта насправді дуже нудна більшість часу. Такі програми, як WhatsApp та Google Duo, вже дозволяють надсилати текстові та мультимедійні повідомлення, здійснювати та приймати телефонні дзвінки та робити багато інших корисних справ - все безкоштовно та через Wi-Fi.

В ідеалі, ви той, хто використовує найновіші та найкращі технологічні рішення і не застряг робити все так само по-старому. Якщо ви прочитаєте про переваги комунікаційного додатку, такого як Line, і відразу побачите, як ви можете скористатися його використанням, ви готові назавжди позбутися SIM-картки.

З іншого боку, ви могли б стати тим, кому не потрібно так багато спілкуватися з іншими, і мати зручний спосіб зв’язку з вибраною кількістю людей - це все, що вам потрібно. Це також ситуація, коли SIM-карта не потрібна.

І останнє, але не менш важливе, це рішення найкраще працює, якщо ви проводите більшу частину часу на Wi-Fi. Звичайно, ви також можете заплатити за мобільні дані, але це може стати дорожчим, ніж використання звичайного телефонного тарифу.

По суті, є два способи використання смартфона Android без SIM-карти.

Google Voice Way

Ми називаємо цей метод "Шляхом Google Voice", оскільки він обертається навколо Google Voice, телефонної служби, яка надає послуги переадресації викликів та голосової пошти, голосових і текстових повідомлень, а також служб припинення дзвінків у США та міжнародних службах для клієнтів облікового запису Google, згідно власний опис.

Ось що вам потрібно зробити:

  1. Зареєструйтеся в Google Voice, щоб отримати номер для всіх своїх телефонів.
  2. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб використовувати свій номер Google Voice для надсилання та отримання текстових повідомлень.
  3. Продовжуйте налаштування Google Hangouts для отримання дзвінків Wi-Fi.
  4. Нарешті, налаштуйте Google Hangouts Dialer для здійснення безкоштовних дзвінків через Wi-Fi без SIM-карти.

Альтернативний шлях

Крім того, ви можете пропустити всю цю конфігурацію і просто встановити програму мобільного зв'язку, таку як WhatsApp, Google Duo, GrooVe IP, Skype, Line чи багато інших. Тільки майте на увазі, що люди, які не користуються одним додатком, не зможуть з вами зв’язатися. Це, мабуть, добре, якщо ви хочете розмовляти лише зі своєю близькою родиною та друзями, але це зробить ведення бізнесу майже неможливим.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.