Скільки часу займає повернення коштів у Steam?

Якщо ви придбали відеоігру на ігровій платформі Steam, яка вам не подобається, можливо, вам цікаво, як ви можете повернути її назад на відшкодування. До 2015 року повернення коштів у Steam було взагалі неможливим, але через більший попит споживачів, а також геймерів, які потребують більшої захисту, Steam почав отримувати відшкодування за цифрові ігри.

Тим не менше, можливо, вам цікаво, як ви можете передати свою цифрову гру на повернення грошей у Steam, а також які вимоги. Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам усі подробиці, необхідні для передачі гри для повернення грошей за Steam. Ось як.

Які суворі вимоги?

Політика повернення коштів Steam була знахідкою і, як правило, дозволяє повернути гроші за все, що ви мали менше двох тижнів і грали менше двох годин. Це суворі вимоги, але навіть тоді процес все одно повинен бути схвалений Steam.

Як отримати повернення коштів?

Як ми вже згадували, зазвичай ви можете отримати відшкодування за все, що ви мали менше двох тижнів, маючи менше двох годин ігрового процесу. Тим не менш, якщо придбана відеоігра знаходиться у цьому вікні, ви можете відкрити Steam і перейти до своєї бібліотеки. Виберіть гру, а потім у правій частині вікна ви побачите  посилання Підтримка  . Клацніть!

Далі ви можете вибрати проблему, яка виникає у вас із товаром. Наприклад, якщо ви вибрали "Я купив це випадково", Steam надасть вам можливість вирішити технічні проблеми або подати запит на повернення коштів. Виберіть запит на повернення коштів.

Далі потрібно вибрати, за що потрібно повернути платіж. Ви можете вибрати свій гаманець Steam або вибрати оригінальний спосіб оплати, наприклад PayPal або іншу картку. Потім повідомте їм причину повернення коштів та надішліть свій запит.

По суті, це займає менше хвилини, щоб закінчити цей процес, але тепер вам слід почекати, поки Steam затвердить ваш запит. Як правило, вони збираються шукати речі, які підтверджують ваші претензії, наприклад, переконайтеся, що у вас немає досягнення, яке свідчить про те, що ви закінчили гру, або про те, що ви грали занадто багато годин.

Після затвердження Steam розпочне офіційний процес повернення коштів. Valve каже, що ігри, що належать менше 14 днів і граються менше двох годин, зазвичай схвалюються автоматично, але іноді можуть бути випадкові ігри, які не з тієї чи іншої причини.

Скільки часу займає повернення коштів?

Але скільки часу триває, коли ваш запит схвалено Steam? У Steam зазначають, що більшість придбаних у Сполучених Штатах США займуть до семи робочих днів. Ви, швидше за все, побачите це набагато швидше, ніж це, але сім днів - це кількість, яку вони наклали на неї. Однак, якщо це була міжнародна закупівля, це може зайняти трохи більше часу.

Чи можете ви вимагати повернення грошей за ігри старше 14 днів?

Valve каже, що ви навіть можете повернути гроші за ігри, які знаходяться за межами 14-денного вікна. Вони переглядають ці запити вручну та затверджуються в кожному конкретному випадку. Тим не менш, якщо у вас є гра, яка далеко за межами 14-денного вікна, ваш запит на повернення коштів  не  буде схвалений.

Чи можете ви повернути занадто багато ігор?

Відповідь - так! Однак немає жодних конкретних цифр, щоб громада знала, скільки це занадто багато. Якщо ви надішлете занадто багато запитів на повернення коштів, Steam повідомить вас, що ви надіслали досить багато запитів на останній час. Вони також повідомлять вам, як повернення коштів у Steam не можна використовувати просто для демо-версій ігор, і якщо вони відчують, що ви зловживаєте системою, вони заморозять відшкодування за ваш рахунок.

А як щодо відмовленого відшкодування?

Valve має право відмовити у поверненні коштів. Звичайно, клієнти можуть бути досить розчаровані такою відмовою, і саме тому Valve дозволяє вам оскаржити рішення. Ви можете подати запит на повернення коштів ще раз, і його розгляне вручну інший працівник Valve. Однак немає гарантії, що відмова буде скасована навіть тоді.

Вирок

Як бачите, повернення коштів у Steam - це, як правило, швидкий і простий процес, якщо ви відповідаєте вимогам вікна повернення коштів. Всього за кілька коротких секунд ви можете розпочати процес повернення коштів (і, сподіваємось), він автоматично затвердить Valve! Тільки майте на увазі, щоб не зловживати системою, інакше ви можете втратити свої права на повернення коштів!