8 найкращих динаміків Bluetooth для автомобілів у 2020 році

За останні десять років або близько того автомобільне аудіо пройшло довгий шлях. Поки власники автомобілів раніше обмежувались використанням автомобільної музичної системи або системи післяпродажного обслуговування для телефонних дзвінків та / або музики, сьогодні ситуація змінилася на краще. Користувачі можуть сісти на свої автомобілі безліч динаміків, особливо з вбудованим Bluetooth, які допомагають управляти ним бездротово, не потребуючи проводки.

ПродуктБрендІм'яЦіна
ДжабраАвтомобільна спікерфон Jabra Freeway BluetoothПеревірте ціну на Amazon
Кембриджський саундворкOontZ Angle 3 Enhanced Stereo Edition IPX5 Бризгозахищений портативний динамік BluetoothПеревірте ціну на Amazon
VeoPulseАвтомобільна гучномовна система VeoPulse B-PRO 2 Hands FreeПеревірте ціну на Amazon
АнкерДинамік Bluetooth Anker SoundcoreПеревірте ціну на Amazon
MotorolaMotorola Roadster Pro Універсальний Bluetooth-автомобільний гучномовецьПеревірте ціну на Amazon
AvantreeAvantree CK11 Hands Free Bluetooth для мобільного телефону, автомобільний комплект, гучний гучний зв'язокПеревірте ціну на Amazon
ДжабраАвтомобільна спікерфон Jabra Drive Bluetooth (роздрібна упаковка в США)Перевірте ціну на Amazon
AigitalAigital Bluetooth в автомобільній гучномовці Motion AUTO ON Бездротовий динамік для вільної розмовиПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Однак існує велика кількість динаміків Bluetooth для автомобілів, які можуть зробити складну роботу досить важкою. Маючи це на увазі, ми обговоримо кілька найкращих динаміків Bluetooth для автомобілів, які ви можете придбати сьогодні. Тож давайте подивимось.

8 найкращих динаміків Bluetooth для автомобілів у 2020 році

Автострада Джабра

Це спеціальний гучномовець для вашого автомобіля з бездротовим підключенням. Він має чудовий дизайн, який ідеально відповідає вашій приладовій панелі. Крім того, динамік оснащений FM-передавачем, що дозволяє відтворювати музику або приймати телефонні дзвінки на автомобільній радіостанції. Він прилипає прямо до козирка автомобіля, постійно ставлячи його у зону досяжності водія.

Це може бути зручно для роботи гучномовців у режимі гучного зв'язку, особливо під час руху. Імена абонентів оголошуються за замовчуванням, щоб допомогти у невідволеному русі. Freeway оснащений трьома динаміками з підтримкою віртуального об'ємного звуку, забезпечуючи правильне прослуховування кожної ноти або слова. Для оптимальної роботи Jabra використовує тут два мікрофони, а також вбудовані можливості аудіо HD.

Оскільки це пристрій Bluetooth, вам потрібно буде зарядити його, щоб використовувати його. На щастя, автострада може тривати до 14 годин на одному заряді, що дозволяє використовувати її тривалий час. Крім того, клієнти можуть зарядити автостраду за допомогою автомобільного зарядного пристрою, що входить до комплекту, що дозволяє заряджати динаміки, не виходячи з машини.

Перевірте ціну на Amazon

Автомобільна акустика VeoPulse

Це відбувається від маловідомого виробника, хоча він пропонує однаковий рівень продуктивності. Він прилипає до козирка вашого автомобіля та має компактний дизайн, завдяки чому він добре поєднується з внутрішнім декором вашого автомобіля. Тут є кілька чудових функцій, які можуть суттєво допомогти користувачам. Для початку, гучномовець може автоматично з’єднуватися щоразу, коли ви під’їжджаєте до автомобіля або навіть вимикаєте живлення, коли виходите з автомобіля для економії заряду.

Цей пристрій також підтримує голосові команди Ok Google і Siri, що дозволяє повністю керувати ним у режимі "вільні руки". Хоча якість динаміків не особливо найкраща там, це, без сумніву, допоможе зробити роботу. Коли користувач отримує вхідний дзвінок, їм потрібно лише відповісти «так» або «ні», щоб відповісти на дзвінок або відхилити його. Час автономної роботи цього виробу оцінено дуже високо, і оскільки його можна заряджати звичайними методами, цей виріб перевіряє всі позначки. Якщо Ви не задоволені, компанія пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Обов’язково придивіться уважніше.

Перевірте ціну на Amazon

Motorola Roadster Pro

Компанія Motorola вже давно виробляє дротове та бездротове аудіообладнання. Динаміки компанії Roadster Pro Bluetooth можуть стати великим плюсом у вашому автомобілі, враховуючи універсальність, а також набір функцій, які вона пропонує. Це перший у світі автомобільний гучномовець із чотирма мікрофонами, що дозволяє чути звук з будь-якого напрямку. Динамік також забезпечує 4-ватний звук, який може значно зменшити дорожній шум.

Roadster Pro є досить портативним і використовує подвійні динаміки 30 х 40 мм для оптимальної роботи незалежно від вашого використання. Голосові команди тут природно підтримуються, і всі його функції доступні лише за допомогою вашого голосу, включаючи телефонні дзвінки та управління музикою. Хоча час автономної роботи тут може бути не найкращим, той факт, що його можна легко зарядити у вашому автомобілі, є великим плюсом. Оскільки дисплея тут немає, користувачі отримують голосові сповіщення про час автономної роботи, що залишився на динаміках, щоб відповідно спланувати свою поїздку.

Перевірте ціну на Amazon

Avantree CK11

Цей зручний автомобільний динамік від Avantree оснащений потужним динаміком потужністю 2 Вт, який може комфортно заповнити весь автомобіль. Однак, враховуючи розмір пристрою, користувачі, як очікується, не сподіваються. Цей фактор робить це ідеально придатним для телефонних дзвінків під час руху. CK11 також оснащений функцією зменшення відлуння та фонового шуму, що забезпечує кришталево чистий звук під час дзвінків. Цей пристрій має в комплекті датчик руху, який автоматично визначає вашу присутність або виїзд з автомобіля, або підтримуватиме пристрій у робочому стані, або вимкне його. Це може значно заощадити заряд акумулятора, особливо коли він не працює.

Говорячи про акумулятор, Avantree зазначає, що CK11 може прослужити до 22 годин на одному заряді. Це, мабуть, найбільша особливість цього пристрою, і це те, що сьогодні не може запропонувати багато товарів. Він зручно прикріплюється до автомобільного козирка, який майже схожий на більшість автомобільних колонок Bluetooth, про які ми вже говорили. Моя улюблена функція цього продукту - це можливість поєднання двох пристроїв одночасно та перемикання між музикою та дзвінками у зручний для вас час. Avantree CK11 доступний у чорному та титановому кольорах.

Перевірте ціну на Amazon

Джабра Драйв

Другий продукт Jabra у нашому списку - це також одна з найкращих автомобільних колонок Bluetooth. Jabra Drive - це невелика, але функціональна пропозиція, яка зручно закріплюється на козирку вашого автомобіля. Враховуючи дизайн, його також можна розмістити на козирку з боку пасажира. Серед особливостей Jabra Drive - автоматичне регулювання гучності, а також автоматичне з'єднання з підключеними пристроями. Як і пропозиція, про яку ми говорили вище, Jabra Drive може підключати одночасно до двох пристроїв.

Окрім того, що дозволяє передавати потокові подкасти, музику та приймати або телефонувати, Drive також підтримує GPS-навігацію з голосовим керуванням. Рівень заряду акустичних систем повідомляється щоразу, коли він увімкнений. Jabra стверджує, що цей динамік може заряджати батарею до 20 годин, що надзвичайно враховує розмір цієї пропозиції. Однак ми бачили автомобільні колонки Bluetooth, які можуть служити довше, тому це не найкращий спосіб. Одне застереження тут полягає в тому, що Jabra Drive використовує один динамік потужністю 2 Вт, що може обмежити його продуктивність, особливо в порівнянні з більшими колонками.

Перевірте ціну на Amazon

Динамік Bluetooth Anker Soundcore

Це трохи нетрадиційний вибір для вашого автомобіля, але все одно може бути чудовим супутником для ваших дисків. Основною причиною того, чому ми пропонуємо стандартну бездротову колонку Bluetooth для вашого автомобіля, є час автономної роботи. Як відомо, заряджати свій гучномовець і одночасно користуватися ним не цілком можливо, то який пристрій краще мати у вашому автомобілі, ніж довговічний динамік Bluetooth? Що ж, Anker Soundcore - це потужний момент з точки зору динаміків Bluetooth, і це є вагома причина.

Він оснащений величезним часом автономної роботи - 24 години, тому ви можете ефективно забути про його зарядку щодня. Крім того, варто відзначити той факт, що цей динамік підтримує стандартну зарядку micro USB. Це дозволяє користувачам заряджати динамік у своєму автомобілі. У верхній частині динаміка є добре розкладені кнопки, тоді як збірка міцна, а також захищена від падіння. Виконання звуку і тут є ключовим фактором, з глибокими басами та чіткістю завантаження. Anker пропонує динаміки в чорному, червоному та синьому кольорах, тому у вас є безліч варіантів на вибір.

Перевірте ціну на Amazon

Кут OontZ 3

Це ще один стандартний динамік Bluetooth, призначений для невеликих кімнат. Це робить його чудовим супутником для вашого автомобіля. Він поставляється з подвійними акустичними акустичними стерео драйверами, а також пасивним басовим випромінювачем. Однак дизайн тут є справжнім переможцем. Аудіо фокусується на всіх сторонах кімнати, а не лише на людині, яка знаходиться перед нею. OontZ Angle 3 також постачається із сертифікацією IPX5 на стійкість до води / пилу, що може не мати великої користі в машині, але добре знати, що ця функція існує. Компанія стверджує, що цей динамік не можна занурювати у воду.

Він оснащений батареєю 14 годин, що є гідним, але не найкращим. Ви можете зарядити його за допомогою стандартного з’єднання micro USB у вашому автомобілі або деінде.

Перевірте ціну на Amazon

Автомобільна акустика Aigital

Це більше відповідає гучномовцям, про які ми говорили раніше в статті, і їх можна закріпити на автомобільному козирку. Як і в інших продуктах цього діапазону, він має функцію автоматичного ввімкнення / вимкнення. Це працює з датчиками руху і може виявляти кожен раз, коли ви в'їжджаєте або виїжджаєте з машини для економії заряду. Цей гучномовець також сумісний з голосовими командами на пристроях Android та iOS.

Незважаючи на розмір, динамік використовує один динамік потужністю 2 Вт, що забезпечує вам кришталево чисте звучання для телефонних дзвінків або музики. Користувачі будуть раді дізнатись, що до цього гучного зв'язку в будь-який час можна підключити два пристрої, що дозволяє плавно переключатися між телефонними дзвінками та відтворенням музики. Час роботи акумулятора становить 20 годин, що є цілком пристойним для такого маленького виробу.

Перевірте ціну на Amazon

ПродуктБрендІм'яЦіна
ДжабраАвтомобільна спікерфон Jabra Freeway BluetoothПеревірте ціну на Amazon
Кембриджський саундворкOontZ Angle 3 Enhanced Stereo Edition IPX5 Бризгозахищений портативний динамік BluetoothПеревірте ціну на Amazon
VeoPulseАвтомобільна гучномовна система VeoPulse B-PRO 2 Hands FreeПеревірте ціну на Amazon
АнкерДинамік Bluetooth Anker SoundcoreПеревірте ціну на Amazon
MotorolaMotorola Roadster Pro Універсальний Bluetooth-автомобільний гучномовецьПеревірте ціну на Amazon
AvantreeAvantree CK11 Hands Free Bluetooth для мобільного телефону, автомобільний комплект, гучний гучний зв'язокПеревірте ціну на Amazon
ДжабраАвтомобільна спікерфон Jabra Drive Bluetooth (роздрібна упаковка в США)Перевірте ціну на Amazon
AigitalAigital Bluetooth в автомобільній гучномовці Motion AUTO ON Бездротовий динамік для вільної розмовиПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.