Як виправити Samsung Galaxy S7 Edge, який нагрівається або перегрівається [Посібник з усунення несправностей]

Незважаючи на те, що для смартфонів з часом відбувається нагрівання, абсолютно тривожно, якщо ваш пристрій, в даному випадку #Samsung #Galaxy S7 Edge (# S7Edge), занадто сильно нагрівається до того, що він перегрівається.

Galaxy-S7-Edge - перегрів

# Перегрів - це один з найгірших випадків, який трапиться з вашим телефоном через неправильне поводження та неправильне використання. Наприклад, якщо ви граєте в інтенсивну гру з процесором (і налаштовуєте її на дуже високу роздільну здатність) під час заряджання, телефон, ймовірно, перегріється, особливо якщо ви використовуєте його так близько години. На щастя, смартфони мають безпечну процедуру, щоб запобігти серйозному пошкодженню обладнання - вони автоматично вимикаються, щоб охолодитися.

Крім того, якщо телефон занурився у воду і останній виявив, що потрапив всередину, пристрій може також перегрітися через коротке замикання. Цей випадок гірший за перший, оскільки в залежності від того, наскільки серйозною є проблема, телефон все одно може перегрітися, навіть коли він вимкнений. Якщо коротке замикання знаходиться десь поблизу клем акумулятора, існує ймовірність вибуху або розширення батареї, що призведе до дійсно серйозних проблем у апаратному забезпеченні, не кажучи вже про шанс зламу або розбиття дисплея.

Перш ніж ми перейдемо до деталей цього посібника, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, переконайтеся, що ви зайшли на нашу сторінку з усунення несправностей S7 Edge, оскільки вона містить сотні проблем, які ми вже розглядали. Знайдіть проблеми, схожі на ваші, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або вам потрібна подальша допомога, ви завжди можете зв’язатися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Усунення несправностей Galaxy S7 Edge, що нагрівається або перегрівається

Обов’язково потрібно усунути неполадки або витратити час на огляд телефону, коли помітите, що він нагріває занадто багато тепла або в той момент, коли ви відчуваєте незручність при дотику до нього. Перегрів часто може супроводжуватися випадковими зупинками та проблемами мерехтіння екрану, але не чекайте, поки ці симптоми з’являться. Тим не менш, ось що ви можете зробити, якщо ваш Galaxy S7 Edge нагрівається ...

Крок 1: Перевірте, чи не спрацював LDI (індикатор пошкодження рідини)

Дуже важливо, що перед тим, як переходити до інших процедур усунення несправностей, ви повинні перевірити, чи причиною нагрівання або перегріву є пошкодження рідини, тому що, якщо це так, НЕ продовжуйте усунення несправностей вашого пристрою.

Я особисто бачив, як батареї вибухають через перезарядку, коротке замикання та вплив тепла та вогню. На даний момент ми справді не знаємо, що є справжньою причиною розвитку тепла у вашому пристрої, але в рамках попередження про безпеку негайно перевірте індикатор пошкодження рідини, спрацював він чи ні.

Вийміть гніздо для SIM-карти та картки microSD з телефону, загляньте в порт і перевірте LDI. Якщо він білого кольору, то це може бути не рідким пошкодженням, але якщо наклейка видається фіолетовим, рожевим або червоним, то більше шансів, що це справді рідкі пошкодження, які спричиняють нагрівання пристрою. У цьому випадку НІКОЛИ не намагайтесь увімкнути телефон (якщо він вимкнений) і не заряджати його, навіть якщо рівень заряду акумулятора низький. Це може спричинити більше проблем.

Припускаючи, що ваш телефон пошкоджений водою, не кладіть назад SIM-і SD-карти. Замість цього поставте телефон у миску з рисом у вертикальному положенні, щоб зерна поглинули вологу, яка знаходиться у вашому телефоні. Через пару днів спробуйте увімкнути його та зарядити протягом декількох хвилин. Якщо воно все ще нагрівається або якщо воно не включається, пора дозволити техніку перевірити його за вами.

ПОВИНЕН ЧИТАТИ: Що потрібно зробити, якщо ваш Samsung Galaxy S7 Edge впав у воду і після цього не ввімкнеться

Крок 2: Завантажте S7 Edge у безпечному режимі та спостерігайте

Спробуйте це лише в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені, що ваш телефон не намочив і не занурився у воду. Зараз ми намагаємося з’ясувати, чи пов’язані ваші програми з проблемою. Як відомо, існують додатки чи ігри, які використовують занадто багато ресурсів (процесор, оперативна пам'ять, дисплей тощо), і саме такі типи можуть спричинити нагрівання телефону.

Завантаження телефону в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми. Це негайно дасть вам уявлення про те, чи викликають проблему сторонні програми або попередньо встановлені програми, залежно від результату. Але зауважте, що завантаження в безпечному режимі нічого не виправляє. Ви робите це, щоб спостерігати за роботою вашого пристрою. Ось як ви завантажуєте Galaxy S7 Edge у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Після того, як телефон перебуває в такому стані, і телефон все ще нагрівається, проблема може бути спричинена попередньо встановленими програмами або самою прошивкою. В іншому випадку вам просто потрібно знайти сторонні програми, які можуть спричинити проблему, та спробувати вимкнути чи видалити їх. Ви також можете спробувати перевстановити їх, щоб переконатися, що це має значення. У цьому випадку вам не доведеться стільки турбуватися про свій телефон, скільки це нормально.

Крок 3: Виконайте генеральний скидання, щоб виключити проблему з мікропрограмою

Це потрібно робити, лише якщо телефон все ще нагрівається, перебуваючи в безпечному режимі, тобто, звичайно, якщо пристрій все ще живиться від достатньої кількості заряду акумулятора. Мета цієї процедури проста; щоб виключити можливість того, що причиною проблеми є одна або кілька попередньо встановлених програм або сама прошивка. Як відомо, скидання поверне телефон до заводських налаштувань або стану, в якому все працює нормально.

Однак вам потрібно зробити резервну копію кожного файлу та даних, які ви не хочете втратити, оскільки вони будуть видалені під час процесу, і їх не вдасться отримати, якщо це станеться. Це також причина, чому ця процедура повинна бути останньою.

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Цей покроковий посібник з усунення несправностей призначений для пристроїв, які нагріваються, але все ще можуть завантажуватися або успішно вмикатись.

Інші проблеми з перегрівом

 • Для пристроїв, які нагріваються лише під час заряджання, просто спробуйте зарядити їх, вимкнувши живлення. Якщо вони все ще нагріваються до того, що їх незручно тримати, негайно відправте їх на ремонт.
 • Для тих, хто нагрівається під час використання або гри, потрібно скинути налаштування, щоб вирішити проблему, особливо якщо пристрій не нагрівався протягом перших кількох тижнів використання програми.
 • Агрегати, які впали на тверду поверхню і після цього почали нагріватися, очевидно, це фізичні пошкодження, і для цього вам потрібен технік.
 • Якщо ваш телефон почав нагріватися без видимих ​​причин, зробіть резервну копію даних і скиньте їх. Якщо проблема не зникне, негайно зверніться до техніка.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.