Випуск синхронізації Fitbit Versa: з’єднання з пристроєм Android постійно падає

Ваш Fitbit Versa, хоча і є автономним пристроєм, повинен бути належним чином підключений до вашого пристрою Android або будь-якого смартфона, щоб у повній мірі насолодитися його повним потенціалом. Серед найпоширеніших проблем, з якими ви можете зіткнутися, якщо ви використовуєте цей пристрій, є щось спільне з його можливостями синхронізації. Проблеми з синхронізацією часто є найбільш часто повідомляваними проблемами користувачів цього пристрою, тому в цій публікації я розповім вам, як усунути неполадки у вашій Fitbit Versa, яка постійно від’єднується від вашого телефону Android.

Але перш ніж рухатись далі, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку усунення несправностей Fitbit Versa, оскільки ми вже вирішили деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Можливо, ми вже публікували статті, які можуть допомогти вам вирішити вашу проблему. Або, якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету, оскільки ми можемо допомогти вам у вашій турботі.

Тепер, повертаючись до нашого способу усунення несправностей, ось декілька швидких процедур усунення несправностей, які ви можете зробити, якщо ваш Fitbit Versa продовжує розривати зв’язок з вашим пристроєм Android ...

  1. Перезавантажте пристрій Android та Fitbit Versa.
  2. Переконайтеся, що у вашому смартфоні ввімкнено Bluetooth, а пристрої правильно з'єднані в пару та підключені.
  3. Переконайтеся, що додаток Fitbit встановлено та оновлено.
  4. Перевірте, чи увімкнено налаштування Завжди підключеного у вашій Fitbit Versa.
  5. Переконайтеся, що увімкнено цілоденну синхронізацію у вашому Fitbit Versa.
  6. Перевірте дозвіл телефону на пошук пристроїв Bluetooth.
  7. Перезапустіть програму Fitbit на своєму телефоні.
  8. Оновіть мережеве з’єднання телефону, скинувши налаштування мережі.
  9. Видаліть і переінсталюйте додаток Fitbit.
  10. Скинути заводські налаштування Fitbit Versa.

Перезавантажте обидва пристрої . Якщо ваші пристрої працювали бездоганно до проблеми, можливо, це просто тимчасова проблема, і хоча ми не знаємо, де проблема, найкраще, що ви можете зробити, це перезавантажити обидва пристрої. Вони відновлять зв’язок між собою після перезавантаження, і це може закінчити проблему. Однак якщо проблема продовжується, перейдіть до наступного рішення.

Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено . Можливо, ви вже знали, ваш Fitbit Versa підключений до вашого пристрою Android через Bluetooth. І хоча ця технологія вже розвинулась, вона все ще не така надійна, як інші бездротові з’єднання. Ви все ще можете стикатися з відключеннями час від часу. Найкраще, що ви можете зробити з цим, - це переконатися, що обидва пристрої правильно підключені та підключені. Переконайтеся, що ваш телефон підключений до Versa, а не з іншими пристроями.

Потрібно встановити додаток Fitbit . Додаток Fitbit також повинен бути встановлений на вашому пристрої і повинен працювати належним чином. Програми час від часу припиняють роботу, і частіше це пов’язано з проблемами сумісності. Отже, переконайтеся, що програма все ще з вашим телефоном, і спробуйте з’ясувати, чи є для неї доступне оновлення, щоб виключити можливість того, що це проблема з додатком.

Fitbit Versa потрібно завжди підключати до вашого пристрою Android, і для нього є налаштування в додатку Fitbit. Якщо налаштування вимкнено, то це причина, через яку він не залишається на зв'язку з вашим пристроєм Android, оскільки, як тільки він стане неактивним, з’єднання розірветься. Щоб перевірити, чи ввімкнено це налаштування, відкрийте Fitbit App > виберіть Обліковий запис > виберіть свій трекер> знайдіть і переконайтеся, що ввімкнено Завжди підключений .

Увімкнути цілоденну синхронізацію . Окрім налаштування Завжди підключений, ви також повинні дозволити синхронізацію вашого Versa з вашим пристроєм протягом усього дня. Для цього відкрийте додаток Fitbit > виберіть Обліковий запис > виберіть свій трекер> знайдіть і переконайтеся, що ввімкнена цілоденна синхронізація .

Дозвольте Bluetooth шукати пристрої . Починаючи з Android 6.0 Marshmallow, програмам потрібен дозвіл на пошук пристроїв Bluetooth, тому вам потрібно надати дозвіл додатку Fitbit, щоб ваша Versa та телефон завжди були підключені. Перейдіть до Налаштування > Програми та сповіщення > знайдіть програму Fitbit > торкніться Дозволи > увімкніть Розташування . Більше того, для роботи цієї функції слід увімкнути служби локації у вашому телефоні.

Перезапустіть програму Fitbit . Виконавши всі процедури, і все ще існує проблема із зв’язком між вашим пристроєм та Versa, спробуйте примусово закрити програму Fitbit у вашому телефоні та відкрити її, щоб побачити, чи це допомагає. Сама програма, можливо, не спрацювала, і її потрібно оновити.

Повторно встановіть програму Fitbit . Повторна інсталяція програми Fitbit - це також один із варіантів, який можна зробити, якщо проблема не зникне. Ви повинні знати, що ефективність вашого трекера здоров’я та те, як він передає інформацію на ваш телефон, обертається навколо програми. Тому, щоб переконатися, що програма працює належним чином, найкраще видалити та перевстановити її.

Скинути заводські налаштування Fitbit Versa . Нарешті, після того, як все зробили, а трекер все ще не працював належним чином, слід скинути його, щоб повернути його до стандартних налаштувань та конфігурації. Найпростіший спосіб скинути це, перейшовши в Налаштування > Про мене > Скидання до заводських налаштувань .

Я сподіваюся, що цей простий посібник з усунення несправностей може допомогти вам виправити ваш Fitbit Versa, який постійно розриває зв'язок із телефоном.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.