11 найкращих емуляторів GBA для Android у 2020 році

Ви з ностальгією дивитесь на Game Boy Advanced та Game Boy Color? У обох було багато чудових назв, можливо, назв, які познайомили вас зі світами відеоігор. Назви, які були одними з ваших перших чудових вражень від пригод та розповіді. Це важкі спогади, про які можна забути, і ви можете з невеликим сумом озирнутися на них, не маючи можливості ніде грати в ці ігри. Але для вас є хороша новина: все ще є спосіб переглянути ваші улюблені заголовки Game Boy Advanced та Game Boy Color, і це за допомогою емулятора Android. Так, ви можете пережити ті дні слави прямо тут, на емуляторі GBA для Android.

Емулятори та ПЗУ

Існує важлива різниця між емулятором та ПЗУ. Емулятор - це, по суті, транспортний засіб або віртуальне середовище для консолі, як Gameboy Advanced, і тоді ПЗУ є фактичною грою. ПЗУ буде чимось на зразок Animal Crossing або Super Mario Bros.

Тим не менш, вам знадобиться один із наведених нижче емуляторів, щоб навіть зіграти в гру. Але після цього вам потрібно буде знайти ПЗУ, який ви можете завантажити в один із емуляторів - загалом ви можете знайти їх навколо мережі. Після того, як у вас на телефоні емулятор, увійдіть в Інтернет і знайдіть Gameboy Advanced ROM для Android.

Звідси майже кожен емулятор нижче матиме можливість «завантажити» ПЗУ в емулятор, який потім дозволить вам грати у вашу гру GameBoy Advanced на вибір.

Кращий емулятор GBA для Android

gba емулятор android - -

1. VGBAnext

VGBAnext, спочатку з нашого зворотного відліку, і насправді пропонує кілька типів емулятора GBA для Android всередині - для Gameboy Advance, Game Boy Color і навіть для розважальної системи Nintendo. Цей працює справді чудово і дозволяє безперешкодно відтворювати улюблені диски з цих трьох консолей.

Одним із основних моментів цього є те, що він насправді має підтримку контролера. Набридло користуватися екранними цифровими елементами управління? VGBAnext має підтримку MOGA, що дозволяє грати у ваші улюблені ігри на GBA, GBC та NES за допомогою сучасної фізичної підтримки контролера. Ще одна річ, яка насправді унікальна, полягає в тому, що є кнопка, яка дозволяє перемотати геймплей на 16 секунд.

Він навіть має функцію Network Play для гри у ваші улюблені ігри з друзями через бездротові мережі.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

2. GBA.emu

Далі в нашому списку - GBA.emu, розроблений Робертом Бройлією. GBA.emu наповнений різними функціями, які, як ви сподіваєтесь, матиме емулятор. Існують режими збереження / завантаження гри, емуляція BIOS, підтримка чіт-кодів, і він навіть має підтримку контролера, якщо ви хочете підключити якесь зовнішнє обладнання.

GBA.emu також має масу підтримки для ПЗУ, тому ви можете грати в більшість ігор Game Boy Advanced на цьому ПЗУ. Існує також підтримка міжплатформного ПК. Ви можете спробувати це за собою за посиланням нижче.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

3. GBC.emu

GBC.emu - емулятор кольорів Game Boy, розроблений також Робертом Бройлією. Він створив GBA, тому емулятор GBC.emu має багато однакових функцій - стан збереження / завантаження, емуляція BIOS, апаратна підтримка (для контролерів), підтримка чіт-кодів тощо. Цей емулятор насправді також має підтримку оригінального Game Boy, тому ви також можете завантажити ПЗУ для цього.

Подібно до GBA.emu, він пропонує підтримку крос-платформної гри на ПК. Безкоштовної версії не існує, тому вам доведеться заплатити $ 2,99, щоб отримати її. Здається, ПЗУ дуже добре працюють з GBC.emu, навіть доступні оригінальні ПЗУ Game Boy. Ви випадково натрапите на помилку, але загалом GBC.emu є феноменальним з відтворенням ваших улюблених ПЗУ.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

4. Джон GBA

John GBA - ще один емулятор Game Boy Advanced. Він працює подібно до GBA.emu і надзвичайно багатий на функції. Ви отримуєте такі речі, як підтримка чіт-кодів, режими швидкого перемотування вперед і уповільнення, стану збереження / завантаження тощо. Здається, для нього немає по-справжньому гарної апаратної підтримки, що невтішно для тих, хто віддає перевагу грі з контролером.

Це коштує $ 2,99, що не надто дорого і означає, що під час гри ви не відчуватимете жодної реклами. На жаль, ніякої крос-платформної підтримки немає. Загалом, це дешевий спосіб увійти в гру Game Boy Advance

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

5. Мій хлопчик

My Boy - ще один емулятор GBA, доступний у Google Play Store. Це насправді одна з найбільш популярних опцій, яку завантажують сотні тисяч гравців. У ньому є безліч функцій - підтримка чіт-кодів, зовнішнього обладнання, стан збереження / завантаження, швидке перемотування вперед, ви самі називаєте.

Ви можете знайти кращу графіку в програмі My Boy, оскільки вона використовує рендерінг OpenGL - її також набагато простіше налаштувати, оскільки вона має емуляцію BIOS, тому вам не знадобиться файл BIOS для відтворення ваших улюблених ПЗУ. Якщо говорити про ПЗУ, то в My Boy ігри грають дуже добре.

Помилок дуже мало, і якщо у вас трапляється глюк, це майже ніколи не розбиває гру.

Мій хлопчик також має пристойну підтримку розробників. Він не оновлювався приблизно рік, але розробники завжди, здається, оновлюють його так часто, щоб останні версії Android залишалися з ним сумісними.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

6. VinaBoy Advance

VinaBoy Advance - чудовий вибір для Android. Ви можете швидко і легко завантажити ПЗУ в емулятор, якщо він має такий формат, як .gba, .gbc., .Sgb., .Zip, .7z або .rar. Це справді дивовижний емулятор, який забезпечує швидке, плавне, багатопотокове та внутрішньоігрове згладжування. Достатньо сказати, що ваші ігри дозволять швидко рухатись.

Одне із цікавих моментів у цьому - це те, що він підтримує автоматичне збереження та навіть підтримує чіт-коди.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

7. Pizza Boy GBA

Pizza Boy GBA - один з наших улюблених. Це один з небагатьох емуляторів GBA на ринку, який не дратує вас рекламою скрізь.

Ще одна унікальна річ у Pizza Boy - це те, що вона була написана на мовах програмування C та Assembly, що робить цю програму однією з найкращих. Це також робить його легким, що також полегшує час роботи від акумулятора.

Розробники стверджують, що ви повинні мати можливість легко відтворювати свої улюблені ігри зі швидкістю 60 кадрів в секунду, навіть на деяких старих пристроях Android, що продаються на ринку.

Завантажте зараз: Google Play

gba емулятор android - -

8. SuperGBC

Ми показали вам усі солодкі емулятори GameBoy Advance, які ви можете придбати дотепер, але якщо ви хочете взяти ще кілька ностальгічних ігор, то не можете помилитися з емулятором Super GameBoy Color. За допомогою цього ви зможете швидко і легко завантажувати ПЗУ на консоль і вирушати в шлях по пам'яті.

Екранні елементи управління трохи грубі, але все одно грати їх досить просто.

Завантажте зараз: Google Play

9. MyGBA

Далі з’являється MyGBA, який є одним із найнадійніших способів відтворення улюблених ПЗУ Gameboy Advanced. Ви повинні отримати плавну продуктивність, чудовий звук, легкі стани збереження та завантаження тощо.

Насправді MyGBA схожий майже на будь-який інший емулятор. Різне одне, що ПЗУ, які ви використовуєте з ним, повинні бути у форматах .gba або .zip.

10. Емулятор для GBA 2

Ми розглядаємо влучно названий емулятор для GBA 2. Цей, можливо, не був настільки добре побудований та розроблений для інтерфейсу користувача, як деякі інші у нашому списку, але його основні функції насправді працюють дуже добре. Цей емулятор підтримував лише Game Boy Advanced 2, тому вам доведеться знайти ПЗУ спеціально для цієї машини. У ньому немає інших змішаних емуляторів, з якими можна пограти.

У вас є основні функції завантаження та збереження стану, а також мережевий режим, який дозволяє вам грати з іншими гравцями в мережі. Він має прості у використанні віртуальні клавіатури, і, на жаль, він не знає, чи підтримує ця контролер.

11. GemBoy

GemBoy - ще один чудовий емулятор - він насправді функціонує як подвійний емулятор, пропонуючи як Game Boy Advanced, так і Game Boy Color емулятори. Він не пропонує майже стільки функцій, як GBA.emu, але ви все одно отримуєте стан збереження / завантаження, підтримку обладнання та деякі інші функції.

Більшість Game Boy Advanced та Game Boy Color ROM працюють із цим емулятором. Пропонуючи два емулятори в одному, GemBoy - це напрочуд легкий додаток.

Кращий емулятор GBA для вердикту Android

Як бачите, у Google Play Store є безліч феноменальних емуляторів Game Boy Advanced (та Game Boy Color). На жаль, там немає цілого набору безкоштовних, вам доведеться витратити пару доларів, щоб зіграти в будь-який із них. Однак, якщо ви збираєтеся платити за емулятор GBA для Android, ми рекомендуємо взяти My Boy.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.