Найкраща програма слайд-шоу для Android у 2020 році

Слайд-шоу раніше було неймовірно складно робити. Однак сьогодні часи різні, і ви можете зробити слайд-шоу за кілька хвилин. Але ти хочеш бути більш продуктивним? Якщо так, вам потрібно спробувати програми слайд-шоу для Android. Варіантів вибору досить багато, що може зробити вибір дещо заплутаним.

Ось чому ми поговоримо про найкращу програму слайд-шоу, яку ви знайдете сьогодні для Android. Ми поговоримо як про безкоштовні, так і про платні пропозиції, щоб дати вам хороший вибір чудових програм для створення слайд-шоу. Тож давайте подивимось.

Найкраща програма слайд-шоу для Android

найкраще додаток для слайд-шоу

1. Піксграма

Це універсальний додаток для слайд-шоу для відео та фотографій, який має широкий спектр функцій на борту. Що ще краще, це те, що ця програма дозволяє додавати музику та навіть власні фільтри до слайд-шоу, додаючи більше життя вашим презентаціям або фотоколажам.

Окрім того, що Pixgram допомагає вам упорядковувати фотографії та відео у презентабельному форматі, Pixgram також має досить пристойний редактор відео, тому ви можете внести всі необхідні корективи у свої фотографії та відео, не виходячи з програми.

Що стосується музики, вибір може бути досить обмеженим, оскільки вони пропонують лише вибраний діапазон музики в Інтернеті. Створені вами відео-слайд-шоу можна зберігати у таких форматах, як 1: 1, 16: 9 та 9:16. Після закінчення слайд-шоу можна надіслати друзям та родині.

Pixgram - безкоштовний додаток, але підтримується рекламою. Додаток також має покупки в додатку, які видаляють рекламу, а також, мабуть, включають пару бонусних функцій. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.3 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраще додаток для слайд-шоу

2. Scoompa Video - виробник слайд-шоу

Подібно до Pixgram, Scoompa Video and Slideshow Maker має широкий набір інструментів, які допоможуть вам широко створювати та модифікувати ваші слайд-шоу. Це просто, як вибрати фотографії та відеозаписи, збережені в галереї телефону, і створити свій шедевр. Цей додаток також має можливість додавати музику з Інтернет-джерел, а ви також можете імпортувати власне аудіо.

На вибір із Scoompa є безліч наклейок, які додають додаткового кольору вашому слайд-шоу. Ви також можете отримати доступ до широкого спектру анімованих кадрів у цьому додатку. Як і слід було очікувати, він також постачається з неабиякою часткою фільтрів.

У користувальницькому інтерфейсі досить просто орієнтуватися, що робить цю програму слайд-шоу ще цікавішою у використанні, особливо якщо ви любите велике редагування відео та слайд-шоу. Scoompa - це безкоштовний додаток у Play Store, але він постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажити тут: Google Play

найкраще додаток для слайд-шоу

3. SlidePlus

Це виходить від популярної команди Viva Video, і ви можете очікувати певної подібності щодо функціональності, хоча у Viva Video немає надокучливих водяних знаків. SlidePlus має досить просту концепцію, яка дозволяє вибрати купу фотографій або відео, додати фільтри та поділитися ними з родиною.

Ви також можете додати музику, хоча джерела навряд чи будуть такими обширними, як Scoompa. Додаток пропонує широкий вибір попередньо встановлених тем слайд-шоу, що може заощадити багато часу, якщо ви поспішаєте.

До всіх функцій програми легко отримати доступ, саме тому SlidePlus завоював значну популярність серед програм слайд-шоу. Як і у випадку з більшістю програм, доступних сьогодні, SlidePlus постачається з рекламою, а також із покупками в додатках. Хоча безкоштовна версія має основну частину основних функцій, лише користувачі, які платять, отримують доступ до додаткових тем та вмісту в додатку. SlidePlus працюватиме на телефонах з ОС Android 4.3 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

найкраще додаток для слайд-шоу

4. Google Презентації

Важко залишити Google із будь-якого списку сучасних програм, і це можна сказати і про слайд-шоу. Слайди - це досить простий інструмент в Інтернеті, який також вже досить давно доступний у формі програми. Подібно до мобільних додатків для Google Drive, Документів, Таблиць тощо, Презентації можуть синхронізуватися з вашим обліковим записом Google і зберігати прогрес між пристроями.

Що стосується функцій, Google Slides - це послуга, якою може користуватися практично кожен. Його можна використовувати для редагування існуючих презентацій, створення нових або навіть вивчення деяких слайдів для натхнення.

Однією з моїх улюблених особливостей Слайдів є його здатність представляти слайди під час відеодзвінка, що робить її надзвичайно зручною для презентацій на великі відстані. Додаток також може синхронізуватися з календарем, щоб допомогти вам приєднатися до відеодзвінків, що очікують на розгляд, не виходячи з програми. Цей додаток також можна використовувати з наявними файлами Powerpoint.

Найкраще в тому, що Презентації - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке позбавлене реклами та покупок у програмі. Ваш пошук найкращої програми слайд-шоу став набагато простішим.

Завантажити тут: Google Play

найкраще додаток для слайд-шоу

5. Microsoft PowerPoint

Одним із перших імен у слайд-шоу був Microsoft з його знаковим програмним забезпеченням PowerPoint. Це розширення файлу настільки популярне, що воно використовується навіть сьогодні (pptx) і є стандартним форматом для більшості презентацій у всьому світі. Тож природно, має сенс мати на телефоні програму PowerPoint.

Однак, на відміну від Google Slides, додаток Microsoft для Android має безліч застережень. Для початку вам знадобиться передплата на Office365 для розширених функцій, хоча більшість користувачів можуть розпочати роботу з цим додатком за допомогою безкоштовного облікового запису Microsoft. Це дозволить вам редагувати або створювати нові документи.

Однак, якщо у вас вже є передплата на Office365, ми не можемо рекомендувати Microsoft PowerPoint досить високо. Це особливо вражає, якщо ви використовуєте планшет із 10-дюймовим дисплеєм або більше, оскільки отримуєте додаткову нерухомість для редагування документів. Функції співпраці працюють так само легко, як і на настільній або веб-версії Powerpoint.

Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і має покупки в додатку. Оголошень немає. Враховуючи деякі програмні обмеження, Microsoft Powerpoint працюватиме лише на смартфонах з ОС Android 6.0 і новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

6. Photo SlideShow Maker

Тепер, коли ми обговорили купу професійних програм, давайте поговоримо про деякі програми, якими може користуватися кожен. Ця програма робить майже те, що ви очікуєте від виробника слайд-шоу, і робить це з відносною легкістю. Він пропонує більше 18 тем на вибір, тому вам не потрібно налаштовувати та створювати власні теми для майбутнього слайд-шоу.

Користувачі можуть додавати музику з багатьох джерел, що, безумовно, додає аспекту налаштування. Варто зазначити, що ця програма може робити лише слайд-шоу з фотографій, а не з відео. Це певною мірою обмежує його функціональність. Однак це, безумовно, хороший варіант для тих, хто хоче перевірити виробника слайд-шоу з фотографіями.

Отримавши бажане слайд-шоу, ви зможете миттєво поділитися ним із друзями та родиною за допомогою програм соціальних мереж. Слайд-шоу також можна зберегти в Галереї для зручного перегляду пізніше.

Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і підтримується рекламою. Оскільки покупки в додатку тут відсутні, користувачі, ймовірно, не зможуть видалити рекламу. Додатку потрібні телефони / планшети з ОС Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

7. MoShow

Це універсальний додаток для створення слайд-шоу для фото та відео, який постачається з різноманітними функціями. Існує можливість додавати кінематографічні ефекти до ваших слайд-шоу, що неможливо у багатьох інших програмах.

Це чудовий додаток для створення відео-слайд-шоу ваших сімейних поїздок або нещодавньої події, яку ви хочете шанувати довгий час. Коли ви вибрали з широкого набору фільтрів та інших цікавих ефектів, ви можете зберегти слайд-шоу та поділитися ним із колегами.

Незважаючи на те, що додаток можна завантажити безкоштовно, компанія також пропонує послугу передплати під назвою MoShow VIP, яка розблоковує безліч додаткових стилів, а також можливість зберігати відео в якості HD або у широкоформатному форматі 16: 9. Включення цих функцій, безумовно, робить це одне з найкращих програм слайд-шоу.

На щастя, у додатку немає реклами, але є покупки в додатку для згаданої підписки. Ця програма працює на телефонах і планшетах під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

8. Творець слайд-шоу

Цей додаток для створення слайд-шоу дозволяє вибрати до 30 зображень одночасно, надаючи більше можливостей для слайд-шоу. Крім того, швидкість і частота видимості фотографій можна широко контролювати. Додаток має здорову колекцію музики, тоді як ви також можете додавати аудіо з телефону або SD-карти.

Слайд-шоу зберігаються у вашому сховищі за замовчуванням і при необхідності можуть бути відредаговані в майбутньому. Хоча це не приносить до столу нічого надзвичайного, це гідна альтернатива іншим програмам, про які ми говорили в цій статті.

Слайд-шоу Creator можна завантажити безкоштовно, якщо у вас все добре з рекламою. Покупка в додатку назавжди видалить рекламу. Ця програма працюватиме на пристроях з ОС Android 4.4 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.