Як виправити PUBG Mobile не вдається підключитися до сервера | Проблеми з підключенням

Однією з найпопулярніших мобільних ігор сьогодні є PUBG або Playerunknown's Battleground, де завантажено десятки мільйонів лише для версії Android. У цій статті ми покажемо вам, як виправити проблему Can't Connect To Server на PUBG Mobile. Багато користувачів стикаються з різними проблемами з підключенням у цій грі, тому ця тема заслуговує на пошук посібника з усунення несправностей.

Причини, через які PUBG Mobile не може підключитися до сервера, виникають проблеми

Існує багато різних причин, чому PUBG може не вдатися підключитися до сервера. Давайте обговоримо кожен із них нижче.

Поточне відключення або технічне обслуговування сервера.

Більшість випадків проблем із підключенням PUBG виникають через проблеми із сервером. Ігрові сервери можуть час від часу падати, тому, якщо ви рідко стикаєтесь із проблемами підключення в цій грі, це, ймовірно, спричинено проблемою сервера.

Проблема локальної мережі.

PUBG може не вдатися підключитися до сервера, якщо у вас проблема з домашньою мережею або стільниковими даними. Переконайтеся, що ваша мережа Wi-Fi стабільна і досить швидка, щоб ви могли грати в Інтернеті. Якщо у вас слабкий сигнал Wi-Fi, це може бути причиною того, що гра не може встановити зв’язок або підтримувати певну швидкість з’єднання, щоб дозволити вам грати.

У деяких випадках проблема з вашим модемом або маршрутизатором може заважати вашим переглядам чи ігровим операціям. Наприклад, якщо на вашому маршрутизаторі встановлена ​​застаріла прошивка, ваше домашнє з’єднання може зазнати уповільнення з’єднання, відключень або повного відключення Інтернету.

Проблема, пов’язана з додатком.

Стан програмного забезпечення телефону може впливати на продуктивність ваших програм та ігор. Якщо кеш програми пошкоджено, гра може не запуститися або її підключення до сервера може стати нестабільним.

Переривчасте підключення до Інтернету.

Повільне або переривчасте підключення до Інтернету може спричинити проблеми при спробі відтворити PUBG Mobile. Це справедливо, незалежно від того, чи користуєтеся ви Wi-Fi, чи використовуєте мобільні / стільникові дані. Переконайтеся, що ваш смартфон має принаймні 5 Мбіт / с швидкості Інтернету під час ігор, щоб уникнути відставання, проблем із продуктивністю або відключення.

Якщо ви використовуєте стільникову передачу даних, ви хочете переконатися, що ви перебуваєте в мережі 4G / LTE із повними смугами сигналу. Хоча менш надійні, ніж Wi-Fi, стільникові дані можуть працювати, якщо у вас стабільний і потужний сигнал.

Виправлення PUBG Mobile не може підключитися до проблеми із сервером

Нижче наведені можливі рішення, які ви можете спробувати вирішити проблеми з підключенням під час гри PUBG Mobile.

 1. Перевірте статус сервера PUBG.

  По-перше, ви хочете переконатися, що перевіряєте наявність можливих проблем із сервером. Ви не хочете витрачати свій час на усунення неполадок у вашій локальній мережі, мобільному телефоні чи програмі, коли проблема навіть не вирішена з вашого боку. Відвідайте їх офіційну сторінку PUBG Mobile Twitter, щоб отримати оновлення. 

  Ви також можете спробувати використовувати сторонні сайти, такі як downdetector.com, для будь-яких поточних проблем із сервером для гри.

  Перезапустіть програму.

  Закриття та перезапуск програми PUBG може вирішити проблеми із сервером.

 2. Перезапустіть смартфон.

  У деяких випадках просте перезавантаження може вирішити проблеми програми. Обов’язково вимкніть телефон, зачекайте кілька секунд, а потім увімкніть його знову.

 3. Встановіть оновлення.

  Переконайтеся, що на вашому телефоні встановлена ​​остання версія програмного забезпечення. Це може зменшити шанси програмних помилок заважати роботі додатків.

  Крім того, обов’язково постійно оновлюйте програму PUBG. За замовчуванням програма PUBG повинна автоматично повідомляти вас про необхідність оновлення, перш ніж ви зможете грати в Інтернеті, тому все, що вам потрібно зробити, це продовжити оновлення.

 4. Вирішення проблем з локальною мережею.

  Перезапуск маршрутизатора може допомогти у вирішенні проблем із підключенням пристроїв, підключених до нього. Вимкніть маршрутизатор і відключіть його від розетки щонайменше на 60 секунд. Потім увімкніть його знову і перевірте, чи вирішено проблему з підключенням PUBG.

  Крім того, спробуйте перевірити у свого постачальника послуг Інтернету, чи потрібно маршрутизатору оновлення мікропрограми. Це може допомогти вам вирішити проблеми з підключенням до будь-яких підключених пристроїв.

 5. Перевірте ситуацію з низькою пропускною здатністю.

  У деяких випадках PUBG Mobile може не вдатися підключитися до сервера, оскільки ваш телефон має низьку пропускну здатність. Це може статися, якщо є багато інших пристроїв, які одночасно передають відео, завантажують великі файли або грають в Інтернеті. Спробуйте відключити інші пристрої від вашої мережі Wi-Fi, щоб перевірити, чи є проблема з низькою пропускною здатністю.

 6. Переключіться на wifi.

  Якщо ви в основному покладаєтеся на мобільні або стільникові дані в іграх, спробуйте використовувати замість цього надійний Wi-Fi. Якщо мобільний додаток PUBG не матиме проблем із підключенням сервера до мережі Wi-Fi, вам слід задуматись про усунення несправностей вашого мобільного з’єднання для передачі даних. Отримайте допомогу від свого оператора, щоб отримати додаткову допомогу щодо цього.

 7. Зміна DNS-серверів.

  Інші користувачі PUBG Mobile, які не можуть підключитися до проблеми із сервером, повідомили, що перехід на DNS-сервер свого постачальника послуг Інтернету на сервіс Google або інших сторонніх розробників допомагає. Якщо всі рішення у цьому списку досі не допомогли, спробуйте цей обхідний шлях і перевірте, чи можна вирішити проблему цього разу.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблеми з підключенням комутатора Nintendo
 • Що робити, якщо ваша гра Nintendo Switch постійно падає
 • Як виправити помилку закритого програмного забезпечення Nintendo Switch
 • Як виправити комутатор Nintendo, який не виявляє SD-карту

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.