Як виправити Samsung Galaxy S3 не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Ми отримали багато листів від власників Samsung Galaxy S3, які скаржились, що їх пристрій не заряджається. Отже, ми вважаємо за потрібне опублікувати посібник із усунення несправностей, який допоможе їм визначити, в чому проблема їх телефону, щоб вони знали, що робити далі.

Samsung-Galaxy-S3-не заряджається

Щодо проблеми зарядки, слід враховувати багато факторів, і виявити проблему насправді не так просто. Тому при усуненні несправностей необхідно використовувати технічний відрахування. Це означає, що нам доведеться виключати одну можливість за іншою, і ми базуватимемо це на можливих причинах, таких як ...

 • Пошкоджений або несправний зарядний пристрій
 • Пошкоджений USB-кабель або шнур
 • Розряджена батарея
 • Вільний порт USB або утиліта
 • Телефон має пошкодження рідини
 • Пристрій має фізичні пошкодження

Вирішення проблем

Просто щоб встановити тут належні очікування, усунення несправностей насправді не означає, що проблема буде усунена після того, як ви виконали процедуру. Це більше на пошуку того, що спричиняє проблему. Коли ви дізнаєтеся, в чому проблема насправді, саме тоді ви формулюєте спосіб її усунення, або якщо проблема перевищує ваші знання, ви можете звернутися за допомогою до техніка.

Пошкодження рідини - якщо вода або будь-які частинки рідини потрапили в телефон і він почав діяти інакше, значить, у вас трапилися проблеми. Важко зрозуміти, скільки шкоди могла завдати рідина і до якої міри. Іноді для незначних проблем негайне виймання батареї та залишення телефону на пару днів приведе все в норму, але жодної гарантії немає. Отже, якщо ви впевнені, що рідина потрапила у ваш телефон, вам краще негайно перевірити її. Зверніть увагу, що пошкодження рідини не покривається гарантією.

Фізичний збиток - для цього насправді легко зрозуміти, чи вплинув удар на телефон. Якщо ви бачите зовні пошкодження, такі як потрісканий екран, зігнуті кришки, опуклості та інші деформації, і телефон почав діяти дивно, майже впевнений, що удар пошкодив деякі компоненти всередині. Що стосується зовнішніх компонентів, ви можете легко визначити, який із них потребує заміни, проте компоненти всередині важко визначити. Тому вам потрібна допомога техніка.

Якщо припустити, що ваш телефон просто відмовився заряджати з явної причини, це те, що ви збираєтеся робити ...

Як виправити Samsung Galaxy S3 не заряджається

Крок 1: Переконайтеся, що ваш заряд працює

Існують різні способи зробити це. Ви можете спробувати зарядити ним інші пристрої, і якщо вони реагують, це означає, що він все ще видає струм.

Ви також можете спробувати використовувати інший зарядний пристрій (якщо це можливо) із телефоном, щоб знати, чи він заряджатиметься. Якщо так, то майже напевно ваш зарядний пристрій в якийсь момент зірвано або пошкоджено.

Якщо інший пристрій не заряджається за допомогою зарядного пристрою, або якщо телефон не заряджається іншим, а обидва зарядні пристрої підключено від одного джерела, спробуйте іншу розетку. Якщо все-таки нічого, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Переконайтеся, що USB-кабель / шнур справні

Ви можете підключити USB-кабель до інших зарядних пристроїв лише для того, щоб перевірити, чи телефон реагуватиме, якщо зможе виявити струм, що надходить до акумулятора. Ви також можете скористатися комп’ютером, щоб дізнатись, чи телефон виявляється комп’ютером (якщо він все ще увімкнений) чи якимось чином заряджається.

Звичайно, інші способи дізнатися, чи це проблема кабелю, - це використовувати інший кабель і перевірити, чи заряджається ваш Galaxy S3. Якщо ні, то, мабуть, проблема не в кабелі. Отже, переходьте до наступного кроку.

Крок 3: Перевірте, чи вільний порт USB / Utility

Якщо порт вільний, телефон може зарядитися, якщо ви тримаєте кабель під час заряджання. Деякі користувачі повідомляли, що вони перекручували кабель, і їх пристрій виявляв струм, який підштовхувався, але лише на кілька секунд.

Ви насправді дізнаєтесь, чи вільний порт зарядки, відсунувши кінець кабелю вліво або вправо, вгору або вниз. Існує відтворення, незалежно від того, в який бік ви просунули кабель, тоді є ймовірність, що це вільний порт.

Ми, техніки, негайно перевіримо, чи проблема полягає в підключенні порту до плати, тому що якщо це так, це можна виправити повторною пайкою роз’ємів. Але знову ж таки, вам потрібна допомога техніка, якщо це справді проблема вашого телефону.

Припускаючи, що USB-порт нормальний, але телефон все одно не заряджається, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Переконайтеся, що акумулятор справний

Ви повинні розпочати цю процедуру, перевіривши, чи правильно встановлено акумулятор на телефоні. Просто відкрийте задню кришку, вийміть акумулятор і спробуйте зробити це ...

 1. Поки акумулятор розряджений, перевірте роз'єми на телефоні, чи правильно вони вирівняні. Якщо хтось із них не торкається роз’єму на акумуляторі, телефон не вмикається і не заряджається.
 2. Візьміть суху тканину та почистіть роз’єми на акумуляторі, оскільки корозія часто заважає струму.
 3. Спробуйте обертати батарею на столі, щоб дізнатися, чи є опуклості. Якщо він обертається, значить, пора придбати новий акумулятор.
 4. Припустивши, що роз'єми телефону в порядку, а акумулятор чистий, а також відсутність опуклостей, поверніть акумулятор назад і спробуйте зарядити телефон.
 5. Якщо знаки зарядки не відображаються (тобто піктограма зарядки та світлодіодний індикатор), спробуйте інший акумулятор.

Немає гарантії, що це проблема з акумулятором, тому якщо ви можете просто позичити у друга, це краще, щоб вам не довелося витрачатися на новий акумулятор.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Якщо ви спробували інший акумулятор і телефон все одно не заряджається, зверніться за допомогою до когось, хто може провести подальше тестування. Могли виникнути деякі проблеми з апаратним забезпеченням всередині. Якщо ви помітили, що пристрій нагрівався до проблеми, можливо, він перегрівся, впливаючи на деякі компоненти.

Однак, якщо телефон став вологим або вологим, можливо, мікросхема зарядки або живлення була зірвана. Це найгірший варіант, оскільки вам доведеться придбати нову материнську плату, щоб телефон знову працював. Звичайно, придбання нового телефону практичніше, ніж заміна материнської плати.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4