7 найкращих емуляторів Android в 2020 році | Хлопець-дроїд

Якщо ви хочете використовувати Android на своєму ПК, ви можете. Принаймні, саме про це говорять багатьом користувачам Windows 10 - і вони можуть, оскільки існує безліч програмного забезпечення для емуляції Android на комп’ютері з Windows 10. Але як щодо Linux? Linux набирає тону популярності, особливо з появою Windows 10. Якщо ви працюєте на Linux або навіть думаєте про перехід на Linux, все ще існує безліч найкращих емуляторів Android для Linux, будь то для розробки чи просто для того, щоб возитись навколо нових технологій та додатків.

Навіщо використовувати емулятор Android?

Емулятори Android можуть бути корисними для ряду випадків використання. Однією з чудових здібностей, якими володіють емулятори Android, є тестування нових програм на різних телефонах різних розмірів та дисплеїв. Отже, якщо ви розробляєте нову програму або гру для Android, емулятори дають вам можливість усувати проблеми з новою програмою, яку ви розробляєте, і не маючи різноманітних фізичних телефонів для тестування.

Емулятори Android також приємні для тих, хто просто любить платформу Android - якщо ви хочете грати на Android на своїй машині Linux, емулятор надає вам цю можливість! Випадків використання нескінченно! Ось наші найкращі вибір для емуляторів Android.

Кращий емулятор Android Linux

андроїд емулятор

1. Андро В.М.

Andro VM - це проект, над яким працюють творці Genymotion. Це один із найпростіших варіантів налаштування, який вимагає просто завантажити образ Linux із їх веб-сайту. Потім вам потрібно буде завантажити VirtualBox, в який потім можна завантажити зображення. Тоді ви можете вільно користуватися та грати в додатки та ігри на платформі Android як завгодно!

Емулятор Genymotion вимагає підключення до Інтернету через використання хмарних технологій, але Android VM можна відтворювати в автономному режимі!

Завантажте зараз: Andro VM

2. Android-x86

Якщо ви хочете запустити Android на Ubuntu Linux, тоді ви можете використовувати файл ISO-x86 ISO всередині віртуального середовища. Тут ви можете безкоштовно взяти файл ISO. Після завантаження вам знадобиться віртуальне середовище, щоб вставити його. Ви можете зробити це за допомогою безкоштовної програми, яка називається VirtualBox. Ви можете завантажити це безкоштовно тут. Завантаживши та встановивши програму, ви можете дотримуватися вказівок у програмі, щоб створити нову віртуальну машину. Вам доведеться просто вибрати параметр Android, а потім, після створення, завантажте до нього файл ISO. Це досить просто в налаштуванні, і VirtualBox має вказівки прямо зі свого веб-сайту.

Завантажте зараз: Android-x86

3. Енді ОС

Енді ОС - ще один чудовий варіант, який каже, що він руйнує бар’єри між комп’ютером та мобільним. Він створює віртуальне середовище в середовищах Ubuntu, Mac або інших Linux, що робить щось придатним для ігор. Отже, якщо ви хочете почати возитися з деякими іграми для Android на Linux, Andy OS - це шлях. Ви можете грати практично в будь-яку гру для Android в ОС Andy, все залежно від того, скільки ресурсів ви присвячуєте віртуальному середовищу. Маючи достатньо виділених ресурсів, ви можете зіграти на щось таке вимогливе, як Auralux, або навіть щось зроблене за допомогою Unreal Engine.

Завантажте зараз: Andy OS

.

андроїд емулятор

4. Android SDK

Ви також можете використовувати щось прямо від Google: Android SDK. Ви можете завантажити Android SDK у своєму середовищі Linux, а також Android Studio, і це дозволить вам пограти з різними програмами Android прямо в програмі. Ви можете пограти з іграми, звичайними програмами і навіть подивитися, як все виглядає в Інтернеті. Android SDK та Android Studio - досить великий файл, тому завантаження та встановлення може зайняти деякий час. Це працює в тому, що SDK і Studio разом працюють над емуляцією програмного забезпечення, знайденого на Android, але з використанням ресурсів вашого ПК. Розробники в основному використовують його для тестування та розробки, але він буде працювати і для випадкового використання, і для гри.

Завантажте зараз: Google

5. Anbox

Якщо ви шукаєте щось, присвячене емуляції Android, Anbox доступний для більшості версій Linux, включаючи Mac. Anbox - це проект з відкритим кодом, скорочене для Android In A Box. Це пов’язано з тим, що він відкриває Android у віртуальному середовищі, яке з’являється в іншому вікні, ніби це будь-яка інша програма. Ось чому це називається Anbox, або Android In a Box, причому „коробка” є метафорою вікна. Зараз це все ще в розробці, але одна з ідей полягає в тому, що це не обов’язково емулятор, а спосіб перекрити простір між Android та ПК, надаючи Android доступ до різних апаратних функцій на вашому ПК, таких як апаратне прискорення . Зараз він не постачається з Google Play Store, але дозволяє встановлювати сторонні програми. Все, що вам потрібно - це файл APK.

Завантажте зараз: Anbox

андроїд емулятор

6. GenyMotion

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу, ми маємо GenyMotion, один з найнадійніших, швидких та ефективних емуляторів Android для Linux. Він працює подібно до Android SDK, але з набагато більшою різноманітністю - GenyMotion в основному дозволить розробникам тестувати програми на безлічі різних пристроїв Android шляхом емуляції. Випадкові користувачі все ще можуть використовувати GenyMotion, щоб побачити, як ігри, програми та веб-сайти працюють на Android. Ви можете завантажити його безкоштовно на веб-сайті GenyMotion відразу після створення безкоштовного облікового запису.

Завантажте зараз: GenyMotion

7. Баночка з квасолею

Jar of Beans виступає другим за нашим відліком. Спочатку він був призначений для платформи Windows, але Jar of Beans насправді нещодавно отримав підтримку Linux завдяки використанню Wine. Він має всю основну підтримку Android, яку ви могли б очікувати від такого емулятора, включаючи можливість встановлення файлів .apk, підтримку SD-карти та навіть використання магазину Google Play

Кращий вердикт емулятора Android для Linux

Як бачите, існує безліч чудових емуляторів, які дозволять вам використовувати платформу Android на Linux. Насправді там багато чого, насамперед тому, що база або ядро ​​операційної системи Android вже заснована на Linux, тож ви знайдете емулятори, достатні для ОС Linux.

Будь-який із перерахованих вище буде працювати з більшістю платформ Linux - це лише питання вибору того, що найкраще вам підходить. Ви, мабуть, виявите, що Android SDK має найсучасніші функції, а також надає набагато більше інструментів для усунення несправностей, але знову ж таки, все залежить від того, для чого призначений ваш варіант використання.

У вас є улюблений емулятор Android? Звук відключений у розділі коментарів нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.