Як виправити помилку PS4 CE-34878-0 | Легкі рішення

Однією з поширених помилок, з якою багато геймерів PS4 стикаються на своїй консолі, є помилка CE-34878-0. Якщо ви шукаєте рішення цього питання, ця стаття може вам допомогти. Дізнайтеся, у чому причини цієї проблеми та як найкраще її вирішити, нижче.

Причини помилки PS4 CE-34878-0

Помилка CE-34878-0 може статися через низку факторів. Здебільшого ця помилка спричинена пошкодженим жорстким диском або жорстким диском, але вона також може відображатися випадково в деяких інших ситуаціях. Давайте обговоримо кожну з причин цієї проблеми.

Застаріла або пошкоджена прошивка PS4.

Багато користувачів PS4, які не регулярно оновлюють мікропрограму консолі, отримують цю помилку. Деякі нові ігри, як правило, запускають цей код, якщо прошивка не оновлюється. Якщо ви граєте на своєму PS4 лише в режимі офлайн і тепер ви отримуєте помилку, ви хочете підключити консоль до Інтернету та завантажити оновлення програмного забезпечення безпосередньо.

Пошкоджений, пошкоджений або несумісний жорсткий диск (HDD).

У багатьох зареєстрованих випадках цієї помилки згадувалося, що жорсткий диск було змінено або замінено до появи проблеми. В інших випадках пошкоджений жорсткий диск також може спричинити проблему. Якщо на даний момент ваш PS4 має новий жорсткий диск, можливо, ви захочете повторно використати старий жорсткий диск, щоб перевірити, чи це вирішить проблему. В іншому випадку вам слід усунути несправності жорсткого диска, щоб переконатися, що він сумісний з вашим PS4.

Глюк мережі.

У деяких рідкісних випадках повільне або переривчасте підключення до мережі може спричинити збій системи PS4 і показати помилку. Вам слід спробувати з’ясувати, чи є на вашому кінці якась поточна проблема з мережею, або проблема із сервером із послугами PlayStation.

Інші проблеми з апаратним забезпеченням.

Окрім несправного жорсткого диска, помилка може спричинити й інша апаратна несправність. Залежно від стану вашого PS4, помилка може бути ознакою все ще невідомої проблеми з обладнанням, або це може бути результатом загальної поломки системи.

Рішення для виправлення помилки PS4 CE-34878-0

Виправлення помилки PS4 CE-34878-0, як правило, легко виконується багатьма геймерами, тому ми сподіваємось, що ваша буде такою ж. Дізнайтеся, що вам потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему, дотримуючись рішень по порядку.

 1. Перезавантажте PS4.

  Якщо причина вашої проблеми CE-34878-0 незначна або тимчасова, перезавантаження консолі може бути простим рішенням.

  Перезавантажте консоль, зробивши це спочатку на контролері. Крім того, ви можете спробувати натиснути і утримувати кнопку живлення спереду, щоб перезапустити систему. 

  Якщо він не реагує, від'єднайте його від розетки або розетки та зачекайте приблизно 1 хвилину, перш ніж знову вмикати.

 2. Встановіть оновлення гри та системи.

  Якщо під час спроби зіграти або завантажити лише певну гру виникає помилка CE-34878-0, переконайтеся, що ви встановили останнє оновлення для гри.

  Отримання останнього оновлення програмного забезпечення ігор та консолі повинно відбуватися автоматично, якщо ваш PS4 регулярно під’єднується до Інтернету. Ігри, які мають онлайн-компонент, зазвичай не дозволяють запускати гру, якщо ви не оновлюєтесь. Те саме справедливо, якщо системне програмне забезпечення не оновлено.

  Все, що вам потрібно зробити, це встановити оновлення.

  Якщо ви хочете використовувати консоль лише в автономному режимі, ви можете розглянути оновлення для форуму для PS4.

 3. Вимкніть функцію розпізнавання обличчя.

  Якщо ваша консоль підключена до камери, спробуйте вимкнути розпізнавання облич і перезапустіть PS4 згодом. Деякі користувачі вважають це рішення ефективним для виправлення цієї помилки CE-34878-0.

 4. Змініть налаштування дисплея консолі вручну.

  Деякі користувачі повідомляють, що вручну, змінивши роздільну здатність на іншу, крім тієї, яку ви використовуєте, вирішує цю проблему. Це може бути спричинено помилкою з можливістю відображення PS4. 

  Щоб змінити роздільну здатність PS4:

  -Перейти до налаштувань

  -Виберіть звук і екран.

  -Виберіть Налаштування відеовиходу.

  -Виберіть Дозвіл.

  -Виберіть бажану роздільну здатність.

  Якщо проблема не зникне після зміни роздільної здатності, ви можете повернутися до роздільної здатності за замовчуванням (зазвичай 1080p).

 5. Вирішення проблем з жорстким диском.

  Ми знаємо, що оригінальний жорсткий диск на багатьох пристроях PS4 дійсно обмежений, враховуючи величезний простір для встановлення, необхідний багатьом іграм. Якщо ви нещодавно оновили жорсткий диск, але замість цього зіткнулися з CE-34878-0, спробуйте повторно встановити оригінальний жорсткий диск, щоб з’ясувати, чи є причиною новий. 

  Переконавшись, що причиною проблеми є новий жорсткий диск, переформатуйте його у стандарти FAT, FAT32 або exFAT. Це ті, які підтримує PS4.

  Щоб PS4 без проблем читав жорсткий диск, ви можете переформатувати його на консолі. Переконайтеся, що ви використовуєте кабель USB 3.0 (якщо ви намагаєтеся підключити зовнішній жорсткий диск), а не стандартний, а повільніший кабель USB.

  Для форматування:

  -Перейти до налаштувань

  -Виберіть Пристрої.

  -Виберіть USB-накопичувачі та виберіть зовнішній жорсткий диск.

  -Виберіть Формат як розширене сховище та натисніть X.

  -Виберіть Далі та натисніть X.

  -Виберіть Формат і натисніть X.

  -Виберіть Так і натисніть X.

  -Виберіть "Добре" та натисніть X.

 6. Відновіть базу даних консолі.

  Якщо ви вже відформатували жорсткий диск за допомогою PS4, але помилка CE-34878-0 продовжує відображатися, наступне, що ви хочете зробити, це спробувати відновити базу даних. Ви також можете зробити це, навіть якщо оригінальний жорсткий диск ви зовсім не змінювали.

  -Вимкніть PS4 повністю. 

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення на передній панелі PS4, доки не почуєте два звукові сигнали.

  - Відпустіть кнопку живлення після другого звукового сигналу, який повинен відбутися приблизно через сім секунд після першого звукового сигналу. 

  -Підключіть свій контролер до консолі за допомогою USB-кабелю, а потім натисніть кнопку PlayStation.

  -В меню Безпечний режим виберіть варіант 5 [Відновити базу даних] .

 7. Поверніть налаштування прошивки за замовчуванням (скидання до заводських налаштувань).

  Якщо ви використовуєте оригінальний жорсткий диск, але під час гри або під час завантаження системи з’являється помилка CE-34878-0, спробуйте перевірити, чи зможете ви скинути консоль до заводських налаштувань. Існує два способи відновити заводські налаштування або через меню налаштувань, або через безпечний режим. 

  Пропонуємо замість цього пройти безпечний режим, як і при відновленні бази даних, але замість того, щоб вибрати варіант 5, виберіть варіант 7 (ініціалізуйте PS4 / перевстановіть системне програмне забезпечення) .

Отримайте допомогу від Sony.

У невдалій ситуації, коли ви не зможете самостійно знайти рішення цієї проблеми, вам слід звернутися до Sony або відвідати їх місцевий сервісний центр за допомогою.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему зі збоями Fortnite на комутаторі Nintendo
 • Що робити, якщо GTA 5 не завантажиться або продовжує збій | PS4
 • Як виправити проблему зі збоями Civ 6 (Civilization 6) на комутаторі Nintendo
 • Як виправити багатокористувацьку гру Borderlands 3 не підключиться | Xbox One

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.