Як виправити LG V20 не буде заряджати або мати інші проблеми із зарядкою

Проблеми з не зарядкою є одними з найбільш часто повідомляваних проблем зі смартфонами сьогодні, і #LG V20 (# V20) не є винятком. Насправді ми вже отримували деякі скарги від наших читачів з проханням про допомогу, оскільки їх пристрої більше не заряджатимуть акумулятор, як раніше. Південнокорейський виробник телефонів завжди настільки відповідав якості своїх пристроїв, і до цього часу не було жодного випадку, який міг би позначити V20 як нестандартний пристрій. Це не ідеально, і з деякими блоками можуть виникнути певні виробничі проблеми, але якщо говорити про акумулятор, то V20 хороший.lg-v20-не заряджаєтьсяОднак у цій публікації я розгляну проблему не заряджання LG V20. Це може трапитися з вами, може статися з кожним, хто володіє смартфоном. Нижче наведено кілька кроків, які ви можете виконати, щоб ретельно усунути неполадки телефону, які більше не розпізнаватимуть підключене зарядне обладнання, не кажучи вже про зарядку акумулятора. Прочитайте далі, щоб зрозуміти більше про цю проблему та дізнатися, як її вирішити.

Виправлення неполадок LG V20, який не заряджається

Мета цього посібника з усунення несправностей - визначити, у чому проблема з телефоном, і запропонувати рішення чи обхідний шлях, який дозволить вам продовжувати користуватися пристроєм, навіть якщо процес зарядки часом не вдається. У цьому випадку це те, що ви збираєтеся робити:

Крок 1: Переконайтеся, що це не проблема системного збою, витягнувши акумулятор

Це дуже простий крок, він простий, легкий, але також дуже ефективний. Як тільки ви підключите телефон, і він не реагуватиме на зарядний пристрій, вимкніть пристрій, якщо він увімкнений, а потім зніміть задню кришку та витягніть акумулятор.

Поки акумулятор розряджений, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини. Після цього замініть акумулятор і надіньте задню кришку. Потім увімкніть телефон і спробуйте зарядити телефон ще раз.

Причиною цього кроку є переконання мікропрограми реагувати, оскільки вона також відіграє велику роль у процесі зарядки. Це насправді той, хто відповідає за те, щоб через ланцюги протікали правильні напруга та струм. Без нього або якщо він продовжує виходити з ладу, телефон може не заряджатися належним чином або взагалі не заряджатися. Процедура витягування батареї є дуже ефективною для вирішення незначних проблем із прошивкою.

Крок 2: Переконайтеся, що зарядний пристрій підключено до справного джерела живлення

Якщо телефон не заряджається після процедури витягування акумулятора, переконайтеся, що зарядний пристрій підключено до електричної розетки, яка працює. Ви можете просто відключити прилад, який, як ви знаєте, працює належним чином, і підключити зарядний пристрій до розетки.

Якщо проблема не зникне, спробуйте зробити наступний крок.

Крок 3: Підключіть LG V20 до комп’ютера або ноутбука, якщо це можливо

Метою цього кроку є переконатись, що USB-кабель працює належним чином, або знати, чи він не зламаний. Важливо спочатку виключити цю можливість, оскільки кабель USB - це єдине, що з'єднує телефон і зарядний пристрій.

Якщо телефон показує, що він заряджається або комп’ютер виявляє, то кабель хороший, і це, швидше за все, проблема із зарядним пристроєм. Однак, якщо комп'ютер не може виявити телефон або якщо останній все одно не заряджається, продовжуйте вирішення проблем.

Крок 4: Фізично перевірте зарядний пристрій на наявність сміття або ворсу в порту

Вам не потрібно багато робити. Просто спробуйте заглянути в порт на зарядному пристрої та перевірити, чи немає сміття, ворсу чи корозії, що могло завадити зарядити телефон через неправильний контакт або відсутність контакту.

Що стосується сміття або ворсин, ви можете просто видобути їх, але коли мова заходить про корозію, все, що вам потрібно - це струм стисненого повітря. Якщо є зігнутий штифт або роз’єм, спробуйте вирівняти їх за допомогою пари або пінцета.

Однак, якщо зарядний пристрій не виявляє жодних відхилень і якщо можливо використовувати інший, спробуйте зробити це просто для того, щоб з’ясувати, чи зарядний пристрій телефону з іншими зарядними пристроями.

Крок 5: Перевірте кабель на наявність обривів та корозії на обох кінцях

Проведіть пальцями по USB-кабелю і спробуйте відчути будь-які відхилення, такі як грудочки або розриви. Якщо з кабелем ідеально добре, ви не відчуєте нічого незвичного. Переконавшись, що кабель у порядку, спробуйте перевірити обидва кінці, щоб з’ясувати, чи не заважає роз’ємам належний контакт.

Якщо кабель у порядку, спробуйте використати інший кабель, який має однакові характеристики з оригіналом, якщо це можливо. Якщо це спрацює, то слід придбати новий комплект зарядного пристрою для вашого LG V20.

Крок 6: Перевірте USB-порт / зарядний порт телефону

Оглянувши адаптер живлення та USB-кабель, слід перевірити службовий порт телефону. Спробуйте з’ясувати, чи немає сміття, ворсу, зігнутого штифта чи корозії. Це може порушити процес зарядки.

Якщо телефон зазнав фізичних або рідких пошкоджень, тоді завжди є вагома причина думати, що пошкоджена схема, яка підключена до зарядного порту. На жаль, ми дійсно можемо запустити тести, які можуть це підтвердити. Отже, спробуйте виключити іншу можливість, перш ніж звертатися за допомогою до техніка.

Крок 7: Спробуйте інший акумулятор

Одне з хороших моментів телефонів, які мають знімні батареї, полягає в тому, що ви завжди можете придбати запасний. Хоча на даний момент ми не знаємо, в чому проблема з телефоном, завжди існує ймовірність пошкодження акумулятора, особливо якщо телефон зазнав пошкодження рідини або якщо проблема сталася без видимих ​​причин, і телефон самостійно вимкнувся.

Якщо можливо, позичте акумулятор у когось із того самого телефону, або ви можете піти в місцевий магазин, щоб спробувати інший акумулятор.

Крок 8: Зверніться за допомогою до техніка

Якщо все інше не вдається, настав час звернутися за допомогою до когось, хто може провести деякі тести, щоб підтвердити, чи проблема в мікропрограмі чи апаратному забезпеченні. Якщо проблема виявляється в апаратному забезпеченні, це, швидше за все, виробничий дефект, особливо якщо пристрій не зазнав як рідких, так і фізичних пошкоджень.

Інші проблеми, пов’язані із заряджанням LG V20

Ось деякі найпоширеніші проблеми із зарядкою смартфона LG V20 ...

LG V20 заряджається, але він продовжує знижуватися, а не рости

Проблема : Мій LG V20 заряджається, коли я підключаю його, але заряд не зростає. Наприклад, якщо я підключу його, поки він все ще має 10%, він не зросте до 11% і так далі, натомість він падає, хоча телефон може насправді виявити, що зарядний пристрій підключений і що струм тече.

Відповідь : Можливо, ваш телефон має незначну системну проблему, у фоновому режимі працює стільки програм, що у нього виникають апаратні проблеми. Виходячи з цих можливостей, ось що вам потрібно зробити:

 1. Перезавантажте телефон, щоб виключити можливість того, що проблема виникла через незначні проблеми з програмним та апаратним забезпеченням.
 2. Завантажте телефон у безпечному режимі, щоб виключити можливість того, що деякі сторонні програми викликають проблему.
 3. Якщо проблема виникає в безпечному режимі, зробіть резервну копію даних і скиньте заводські налаштування.

Як ви завантажуєте LG V20 у безпечному режимі

 1. Коли екран ввімкнено, натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 2. У меню параметрів, що з’явиться, натисніть і утримуйте живлення.
 3. Коли буде запропоновано перезапуститись у безпечному режимі , натисніть OK .
 4. Після перезавантаження пристрою внизу екрана відображається безпечний режим.
 5. Видаліть програми , які викликають проблему.

Як відновити заводські налаштування LG V20

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті.
 2. На будь-якому головному екрані торкніться Налаштування.
 3. На вкладці Загальне натисніть Резервне копіювання та скидання .
 4. Установіть або зніміть такі прапорці: Резервне копіювання даних, Автоматичне відновлення
 5. Торкніться Резервне копіювання облікового запису та виконайте дії, щоб створити резервний акаунт Google, якщо це необхідно.
 6. Торкніться F скидання actory даних . Примітка : Ви також можете натиснути Скинути налаштування мережі, щоб просто скинути налаштування Wi-Fi, мобільних даних та Bluetooth.
 7. Перегляньте попереджувальне повідомлення та виберіть або очистіть Видалити SD-карту .
 8. Торкніться Скинути телефон > Далі .
 9. Торкніться Видалити все.
 10. Натисніть OK.

LG V20 більше не заряджається, але телефон виявляє зарядний пристрій

Проблема : я вже завантажив телефон у безпечному режимі та зарядив телефон, але безрезультатно. Проблема в тому, що телефон LG V20 може розпізнати, коли зарядний пристрій підключено, однак він зовсім не заряджається. У безпечному режимі відбувається те саме. Що мені робити?

Вирішення проблем : Я розумію, ви вже зробили кілька процедур, щоб спробувати вирішити проблему, але безуспішно. Тому я попрошу вас зробити резервну копію всіх ваших даних та файлів та виконати генеральний скидання.

Як здійснити основний скидання LG V20

 1. Створіть резервну копію всіх даних у внутрішній пам’яті.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності .
 4. Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 5. Коли з’явиться повідомлення «Скидання заводських налаштувань» , натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 6. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. Коли з’явиться запит «Видалити всі дані користувача та відновити налаштування за замовчуванням», натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Сподіваюся, що цей посібник допоможе вам визначити, в чому проблема вашого пристрою, і знайти рішення для нього.